عمارگراف

صفحه سفید
صفحه سفید و رفرش شدن مدام سایت

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

وقتتون بخیر

داشتم با سایت کار میکردم. مشکلی هم نبود. آخرین پلاگینی که نصب کردم افزونه پست پیشتاز و سفارشی بود. بعد از نصب افزونه هم چند دقیقه با سایت کار کردم مشکلی نداشت.

اما یهو صفحه سفید شد. به هیچ صفحه ای دیگه دسترسی ندارم. نه مدیریت نه فروشگاه.

مدام هم داره رفرش میشه.

دیباگ وردپرس رو هم فعال کردم اما چیزی نیشون نمیده.

پوشه پلاگین ها رو تغییر نام دادم اما اتفاقی نیوفتاد.

پوشه پوسته اصلی سایت رو هم تغییر نام دادم اما درست نشد.

لطفاً راهنمایی کنید.

یا علی

آدرس سایت : http://bonyadtarikhbook.ir/

**به روز رسانی **

در حین نوشتن این تاپیک بودم که سایت خود به خود بالا اومد! :|

نمیدونم مشکل از کجاست اما قاعدتاً دوباره اتفاق میوفته. چون این بار هم من درستش نکردم. ممنون میشم دوستان از تجربیاتشون بهم بگن که ووکامرس چه مشکلاتی ممکنه داشته باشه.

الآن هم سایت رو ببینید، دیباگ رو خاموش نکردم که دوستان ارورها رو ببینن.

بازم ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط M@hdi71
      سلام
      سوالم اینه که چطور میشه توی ووکامرس مقدار ویژگی محصولات رو در چند خط نوشت؟ (مثل پرستاشاپ)
      مثال:
      یک ویژگی تعریف می کنم و نوعش رو متن انتخاب می کنم. حالا توی صفحه ویرایش محصول اون ویژگی رو لود می کنم و می خوام مقدار زیر رو که در 2 خط هست برای این ویژگی بنویسم.
      Octa-core (4x2.3 GHz & 4x1.7 GHz) - EMEA
      Octa-core (4x2.35 GHz Kryo & 4x1.9 GHz Kryo) - USA & China
      اما وقتی خط اول رو می نویسم و برای رفتن به خط بعد اینتر رو میزنم بجای رفتن به خط بعد صفحه ذخیره میشه!
      باتشکر
    • توسط Rangarang
      سلام
      فرض کنید یک فروشگاه داریم که شامل دو نوع جنس هست، 1. جنس های سبک و 2. جنس های سنگین.
      جنس های سبک به اجبار باید توسط پست سفارشی ارسال بشن و جنس هاس سنگین هم به اجبار توسط باربری.
      هزینه ارسال جنس های سفارشی به هر تعدادی با هزینه ثابت 8000 تومان و برای باربری هم صفر هست (پرداخت در محل).

حالا سوال من اینجاست: اگه مشتری فقط بخواد تو سبد خریدش جنس های سبک رو اضافه کنه می تونه دو شیوه ارسال داشته باشه، یعنی پرداخت آنلاین وجه محصولات یا پرداخت در محل. ولی سوال اصلی اینه که اگه فرض کنیم 10 تا جنس معمولی گرفت و یکی جنس بزرگ، اون موقع تکلیف چیه؟ آیا می شه کاری کرد که مشتری اگه یک جنس باربری انتخاب کنه باید کل وجه محصولات رو اجبارا به صورت آنلاین پرداخت کنه؟ و تو بحث پست هم هم باید 8000 رو برای پست سفارشی بده و هم پرداخت درب منزل برای جنس باربری؟ (یعنی دو بار پرداخت پستی برای دو مرسوله جدا).

من یه کم گیچ شدم تو این موارد و نمی دئنم باید چیکار کرد |:
      ممنونم از راهنمایی تون
    • توسط sa33drs
      در ووکامرس زمانی که می خواهیم به عنوان مدیر سایت، یک محصول را اضافه کنیم، قابلیتی وجود دارد با نام فروش تکی، اگر این گزینه فعال شود وقتی خریدار می خواهد از سایت خرید کند فقط می تواند یک عدد از آن محصول را خریداری کند. یعنی باکس مربوط به تعداد خرید به صورت خودکار برای آن محصول حذف می شود. حالا شما در نظر بگیرید که ما یک محصول داریم که تیک فروش تکی را برایش فعال کردیم. خریدار محصول را به سبد خرید اضافه می کند، حالا این خریدار ما سفارشش را تکمیل نمی کند و مثلا 20 دقیقه بعدش دوباره همون محصول رو به سبد خریدش اضافه میکنه. در این حالت که برای دومین بار است که محصول را به سبد خرید اضافه کرده است باید ووکامرس یک پیغام نشان دهد که بگوید شما این محصول را قبلا به سبد خرید اضافه کردید و نمی توانید دوبار آن را سفارش دهید. لاطم به ذکر است که این قابلیت در ووکامرس موجود است و مشکل فقط این است که در قالبی که من طراحی کردم این پیغام نمایش داده نمی شود
    • توسط amiridm
      با سلام.ببخشید من میخوام تعداد ستون محصولاتم رو 4 ستون کنم ولی نمیشه.لطفا راهنمایی کنید