نگار صادقی

کد robots.txt

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام وقت همگیر بخیر.

دوستان من چندتا دسته بندی دارم که مطالب زیادی دارن که بی ارزش هستن و میخوام که این مطالب از ایندکس گوگل حذف بشه که صفحات با ارزش سایتمون به خاطر این صفحات جریمه نشه

با ربوت تکست چجوری میتونم مطالب این دسته بندی ها رو از ایندکس حذف کنم؟ میشه کدش رو بدید؟ ممنونم

و بعد از اینکه از طریق ربوت تکست از ایندکس گوگل حذف شد کار دیگه ای هم باید انجام بدم؟

اگه راه حلی بهتری میدونید ممنون میشم راهنمایی کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، نگار صادقی گفته است :

سلام وقت همگیر بخیر.

دوستان من چندتا دسته بندی دارم که مطالب زیادی دارن که بی ارزش هستن و میخوام که این مطالب از ایندکس گوگل حذف بشه که صفحات با ارزش سایتمون به خاطر این صفحات جریمه نشه

با ربوت تکست چجوری میتونم مطالب این دسته بندی ها رو از ایندکس حذف کنم؟ میشه کدش رو بدید؟ ممنونم

و بعد از اینکه از طریق ربوت تکست از ایندکس گوگل حذف شد کار دیگه ای هم باید انجام بدم؟

اگه راه حلی بهتری میدونید ممنون میشم راهنمایی کنید.

فقط در صورتی که نام دسته بندی ها توی آدرس پست اومده باشه میشه از طریق دسته بندی پست ها رو واسه بات ها بست.

در سایت شما نام دسته بندی در آدرس پست ها وجود داره؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه متاسفانه توی ادرس نیستش:(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 دقیقه قبل، نگار صادقی گفته است :

نه متاسفانه توی ادرس نیستش:(

پس از طریق ربات نمیشه کاریش کرد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس میشه با افزونه Yoast متا نوایندکس کرد؟ تک تک صفحات رو باز کنم و این دو گزینه زیر رو تیک بزنم؟ اینجوری خوبه؟

65524189220761767217.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، نگار صادقی گفته است :

پس میشه با افزونه Yoast متا نوایندکس کرد؟ تک تک صفحات رو باز کنم و این دو گزینه زیر رو تیک بزنم؟ اینجوری خوبه؟

65524189220761767217.jpg

چون توی این مطالبی که قراره به این روش از ایندکس خارجشون کنید امکان داره لینک آخرین مطالبتون یا هر لینک دیگه ای که باید ایندکس شه باشه بهتره گزینه روبات های متا دنبال رو روی follow تنظیم کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری