رفتن به مطلب

لینک غریبه در سایت

asareza

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

امروز متوجه شدم در زیر بعصی از پست ها یه لینک اضافه شده (download free wordpress themes)

همه افزونه ها رو غیر فعال کردم / حتی پوسته رو هم عوض کردم ولی این لینک همچنان هست. در حال حاضر از هیچ پوسته و افزونه نال شده ای هم استفاده نمی کنم . تمام فایل ها رو هم چک کردم نتونستم پیداش کنم .

ممنون میشم از راهنمایی هاتون 

Untitled-1.jpg

لینک به ارسال

سلام. ممکنه فایل های وردپرس رو الوده کرده باشه!

میتونید پوشه wp-content رو بگذارید باشه و وردپرس رو دوباره بریزید. برای اینکه دوباره الوده نشه وردپرس ادرس سایتش رو توی فایل های همه ی افزونه ها و پوستتون جستجو کنید تا ببینید از کدومشونه. البته ممکنه چند تیکه کرده باشه ادرس سایتش رو توی سورس پس تیکه تیکه هم جستجو کنید !

موفق باشید.

لینک به ارسال

ممنون از جوابتون-  من افزونه ها رو غیر فعال کردم و پوسته رو هم تغییر دادم ولی باز  زیر همه پست ها هست- ولی در برگه ها نیست! پس باید احتمالا در خود فایل های وردپرس یاشه ! درست میگم ؟ 

در 9 ساعت قبل، فرحان گفته است :

سلام. ممکنه فایل های وردپرس رو الوده کرده باشه!

میتونید پوشه wp-content رو بگذارید باشه و وردپرس رو دوباره بریزید. برای اینکه دوباره الوده نشه وردپرس ادرس سایتش رو توی فایل های همه ی افزونه ها و پوستتون جستجو کنید تا ببینید از کدومشونه. البته ممکنه چند تیکه کرده باشه ادرس سایتش رو توی سورس پس تیکه تیکه هم جستجو کنید !

موفق باشید.

ممنون دوست عزیز با جایکزین کردن فایل های اصلی بجز   wp-content    لینک پاک شد/ ممنون

ویرایش شده توسط asareza
لینک به ارسال

سلام

از این که لینک حذف شده ...خوشحال نباشید

شخص نفوذگر حتما در سایت شما بکدوری چیزی داره...

سایتتون رو از همه لحاظ پاکسازی کنید

یاعلی

لینک به ارسال
در 53 دقیقه قبل، Babak_T گفته است :

سلام

از این که لینک حذف شده ...خوشحال نباشید

شخص نفوذگر حتما در سایت شما بکدوری چیزی داره...

سایتتون رو از همه لحاظ پاکسازی کنید

یاعلی

ممنون از توجه شما . نفوذ گری نبود بلکه یه پلاگین نال شده از سایت مزبور نصب کرده بودم و اونم پاک کردم . و یه تجربه خوبی بود که دیگه به هیچ عنوان از پلاگین و تم های نال شده استفاده نکنم . 

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، asareza گفته است :

ممنون از توجه شما . نفوذ گری نبود بلکه یه پلاگین نال شده از سایت مزبور نصب کرده بودم و اونم پاک کردم . و یه تجربه خوبی بود که دیگه به هیچ عنوان از پلاگین و تم های نال شده استفاده نکنم . 

سلام

عزیز دل اون میشه نفوذ به سایت شما...البته به روش مهندسی اجتماعی

یاعلی

لینک به ارسال
در در 8/19/2017 at 13:10، asareza گفته است :

سلام دوستان 

امروز متوجه شدم در زیر بعصی از پست ها یه لینک اضافه شده (download free wordpress themes)

همه افزونه ها رو غیر فعال کردم / حتی پوسته رو هم عوض کردم ولی این لینک همچنان هست. در حال حاضر از هیچ پوسته و افزونه نال شده ای هم استفاده نمی کنم . تمام فایل ها رو هم چک کردم نتونستم پیداش کنم .

ممنون میشم از راهنمایی هاتون 

Untitled-1.jpg

سلام

به دلیل استفاده از قالب های نال و غیر استاندارد فرد منتشر کننده توی کدها دسترکاری میکنه تا سئو شما رو به نفع خودش افزایش بده

توی کد های قالب بگردید و کد ها رو حذف کنید با برنامه NotePad++ حتی بعضی سایت های ایرانی مثل فریش تم با بی رحمی این کار رو انجام میده متاسفانه!

لینک به ارسال
  • 11 ماه بعد...

برای اطمینان حتما از دیتابیس بکاپ بگیرید و از مدیریت هاستیگ بخواین که هاست شما رو ریست کنه و وردپرس رو نصب و دیتابیس رو ایمپورت کنید وگرنه در اینده دچار مشکلات شدیدتری میشید طبق تجربه من

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...