رفتن به مطلب

مشکل کوچک ولی عجیب افزونه yoast

پست های پیشنهاد شده

با سلام
من مشکلی که با افزونه yoast دارم اینه که وقتی نوشته ای منتشر میکنم بعد از ایندکس شدن تو گوگل عنوان نوشتم تو گوگل به صورت : عنوان نوشته | نام سایت – کلمه اضافی در میاد..

تو اینجا من مشکلم با اون کلمه اضافی هستش که نمیدونم از کجا ریشه میگیره؟ قالب عنوان نوشته رو از قسمت عنوان و متاها به صورت %%title%% %%sep%% %%sitename%% تنظیم کردم که اون کلمه اضافی نمیدونم از کجا آب میخوره
یه نمونه برای چک کردن ، جمله: (وردپرس یا جوملا کلیک تم ) رو تو گوگل سرچ کنید تا متوجه بشید

لینک به ارسال

سلام

اون کلمه رو خود گوگل به عنوان کلمه کلیدی اصلی سایت شناسایی میکنه و نمایش میده

اگه تو سایت تون رویه یه کلمه کلیدی خاص بیشتر از بقیه کار کنید، اون کلمه در نتایج جستجو شناسایی و به انتاهی عنوان اضافه میشه

خیلی وقته گوگل اینکار رو میکنه

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، rezakianoosh گفته است :

سلام

اون کلمه رو خود گوگل به عنوان کلمه کلیدی اصلی سایت شناسایی میکنه و نمایش میده

اگه تو سایت تون رویه یه کلمه کلیدی خاص بیشتر از بقیه کار کنید، اون کلمه در نتایج جستجو شناسایی و به انتاهی عنوان اضافه میشه

خیلی وقته گوگل اینکار رو میکنه

ممنون آقای کیانوش

ببخشید راه حلی براش وجود داره؟ چیکار کنم هیچ کلمه ای رو قرار نده؟

لینک به ارسال

سلام..منم یه مشکلی دارم با افزونه yoast و اون اینه که وقتی عنوان صفحه رو تو اون بخشی که کلمه کاربردی وارد میکنم مینویسم اونو اصلا نمایش نمیده و به صورت پیش فرض همون عنوانی که رو محصول گذاشتم و تو سایت نمایش میده رو قرار میده..ادرس سایت منم http://www.bazarchoob.com

کسی میتونه راهتمایی کنه؟

لینک به ارسال
در در 8/22/2017 at 01:14، بهنام مرادی گفته است :

با سلام
من مشکلی که با افزونه yoast دارم اینه که وقتی نوشته ای منتشر میکنم بعد از ایندکس شدن تو گوگل عنوان نوشتم تو گوگل به صورت : عنوان نوشته | نام سایت – کلمه اضافی در میاد..

تو اینجا من مشکلم با اون کلمه اضافی هستش که نمیدونم از کجا ریشه میگیره؟ قالب عنوان نوشته رو از قسمت عنوان و متاها به صورت %%title%% %%sep%% %%sitename%% تنظیم کردم که اون کلمه اضافی نمیدونم از کجا آب میخوره
یه نمونه برای چک کردن ، جمله: (وردپرس یا جوملا کلیک تم ) رو تو گوگل سرچ کنید تا متوجه بشید

سلام

این افزونه یک گزینه به نام تغییر به اجبار عناوین داره این مورد رو فعال کنید مشکلتون حل میشه

اگر تیک داشت برش دارید اگر تیک نداشت هم بگذارید

توی بخش عناوین و توضیحات هست

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، hossein8810 گفته است :

سلام..منم یه مشکلی دارم با افزونه yoast و اون اینه که وقتی عنوان صفحه رو تو اون بخشی که کلمه کاربردی وارد میکنم مینویسم اونو اصلا نمایش نمیده و به صورت پیش فرض همون عنوانی که رو محصول گذاشتم و تو سایت نمایش میده رو قرار میده..ادرس سایت منم http://www.bazarchoob.com

کسی میتونه راهتمایی کنه؟

در مورد مشکل شما باید عناوین رو بازنویسی کنید توسط شرت کدهای مخصوص خود یوآست ، متاسفانه چون از افزونه دیگری استفاده میکنم این مورد رو نمیتونم بهتر براتون توضیح بدم

من خودم از افزونه سئو پیشرفته وردپرس Premium SEO Pack استفاده میکنم که قابلیت های فراوان و پیشرفته ای داره

لینک به ارسال

دقیقا سوال منم همین بود دیگه..من تو قسمت مربوطه افزونه عنوان جدیدی که میخوام نمایش بده رو وارد میکنم ولی همون عنوان پیش فرض محصولو نمایش میده تو سرچ گوگل و ایندکس

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، hossein8810 گفته است :

دقیقا سوال منم همین بود دیگه..من تو قسمت مربوطه افزونه عنوان جدیدی که میخوام نمایش بده رو وارد میکنم ولی همون عنوان پیش فرض محصولو نمایش میده تو سرچ گوگل و ایندکس

عرض کردم که باید از شورت کد های افزونه برای رفع این مورد استفاده کنی من خودم یوآست رو ندارم تو بخش عناوین و توضیحات از شرت کد ها استفاده کن مشکل برطرف میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...