رفتن به مطلب

مشکل با پاپ آپ

unid_user

پست های پیشنهاد شده

سلام مدتیه که سایت های مثل سایت زیر با کلیک کردن در هر قسمتی از سایت های دیگه یا حتی وارد کردن آدرس سایت های دیگه به صورت مستقیم و دستی در نوار آدرس مرورگر ریدایرکت میشه روی این سایت و سایت های بازی آنلاین مشابه. برای شما پیش اومده؟

راه حلش چیه.

1.png

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، masoudch گفته است :

سلام مدتیه که سایت های مثل سایت زیر با کلیک کردن در هر قسمتی از سایت های دیگه یا حتی وارد کردن آدرس سایت های دیگه به صورت مستقیم و دستی در نوار آدرس مرورگر ریدایرکت میشه روی این سایت و سایت های بازی آنلاین مشابه. برای شما پیش اومده؟

راه حلش چیه.

1.png

اگر این پاپ آپ روی سایت های بزرگی مثل گوگل بینگ یاهو ... باز میشه پس کامپیوتر شما الوده به نرم افزار تبلیغاتی هست سیستم رو اسکن کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز سلام 

احتمال زیاد مرورگری که استفاده میکنید آلوده به malware  شده است. 

برای این منظور پیشنهاد میکنم لینک زیر که بصورت ویدئو هست رو مشاهده کنید مشکلتان به احتمال زیاد برطرف خواهد شد.

click me

موفق باشید...

لینک به ارسال
در در 8/15/2017 at 01:53، masoudch گفته است :

اسکن کردم فایده نداشت.

با چه برنامه ای اسکن کردید؟

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، bestdata گفته است :

با چه برنامه ای اسکن کردید؟

با اویرا و ویندوز دفندر ولی ویدئو آموزشی که @m4xs051 معرفی کرد کلا مرورگرهامو پاک کردم از نو نصب کردم فعلا مشکلی نداره تا ببینم چطور میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...