رفتن به مطلب

ایندکس تصاویر

hamid99

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من از پلاگین All in One SEO Pack برای سئو سایتم استفاده میکنم چیز عجیبی که چند مدته پیش اومده اینه که وقتی عنوان مطلبی که تو سایت گذاشتم تو گوگل سرچ میکنم لینک تصاویر که یک صفحه با یک تصویر خالی هست بالاتر از مطلب اصلی نمایش میده و لینکش هم به این صورت میفته

/نام عکس/عنوان مطلب /site.ir

ایندکس مطالب هم تو گوگل خیلی کند شده یعنی یک هفته طول میکشه تا ایندکس بشه دلیلش این عکس ها نیست. جریمه نشدم

راهی هست تصاویر ایندکس بشه ولی درست

لینک به ارسال

تمامی attachment های که توی وردپرس آپلود میکنید یه صفحه هم براشون ایجاد میشه این صفحه ای که برای شما ایندکس شده همون صفحه attachment اون عکس هست.

من خودم معمولا با کد زیر این مورد رو حل میکنم:

function mehran_attachment_redirect() {  
	global $post;
	if ( is_attachment() && isset($post->post_parent) && is_numeric($post->post_parent) && ($post->post_parent != 0) ) {
		wp_redirect(get_permalink($post->post_parent), 301);
		exit;
	} elseif ( is_attachment() && isset($post->post_parent) && is_numeric($post->post_parent) && ($post->post_parent < 1) ) {   
		wp_redirect(home_url('/'), 302); 
		exit;       
    }
}
add_action('template_redirect', 'mehran_attachment_redirect', 1);

کد بالا رو در فایل functions.php قالبتون زیر:

<?php

قرار بدید.

کار این کد اینه که این صفحه attachment ها رو ریدایرکت میکنه روی آدرس پست و در اصل دیگه سایت شما صفحه attachment نخواهد داشت و بعد ریدایرکتش هم 301 گذاشتم که قدرت صفحه attachment ها منتقل بشه به پست هاتون.

ویرایش شده توسط mehran-b
لینک به ارسال

ممنون این کد رو گذاشتم تصاویر رو ریدایرکت کرد به پست اصلی ولی آیا این ایندکس ها و تعداد زیاد نمایش یک مطلب در جستجو باعث پنالتی شدن سایت نمیشه 

All in One SEO Pack گزینه ای نداره برای رفع این مشکل

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، hamid99 گفته است :

ممنون این کد رو گذاشتم تصاویر رو ریدایرکت کرد به پست اصلی ولی آیا این ایندکس ها و تعداد زیاد نمایش یک مطلب در جستجو باعث پنالتی شدن سایت نمیشه 

All in One SEO Pack گزینه ای نداره برای رفع این مشکل

تا الان مشکل داشت ولی از الان به بعد دیگه فک نکنم مشکلی باشه چون کم کم تمامی صفخات تصاویر از ایندکس گوگل خارج میشن و پست اون تصویر جاش رو میگیره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...