رفتن به مطلب

مشکل ترکیب php و html

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من در صفحات سایت از Advanced Custom Fields استفاده میکنم به این صورت که یک جغبه ایجاد میشه با div  و مشخصات داده شده در فیلد ها در اون نمایش داده میشه ! 

اما گاهی نیاز به پر کردن این فیلد ها نیست و بطبع در این مواقع نباید جعبه هم ایجاد بشه ! 

باید همچین چیزی بسازم که اگر فیلد x پر بود جعبه x  ساخته بشه و فیلد x درش نمایش داده بشه ! 

ولی با ارور مواجه میشم ! 

کدی که می نویسم :

<?php 
if(Get_field('Dialect') != "" )
{ <!— خط 129—> 
<div class=head>
گویش متن اصلی</div>
<div class=box>
  echo get_field('Dialect'); 
</div>
}
?>

اروری که میده :

Parse error: syntax error, unexpected '<' in D:\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\themes\my-sahifa-up\single.php on line 130

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Hamedgh گفته است :

سلام 

من در صفحات سایت از Advanced Custom Fields استفاده میکنم به این صورت که یک جغبه ایجاد میشه با div  و مشخصات داده شده در فیلد ها در اون نمایش داده میشه ! 

اما گاهی نیاز به پر کردن این فیلد ها نیست و بطبع در این مواقع نباید جعبه هم ایجاد بشه ! 

باید همچین چیزی بسازم که اگر فیلد x پر بود جعبه x  ساخته بشه و فیلد x درش نمایش داده بشه ! 

ولی با ارور مواجه میشم ! 

کدی که می نویسم :

<?php 
if(Get_field('Dialect') != "" )
{ <!— خط 129—> 
<div class=head>
گویش متن اصلی</div>
<div class=box>
  echo get_field('Dialect'); 
</div>
}
?>

اروری که میده :

Parse error: syntax error, unexpected '<' in D:\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\themes\my-sahifa-up\single.php on line 130

دوست عزیز وقتی میخواید HTML بنویسید باید نگ PHP رو ببندید. کد درست کد شما اینطوریه:

<?php if(Get_field('Dialect') != "") { ?>
<div class=head>گویش متن اصلی</div>
<div class=box>
<?php echo get_field('Dialect'); ?>
</div>
<?php } ?>

لینک به ارسال
<?php
if (Get_field('Dialect') != null) {
    echo "<div class='head'>گویش متن اصلی</div><div class='box' >" . get_field('Dialect') . "</div>";
}
?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...