رفتن به مطلب

مشکل با ریسپانسیو و بوت استرپ

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

لطفا راهنمایی کنید مشکل ریسپانسیو تصویر رو چطور برطرف کنم!:(

وقتی درحالت صفحه نمایش کامل هستم تصویر در وسط قرار داره و زمانی که به حالت موبایل میرم تصویر به هم میخوره.

از کلاس img-responsive که استفاده میکنم در حال صفحه نمایش موبایل تصویر کامل در وسط قرار میگیره و درسته اما در زمانی که صفحه نمایش مانیوتر تست میکنم تصویر به سمت راست بیشتر نزدیک میشه.

در مرورگر کروم و فایرفاکس تست کردم اما هر دو مثه همه.

تصویر زمینه در فایل css اضافه شده و تصویری که مشکل داره از طریق تگ img و در فایل html اضافه شده.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

screenshot-127.0.0.1 3000-2017-08-17-19-21-35.png

screenshot-127.0.0.1 3000-2017-08-17-19-20-45.png

ویرایش شده توسط masoudch
لینک به ارسال

سلام 

برای اون عکسی که مد نظر دارید و مشکل داره علاوه بر کلاس img-respansive که بهش دادید این خصوصیت width:100%;   رو بدید و تست بگیرید.

درصورت امکان آدرس سایت رو قرار بدید تا بشه بهتر بررسی کرد.

موفق باشید...

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

سلام 

برای اون عکسی که مد نظر دارید و مشکل داره علاوه بر کلاس img-respansive که بهش دادید این خصوصیت width:100%;   رو بدید و تست بگیرید.

درصورت امکان آدرس سایت رو قرار بدید تا بشه بهتر بررسی کرد.

موفق باشید...

قالب استاتیکه و جایی آپلود نشده اگه نیازه همینجا آپلود کنم.

مشکل وسط قرارگرفتن حل شد ولی کیفیت تصویر پایین اومد و یه فاصله ایجاد شده که توی تصویر مشخصه.

screenshot-127.0.0.1 3000-2017-08-17-21-04-57.png

ویرایش شده توسط masoudch
لینک به ارسال

در چنین مواقعی نمیشه استایل قطعی داد و باید خود سند رو پیوست کنید تا طبق parent یا ... ای که داره استایل دهی بشه

لطفا اگه براتون مقدور هست فایل رو پیوست کنید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، masoudch گفته است :

قالب استاتیکه و جایی آپلود نشده اگه نیازه همینجا آپلود کنم.

مشکل وسط قرارگرفتن حل شد ولی کیفیت تصویر پایین اومد و یه فاصله ایجاد شده که توی تصویر مشخ

خب. علاوه بر خصوصیاتی که در حال حاضر روی عکس هست این مورد رو هم برای عکستون اعمال کنید:

background-size: 100% 100%;

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

خب. علاوه بر خصوصیاتی که در حال حاضر روی عکس هست این مورد رو هم برای عکستون اعمال کنید:

background-size: 100% 100%;

بازم درست نشد.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، masoudch گفته است :

بازم درست نشد.

خب اگه ممکنه سند html یا قالبی که استفاده میکنید رو برام ارسال کنید یا لینکش رو پیوست کنید تا مورد بررسی قرار بدم.

انشاالله که بتونیم با هم مشکل رو برطرف کنیم.

ویرایش شده توسط m4xs051
لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

خب اگه ممکنه سند html یا قالبی که استفاده میکنید رو برام ارسال کنید یا لینکش رو پیوست کنید تا مورد بررسی قرار بدم.

انشاالله که بتونیم با هم مشکل رو برطرف کنیم.

سلام

دوست عزیز متاسفانه نمیتونم قالب و در انجمن ارسال کنم.

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، masoudch گفته است :

سلام

دوست عزیز متاسفانه نمیتونم قالب و در انجمن ارسال کنم.

بسیار خب.

برای مشکلی که فرمودید یا آدرس سایت باید بدید تا اگه از لوکال به هاست انتقال دادید. و یا قالب و فایلی که در حال استفاده از آن هستید.

درصورتی که نمیخواید بصورت پابلیک این موارد رو اینجا مطرح کنید و امکانش رو دارید. میتونید از طریق ارسال پیام شخصی این اطلاعات رو ارسال کنید برای من.

موفق باشید...

ویرایش شده توسط m4xs051
لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

بسیار خب.

برای مشکلی که فرمودید یا آدرس سایت باید بدید تا اگه از لوکال به هاست انتقال دادید. و یا قالب و فایلی که در حال استفاده از آن هستید.

درصورتی که نمیخواید بصورت پابلیک این موارد رو اینجا مطرح کنید و امکانش رو دارید. میتونید از طریق ارسال پیام شخصی این اطلاعات رو ارسال کنید برای من.

موفق باشید...

مشکلی نیست پیوست میکنم بخاطر سرعت اینترنتم گفتم ولی حجم تصاویر و کم کردم. ممنون

test_bootstrap.zip

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، masoudch گفته است :

مشکلی نیست پیوست میکنم بخاطر سرعت اینترنتم گفتم ولی حجم تصاویر و کم کردم. ممنون

test_bootstrap.zip

خدمت شما دوست عزیز

new-edit-theme.zip

این عکسی هست که شما دارید لود می کنید تو صفحه:

5998753b25b76_ScreenShot2017-08-19at21_57_25.thumb.png.80ded7b81cd55ff26517566bd4ac8a23.png

و این هم عکسی هست که تو سایت لود شده و عکس داره بطور کامل تو صفحه لود میشه:

5998755ba32ba_ScreenShot2017-08-19at21_57_36.thumb.png.fb9b37f7e5475b09db774174fe4a91cc.png

تغییرات تو فایل style موجود هست و میتونید متوجه بشید که چه خصوصیاتی به کلاس مورد نظر داده شده است.

موفق باشید...

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

خدمت شما دوست عزیز

new-edit-theme.zip

این عکسی هست که شما دارید لود می کنید تو صفحه:

5998753b25b76_ScreenShot2017-08-19at21_57_25.thumb.png.80ded7b81cd55ff26517566bd4ac8a23.png

و این هم عکسی هست که تو سایت لود شده و عکس داره بطور کامل تو صفحه لود میشه:

5998755ba32ba_ScreenShot2017-08-19at21_57_36.thumb.png.fb9b37f7e5475b09db774174fe4a91cc.png

تغییرات تو فایل style موجود هست و میتونید متوجه بشید که چه خصوصیاتی به کلاس مورد نظر داده شده است.

موفق باشید...

ممنون که وقت گذاشتین ولی من میخواستم اون حاشیه مشکی حذف بشه و تصویر browser بیفته روی تصویر زمینه هدر اما الان فقط رنگ حاشیه از مشکی به سبز تغییر کرده.

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، masoudch گفته است :

ممنون که وقت گذاشتین ولی من میخواستم اون حاشیه مشکی حذف بشه و تصویر browser بیفته روی تصویر زمینه هدر اما الان فقط رنگ حاشیه از مشکی به سبز تغییر کرده.

منظورتون رو متوجه نمیشم! اگه میتونید روی همین عکس آخری المان هایی که باید تو بخش خودشون قرار بگیرن رو با علامت مشخص کنید تا بتونم بیشتر راهنماییتون کنم.

و اینکه تصویری هدری که لود کرده بودید مشکل داشت و تمام عرض نبود که الان بصورت تمام عرض در اومده. نباید اینطور میشد؟

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

منظورتون رو متوجه نمیشم! اگه میتونید روی همین عکس آخری المان هایی که باید تو بخش خودشون قرار بگیرن رو با علامت مشخص کنید تا بتونم بیشتر راهنماییتون کنم.

و اینکه تصویری هدری که لود کرده بودید مشکل داشت و تمام عرض نبود که الان بصورت تمام عرض در اومده. نباید اینطور میشد؟

سلام

تصویر رو براتون میفرستم من این قالب رو از روی یک فیلم آموزشی درست کردم تو فیلم مشکلی نداره و کاملا درسته اما نمیدونم چرا اینجوری می شه.

وضعیت قرار گرفتن تصویرها رو هم مثل تصویر زیر است:

banner.jpg

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، masoudch گفته است :

سلام

تصویر رو براتون میفرستم من این قالب رو از روی یک فیلم آموزشی درست کردم تو فیلم مشکلی نداره و کاملا درسته اما نمیدونم چرا اینجوری می شه.

وضعیت قرار گرفتن تصویرها رو هم مثل تصویر زیر است:

مجدد ویرایش شد.

اگه تایید هست اطلاع بدید تا قالب رو براتون پیوست کنم.

59998d40364fd_ScreenShot2017-08-20at17_53_11.thumb.png.90430be454d8b94fe763ea923aba670c.png

لینک به ارسال
در 39 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

مجدد ویرایش شد.

اگه تایید هست اطلاع بدید تا قالب رو براتون پیوست کنم.

59998d40364fd_ScreenShot2017-08-20at17_53_11.thumb.png.90430be454d8b94fe763ea923aba670c.png

درود بر شما فقط اگه زحمتی نیست این پایین تصویر رو هم درست کنید. خیلی ممنون.

قسمتی که باید اصلاح بشه:

1.png

حالت نهایی کار باید به شکل زیر دربیاد:

2.png

ویرایش شده توسط masoudch
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، masoudch گفته است :

درود بر شما فقط اگه زحمتی نیست این پایین تصویر رو هم درست کنید. خیلی ممنون.

اصلاح شد:

عکس پیوست + فایل style.css

فایل style پیوست شده رو با فایل style خودتون جایگزین کنید.

style.css

5999a9968ccda_ScreenShot2017-08-20at19_55_13.thumb.png.29f89c9e044714b084b805ba91261754.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...