رفتن به مطلب

سوال درباره یک دیتابیس وردپرس

پست های پیشنهاد شده

دوستان من پارسال من سایتی ایجاد کردم و چند هفته ای کار کرد اما حذفش کردم.چون یه سری مطالب روش ارسال کردم تنها از دیتابیسم بکاپ گرفتم برای مواقع ضروری

حالا نیاز شدید به چندتا از مطالب اون دیتابیس دارم.راحتترین و ساده ترین راه برای استخراج اون پستها (در اصل نوشته ها) چیه؟

دیتابیس در حد 4 5 مگابایت حجم داره.

لینک به ارسال

سلام 

راه اول:

۱- یه وردپرس با یه دیتابیس جدید راه اندازی کنید.

۲- دیتابیسی که از قبل دارید رو تو محیط phpmyadmin به عنوان یه دیتابیس جدا ایمپورت کنید. (منظور اینه که بعد از باز شدن محیط phpmyadmin دیتابیسی رو انتخاب نکنید و ایمپورت رو توی اون انجام بدید که این امر ممکنه مشکلات و اررور هایی رو برای شما ایجاد کنه)

۳- تیبل های دیتابیس جدیدی که وردپرس روی آن راه اندازی شده است را با دیتابیس قبلی که بک آپ هست جایگزین کنید.

راه دوم:

دیتابیس که دارید رو تو phpmyadmin ایمپورت کنید و وردپرس رو روی همون راه اندازی کنید. این راه زودتر به نتیجه میرسه ولی ممکنه در زمان کار با اررور مواجه بشید که باید برطرفشون کنید.

موفق باشید...

لینک به ارسال

سلام بر روی wamp یا xamp وردپرس بالا بیارید و دیتابیس رو ایمپورت کنین سپس پست ها رو کپی کنین...

اینم یه روشش...

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...