mpi

حذف ریسپانسیو از مرورگر فایرفاکس در سایت وردپرسی

5 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام دوستان

من حالت ریسپانسیو رو از سایتم برداشتم و اونو 100% کردم . با مرورگر کروم در حالت موبایل ببینید همه چیز درسته ، اما مرورگر فایرفاکس هنوز ریسپانسیو نشون میده ! مشخص نیست چرا با هم فرق دارند . لطفا راهنمایی بفرمایید .

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ادرس سایت لطف بفرمایید تا بشه راحتتر پاسخ داد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 25 دقیقه قبل، Mirrajabi گفته است :

سلام ادرس سایت لطف بفرمایید تا بشه راحتتر پاسخ داد.

آدرس وب سایت : parvareshsilver

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 31 دقیقه قبل، mpi گفته است :

آدرس وب سایت : parvareshsilver

@media screen and (max-width: 1200px)  

#popProID .woocommerce .products.grid li.product, #popProID .woocommerce ul.products.grid li.product, #popProID .woocommerce-page .products.grid li.product, #popProID .woocommerce-page ul.products.grid li.product {
    width: 25% !important;
}

تو فایل استایلتون هنوز ریسپانسیو هست .  و من چک کردم تو بعضی از مرورگرهای کروم هم مثل فایرفاکس نشون میده .

مثلا اگر استایل بالا در حالت موبایل یعنی

@media screen and (max-width: 480px)  

width :100%!important کنید ی قسمت از نمایش صفحه ایندکس درست میشه .

و باقی قسمت هارو هم باید به همین شکل درست کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 8 دقیقه قبل، Mirrajabi گفته است :

@media screen and (max-width: 1200px)  

#popProID .woocommerce .products.grid li.product, #popProID .woocommerce ul.products.grid li.product, #popProID .woocommerce-page .products.grid li.product, #popProID .woocommerce-page ul.products.grid li.product {
    width: 25% !important;
}

تو فایل استایلتون هنوز ریسپانسیو هست .  و من چک کردم تو بعضی از مرورگرهای کروم هم مثل فایرفاکس نشون میده .

مثلا اگر استایل بالا در حالت موبایل یعنی

@media screen and (max-width: 480px)  

width :100%!important کنید ی قسمت از نمایش صفحه ایندکس درست میشه .

و باقی قسمت هارو هم باید به همین شکل درست کنید.

در مرورگر کروم در هر سایزی درست هستند اما در مرورگر فایرفاکس همه چیز بهم ریخته است و من میخوام دقیق دقیق مثل کروم بشود . تصاویر رو که در مرورگر کروم هست ، ملاحضه بفرمایید .

par.png

par2.png

ویرایش شده در توسط mpi
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط behnazi1995
      با سلام 
      من تا جای ممکن سعی میکنم سوالم رو واضح بنویسم ولی اگر نیازی به توضیح بیشتر بود در خدمتم:
      من با php یک فرم چندمرحله ای نوشتم و ابن کد رو به قالبم وصل کردم و از طریق یکی از گزینه های منو میتونم اجراش کنم.
      حالا میخوام برای بخش ورود به سایتم از یک پلاگین استفاده کنم (که هر کاربر پنل کاربری داشته باشه) 
      سوالم اینه که چطور کدهای php خودم رو به پلاگین وصل کنم؟
      یعنی کاربر از طریق فرم های من ثبت نام کنه بعد از آخرین مرحله اش وارد حساب کاربریش بشه که همین پلاگین آماده اس.
    • توسط kingmateoofficial
      سلام به دوستان عزیز اقا من یه سایت ساختم با ورد پرس اولین باره چنین مشکلی رو میبینم .
      سایت همه چیزش اوکی اوکی هست ولی مطالب سایت رو تو صفحه اصلی نشون نمیده بجاش مینویسه Threads Index نمیدونم چرا
      ولی تو لیت نوشته های تازه و دسته بندی و ... نوشته ها هست 
      اینم ادرس وبسایتم 

• توسط M a H D i
      بادرود

اگر بخوایم در سایت وردپرسی خودمون یک کوتاه کننده لینک داشته باشیم که هم خودمون استفاده کنیم و هم دیگران آیا راهای داره با افزونه یا روشی که هزینه بر نباشه؟
      مثلا سایت دیجیاتو برای اینکار از افزونه استفاده میکنه؟ آیا باید دامنه دیگری هم بخریم؟

ممنون میشم دوستانی که تجربه این قسمت دارن راهنمایی کنند.

باتشکر

• توسط mahdikabook
      من در وردپرس در قسمت دسته بندی پست ها یکسری دسته بندی ساخته ام
      و دقیقا مثل همان را در دسته بندی محصولات ساخته ام
      افزونه یا کدی وجود ندارد که به صورت خودکار محصولات مرتبط با دسته را در نوشته نمایش دهد؟
    • توسط M a H D i
      باسلام و احترام

برای ساخت لیکدونی (مثل سایت سافت98) از چه افزونه ای میتونیم استفاده کنیم؟ (اگر راه بهتری هست لطفا ذکر کنید)
      میخواهیم مطالب خبری از چند سایت را در قسمتی از سایت خودمان به نمایش بگذاریم و وقتی روی آنها کلیک می شود به همراه تولبار سایت ما نمایش داده شود.
      در اینترنت جستجو کردیم و به چند افزونه رسیدیم
      my link dump
      WP Link Builder
      با تشکر