رفتن به مطلب

سایتم از نظر امنیتی / تگ h1

پست های پیشنهاد شده

خب به نام خدا

راستش سری اول که تاپیک زدم یکی از رفقا گفت که سایتت از نظر امنیتی خیلی پایننه !! منم که هیچی بلد نیستم تاپیک زدم تا از متخصص ها سوال کنم و راه چاره رو از اون ها بپرسم ... ادرس سایت هم تو امضام هستش ... !!

مرسی ....

//////////////////////////////////

سوال دوم اینه که یک جا خوندم از تک ها H1 تا H6 استغد استفاد ه کنید !

یعنی چی تگ اچ 1 وووو مرسی

از تگ های H1 تا H6 استفاده کنید

حتما و حتما در سایت خود به درستی و با دقت از این تگ ها استفاده کنید. استفاده از این تگ ها باعث میشود که گوگل محتوای شما را بهتر شناسایی کند.توصیه ما به شما استفاده از H1 به عنوان عنوان مطلب میباشد. حداکثر یک تگ H1 مجاز میباشد. در مورد تگ H2 بهتر است سرتیتر های مقاله خود را با این تگ قرار دهید. کمترین اهمیت را تگ H6 دارد.

لینک به ارسال

برای مشکل دوم هم بخش سئوی انجمن رو بررسی کنید. همچنین در بخش آموزش ها در زیربخش سئو هم مطالب زیادی در اینمورد هست.

چندین بار در اینمورد توضیح داده شده.

و اینکه برای هر سوال تاپیک جداگانه بزنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

برای مشکل دوم هم بخش سئوی انجمن رو بررسی کنید. همچنین در بخش آموزش ها در زیربخش سئو هم مطالب زیادی در اینمورد هست.

چندین بار در اینمورد توضیح داده شده.

و اینکه برای هر سوال تاپیک جداگانه بزنید.

موفق باشید

داداش برا مشکل اول همون افزونه ای که دوستمون گفتن خوبه ؟

////

اقا میدونم تاپیک هست ولی خدایی نمیفهمم ... مثلا گفته از تگ h1.h2.h3.h4.h5.h6 استفاد ه کنید ... یکی گفته اره تگ h1 خیلی مهمه !! خدایی خودتو بزار جا من میفهمی اینارو !! :دی !!

چشم تاپیک بیشتر دقت میکنم !

لینک به ارسال

مثلا تگ h1 تو سایتتون فقط برای عنوان باشه و یکبار استفاده بشه ، تگ h2 فقط برای عنوان پست ها باشه ، ....

حدود 3.5 گیگ مقاله و کتاب سئو دارم ، دارم از بینشون گلچین میکنم و تا چند وقت دیگه میزارم تو انجمن ، البته تو سئو همیشه باید بروز باشی چون الگوریتم ها همیشه در حال آپدیت شدنه

لینک به ارسال

با سلام دوباره افزونه admin ssl هم می تونه یرای جلوگیری از هک شدن بهتون کمک کنه البته هنوز خودم از این افزونه استفاده نکردم!

خودتون چی استفاد ه کردید و ازش راضی هستید و خوب هست ! ؟

مثلا تگ h1 تو سایتتون فقط برای عنوان باشه و یکبار استفاده بشه ، تگ h2 فقط برای عنوان پست ها باشه ، ....

حدود 3.5 گیگ مقاله و کتاب سئو دارم ، دارم از بینشون گلچین میکنم و تا چند وقت دیگه میزارم تو انجمن ، البته تو سئو همیشه باید بروز باشی چون الگوریتم ها همیشه در حال آپدیت شدنه

داداش میشه اینارو کامل بگی ؟ !

یا اگه اموزش داری اموزش رو بزاری ؟

لینک به ارسال

سلام

روش و تعداد استفاده از h1 تقریبا شخصی شده.. مثلا خیلی از دوستان بالای 7 بار استفاده کردند...

h1 میگه این عنوان موجود در صفحه خیلی مهمه

h2 این هم میگه عنوان... مهمه ولی کمتر از h1

....

برای افزایش امنیت بهتره علاوه بر افزونه خودتون بروی سطح دسترسی فایل ها دقت کنید.

*از کد های مفید موجود در وب استفاده کنید.

* اغلب افزونه های امنیتی رو نصب و کارهایی رو که انجام میدهند دنبال کنید و سپس برای کاهش فشار و... حذف کنید.(مثلا نام تیبلها,... رو که تغییر دادند دیگه بود و نبود بعضی هاشون فایده نداره)

لینک به ارسال

سلام

روش و تعداد استفاده از h1 تقریبا شخصی شده.. مثلا خیلی از دوستان بالای 7 بار استفاده کردند...

h1 میگه این عنوان موجود در صفحه خیلی مهمه

h2 این هم میگه عنوان... مهمه ولی کمتر از h1

....

برای افزایش امنیت بهتره علاوه بر افزونه خودتون بروی سطح دسترسی فایل ها دقت کنید.

*از کد های مفید موجود در وب استفاده کنید.

* اغلب افزونه های امنیتی رو نصب و کارهایی رو که انجام میدهند دنبال کنید و سپس برای کاهش فشار و... حذف کنید.(مثلا نام تیبلها,... رو که تغییر دادند دیگه بود و نبود بعضی هاشون فایده نداره)

• آشنایی با وردپرس :زیره مبتدی
  • سطح برنامه نویسی : زیره مبتدی

*از کد های مفید موجود در وب استفاده کنید. ؟

اخه داداش نمیدونم کی بود گفت گفتش که راحت میشه کدهاتو پیدا کرد ... امنیت سایتت مینیمم هستش وووو

لینک به ارسال

باید فقط یدونه تگ h1 تو هر صفحه از سایت باشه

تگ h1 عنوان پست هست ؟

مثلا من عنوان پستم اینه : سلام بر ابراهمیم،مردی که خواست شهدی گمنام باشد

خب ؟

باید برچسب ها اینطوری باشه :

سلام بر ابراهیم ، معرفی کتاب ..... ؟ اره ؟

لینک به ارسال

تگ h1 عنوان پست هست ؟

مثلا من عنوان پستم اینه : سلام بر ابراهمیم،مردی که خواست شهدی گمنام باشد

خب ؟

باید برچسب ها اینطوری باشه :

سلام بر ابراهیم ، معرفی کتاب ..... ؟ اره ؟

بله, معمولا عنوان پست است....

برچرسب ها رو بهتره خودتون با توجه به مطلب انتخاب کنید.

H1 معمولا توی فایلهای پوسته است.

مثلا توی فایل single.php باید دنبالش باشید

<h1>xiiiah</h1>

<h2>xiiiah</h2>

ویرایش شده توسط xiiiah
لینک به ارسال

بله, معمولا عنوان پست است....

برچرسب ها رو بهتره خودتون با توجه به مطلب انتخاب کنید.

H1 معمولا توی فایلهای پوسته است.

مثلا توی فایل single.php باید دنبالش باشید

<h1>xiiiah</h1>

<h2>xiiiah</h2>

یعنی چی ؟ یعنی باید برم تو پوسته قالب اینو هی عوض کنم ؟ یا اینکه برا یک بار باید برم عوض کنم ؟

لینک به ارسال

نه فقط یکبار باید تغییر بدید, مثلا از همین الان برای همیشه عنوان مطالبتون رو h1 قرار بدید....

با این کار به گوگل میگید که مهمترین بخش فلان صفحه اون عنوانه....

ویرایش شده توسط xiiiah
لینک به ارسال

نه فقط یکبار باید تغییر بدید, مثلا از همین الان برای همیشه عنوان مطالبتون رو h1 قرار بدید....

با این کار به گوگل میگید که مهمترین بخش فلان صفحه اون عنوانه....

خب الان با توجه به موضوعی که سایتم داره من باید چی بزارم ؟

لینک به ارسال

خب الان با توجه به موضوعی که سایتم داره من باید چی بزارم ؟

متوجه منظورتون نشدم؟!!!!

خب وقتی که شما عنوان مطالب رو h1 قرار بدید با توجه به عنوان مطلب در صفحه مطلب تغییر میکنه..

لینک به ارسال

متوجه منظورتون نشدم؟!!!!

خب وقتی که شما عنوان مطالب رو h1 قرار بدید با توجه به عنوان مطلب در صفحه مطلب تغییر میکنه..

اها !! مثلا الان داخل اچ یک عنوان یکی از مطلب هام رو میزارم .. خب ؟

بعد برای سری بعدی خوده این تگ اپ یک با مطلب جدیدم بروز میشه؟!

لینک به ارسال

بله. وقتی شما درون فایل single.php پوسته سایتتون عنوان مطالب رو با h1 قرار بدید خودش خودکار با توجه به عنوان مطالب بروز میشه(عنوان مطالب رو با h1 تعیین میکنه)

لینک به ارسال

بله. وقتی شما درون فایل single.php پوسته سایتتون عنوان مطالب رو با h1 قرار بدید خودش خودکار با توجه به عنوان مطالب بروز میشه(عنوان مطالب رو با h1 تعیین میکنه)

خب الان باید برم تو قالب این رو به اخرین خط سینگل اضافه کنم ...

<h1>دریاچه شش پیر نگین استان فارس</h1>

?

لینک به ارسال

نه دوست عزیز خود فایل قسمتی که لینک رو فرامیخونه باید اضافه بشه

مثلا

<h1><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a></h1>

خود عنوان نباید بیاد, با توجه به سیستمی که استفاده میکنید مثلا وردپرس,... باید کدش رو قرار ببدید...

لینک به ارسال

نه دوست عزیز خود فایل قسمتی که لینک رو فرامیخونه باید اضافه بشه

مثلا

<h1><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a></h1>

خود عنوان نباید بیاد, با توجه به سیستمی که استفاده میکنید مثلا وردپرس,... باید کدش رو قرار ببدید...

ما که نفهمیدیم ولی خوب مرسی ...

لینک به ارسال

شما از H1 استفاده کردید :huh:

<div id="post-1" class="post">

<h1>شروع به کار وب سایت ذابین دات آی ار</h1>

<ul class="postinfo">
<li>یکشنبه, دی ۳, ۱۳۹۱, ۱۸:۳۸</li>

در

single.php

به دنبال h1 بگردید تا متوجه بشید...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...