رفتن به مطلب

آمار نجومی افزونه wp-statistics

Ali

پست های پیشنهاد شده

باسلام

بنده چند ساله با وردپرس سروکار دارم، هنوز یک افزونه آمارگیر دقیق نتونستم پیدا کنم

آمارگیرهای مختلف نصب کردم اما یا دقیق نیست، یا اگر دقیق باشه (دسترسی و امکانات خیلی محدودی داره مثلا میگه چندتا آی پی)

حتی این wp-statistics هم با تمام امکانات ویژه اش دقیق نیست و بیشتر از واقع آمار میندازه... نمیدونم ظاهرا ربات ها رو هم حساب میکنه گرچه تنظیم کردم ربات ها رو نشماره ولی آمار زیاد و غیر واقعی میده 

عزیزان راهکاری برای حل مشکل  wp-statistics ارائه بدهند یا افزونه دقیقی معرفی کنند.

باتشکر

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، Ali گفته است :

باسلام

بنده چند ساله با وردپرس سروکار دارم، هنوز یک افزونه آمارگیر دقیق نتونستم پیدا کنم

آمارگیرهای مختلف نصب کردم اما یا دقیق نیست، یا اگر دقیق باشه (دسترسی و امکانات خیلی محدودی داره مثلا میگه چندتا آی پی)

حتی این wp-statistics هم با تمام امکانات ویژه اش دقیق نیست و بیشتر از واقع آمار میندازه... نمیدونم ظاهرا ربات ها رو هم حساب میکنه گرچه تنظیم کردم ربات ها رو نشماره ولی آمار زیاد و غیر واقعی میده 

عزیزان راهکاری برای حل مشکل  wp-statistics ارائه بدهند یا افزونه دقیقی معرفی کنند.

باتشکر

از گوگل آنالیتیکس در سایتتون استفاده میکنید؟

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

از گوگل آنالیتیکس در سایتتون استفاده میکنید؟

خیر

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، Ali گفته است :

خیر

به نظر بنده آمارگیرهای داخلی وردپرس خیلی فشار میارن به سرور سایت به همین خاطر به شخصه خود بنده از این پلاگین در سایت هام استفاده میکنم که هم کد گوگل آنالیتیکس رو به صفحات سایت اضافه میکنه و هم اینکه یه خوبی که داره اینه که چون گوگل آنالیتیکس فیلتره داخل کشور خود این افزونه آمار کامل بازدید سایت رو توی صفحه اصلی داشبورد نمایش میده.

ویرایش شده توسط mehran-b
لینک به ارسال
در 42 دقیقه قبل، Ali گفته است :

باسلام

باتشکر

درود

افزونه wp statistics , هر نوع بازدید و درخواستی رو حساب میکنه از قبیل درخواست های ajax و ...

فیلترینگ خاصی نداره که بازدیدی یا درخواستی رو محدود بکنه

لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، ErfanMola گفته است :

درود

افزونه wp statistics , هر نوع بازدید و درخواستی رو حساب میکنه از قبیل درخواست های ajax و ...

فیلترینگ خاصی نداره که بازدیدی یا درخواستی رو محدود بکنه

اینطور که خیلی بده

لینک به ارسال
در 58 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

به نظر بنده آمارگیرهای داخلی وردپرس خیلی فشار میارن به سرور سایت به همین خاطر به شخصه خود بنده از این پلاگین در سایت هام استفاده میکنم که هم کد گوگل آنالیتیکس رو به صفحات سایت اضافه میکنه و هم اینکه یه خوبی که داره اینه که چون گوگل آنالیتیکس فیلتره داخل کشور خود این افزونه آمار کامل بازدید سایت رو توی صفحه اصلی داشبورد نمایش میده.

بله داخلی باعث حجم دیتابیس میشه

اما اینکه از خود سایت باشه و کاربر هنگام مشاهده سایت به سایت دیگری متصل نشه یه چیز دیگه است...

لینک به ارسال

سلام

بهترینش همون گوگل آنالیتیکس هست، بدون کم کردن سرعت، آمار فوق العاده دقیق، یعنی هرچیزی که یه وب مستر نیاز داره

آمارگیر وردرپرس مزخرفه، اصلا یهو میزنه 2000 آنلاین!!! :blink:

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، HONARDAD گفته است :

در 6 ساعت قبل، Ali گفته است :

باسلام

باتشکر

دوست عزیز بهترین و بهترین و بهترین چیزی که میتونی پیدا کنی گوگل آنالیتیکس هستش

واقعا متعجم بعضیا ازش استفاده نمیکنن، دم گوگل گرم که اینهمه پردازش و اطلاعات و امکانات رو رایگان گذاشته.

در واقع اون افزونه ای که شما فرمودید در مقابل گوگل آنالیتیکس هیچ ارزشی نداره

فقط یه آپشن افراد آنلاینش (real time)رو که عرض کنم خدمتتون با اون همه اطلاعات دقیق و انالیزی که میده بخوای روی سرور خودت داشته باشی سایت زیر فشار میپوکه :)

خداوند رو شاکرم که گوگل آنالیتیکس رو بهومن داده.

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، Ali گفته است :

باسلام

باتشکر

سلام..

من همین مشکل رو اویل که با wp-statistics کار میکردم داشتم ولی وقتی افزونه کپچای ریاضیاتی رو نصب کردم نمیدونم دقیقا چی شد ، از ورود یسری ربات جلوگیری شد انگار که آمار ها تا حدی زیادی نزدیک به واقعیت شد.

الان ورودی هایی که از گول دارم و کلمات جستجو شده با آمار بازدید کننده ها همخونی داره و افزونه wp-statistics خیلی خوب داره کارشو انجام میده.

این تجربه من بود. شاید بدردتون بخوره

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، maraljoon گفته است :

سلام..

من همین مشکل رو اویل که با wp-statistics کار میکردم داشتم ولی وقتی افزونه کپچای ریاضیاتی رو نصب کردم نمیدونم دقیقا چی شد ، از ورود یسری ربات جلوگیری شد انگار که آمار ها تا حدی زیادی نزدیک به واقعیت شد.

الان ورودی هایی که از گول دارم و کلمات جستجو شده با آمار بازدید کننده ها همخونی داره و افزونه wp-statistics خیلی خوب داره کارشو انجام میده.

این تجربه من بود. شاید بدردتون بخوره

سلام و ممنون از اشتراک گذاری تجربه تون...

شما افزونه رو که نصب کردید در سایت هم ازش استفاده میکردید ؟ یعنی در ظاهر سایت هم بود؟ افزونه کپچا برای کامنت؟؟

این رابطه کپچا با افزونه آمار هم بررسی بشه جالبه 

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Ali گفته است :

سلام و ممنون از اشتراک گذاری تجربه تون...

شما افزونه رو که نصب کردید در سایت هم ازش استفاده میکردید ؟ یعنی در ظاهر سایت هم بود؟ افزونه کپچا برای کامنت؟؟

این رابطه کپچا با افزونه آمار هم بررسی بشه جالبه 

اگه منظورتون افزونه کپچا هست بله. از افزونه کپچای ریاضیاتی ( Math Captcha) تو اکثر سایتام استفاده میکنم. قابلیتشم اینه که به قسمت ورود ، ثبت نام و کامنت وردپرس کپچا اضافه میکنه که البته انتخابش دست شماس. در واقع مهم ترینش بخش ورود به ادمین پیشخوان و ثبت نام هست که کپچا استفاده میکنه. که من خودم از این موارد استفاده کردم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...