حجت

روش نمايش سلسله مادرهاي هر دسته

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

الآن بالاي هر پست، دسته يا دسته‌هاي مرتبط به پست رو نشون ميده

چطور مي‌تونم اول هر پست، دسته و سرشاخه‌هاي آن را به اين صورت، اول هر پست نمايش بدم؟!

جامعه و علوم اجتماعی > فلسفه > فلاسفه

علوم ریاضی > ریاضی > دانشمندان ریاضی

به‌طوري كه همه دسته‌ها لينك هم داشته باشند

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط mehdiilbeigi
      سلام
      دوستان من یک دسته مادر خاص دارم مثلا شبکه های تلوزیونی با زیرمجمعه هایی مثل شبکه سه و شبکه 2 و ...
      حالا می خوام توی پستم زیرمجموعه های دسته شبکه های تلوزیونی رو که تیکش و زدم نمایش بده و با , جدا کنه.
      ممنون می شم راهنمایی کنید.
    • توسط miraziz
      با سلام. دوستان در صفحه ی اول وب سایت من تصاویر بند انگشتی نسان داده نمیشه. ولی وقتی به ادامه ی مطلب می روم آن تصاویر هستند. خودم با جستجو خواستم که کد has_post_thumbnail را بیافزایم ولی خطای php می داد.
      ممنون میشم راهنمایی کنی
      کد های فایل content.php

<?php /** * @package Scrawl */ ?> <article id="post-<?php the_ID(); ?>" <?php post_class(); ?>> <header class="entry-header"> <?php if ( 'link' == get_post_format() ) : ?> <?php the_title( sprintf( '<h1 class="entry-title"><a href="%s" rel="bookmark">', esc_url( scrawl_get_link_url() ) ), '</a></h1>' ); ?> <?php else : ?> <?php the_title( sprintf( '<h1 class="entry-title"><a href="%s" rel="bookmark">', esc_url( get_permalink() ) ), '</a></h1>' ); ?> <?php endif; ?> </header><!-- .entry-header --> <?php if ( is_search() ) : // Only display Excerpts for Search ?> <div class="entry-summary"> <?php the_excerpt(); ?> </div><!-- .entry-summary --> <?php else : ?> <div class="entry-content"> <?php the_content( __( 'Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>', 'scrawl' ) ); ?> <?php wp_link_pages( array( 'before' => '<div class="page-links">' . __( 'Pages:', 'scrawl' ), 'after' => '</div>', ) ); ?> </div><!-- .entry-content --> <?php endif; ?> <?php if ( 'post' == get_post_type() ) : ?> <div class="entry-meta clear"> <?php scrawl_posted_on(); ?> <span class="secondary-entry-meta"> <?php if ( is_sticky() ) : ?> <span class="entry-format"><a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php esc_attr_e( 'Featured', 'scrawl' ); ?>"><span class="screen-reader-text"><?php esc_attr_e( 'Featured', 'scrawl' ); ?></span></a></span> <?php else : ?> <?php scrawl_post_format(); ?> <?php endif; ?> <?php if ( ! post_password_required() && ( comments_open() || get_comments_number() ) ) { echo '<span class="comments-link">'; comments_popup_link( __( '0', 'scrawl' ), __( '1', 'scrawl' ), __( '%', 'scrawl' ) ); echo '</span>'; } ?> <?php edit_post_link( '<span class="screen-reader-text" title="' . __( 'Edit', 'scrawl' ) . '">' . __( 'Edit', 'scrawl' ) . '</span>', '<span class="edit-link">', '</span>' ); ?> </span> </div><!-- .entry-meta --> <?php endif; ?> </article><!-- #post-## -->
      .
      کدهای فایل index.php

<?php /** * The main template file. * * This is the most generic template file in a WordPress theme * and one of the two required files for a theme (the other being style.css). * It is used to display a page when nothing more specific matches a query. * E.g., it puts together the home page when no home.php file exists. * Learn more: http://codex.wordpress.org/Template_Hierarchy * * @package Scrawl */ get_header(); ?> <div id="primary" class="content-area"> <main id="main" class="site-main" role="main"> <?php if ( have_posts() ) : ?> <?php /* Start the Loop */ ?> <?php while ( have_posts() ) : the_post(); ?> <?php /* Include the Post-Format-specific template for the content. * If you want to override this in a child theme, then include a file * called content-___.php (where ___ is the Post Format name) and that will be used instead. */ get_template_part( 'content', get_post_format() ); ?> <?php endwhile; ?> <?php the_posts_navigation(); ?> <?php else : ?> <?php get_template_part( 'content', 'none' ); ?> <?php endif; ?> </main><!-- #main --> </div><!-- #primary --> <?php get_footer(); ?>

• توسط meraj
      سلام دوستان من میخوام که یک برگه داشته باشم که وقتی کاربر وارد آن شد 10 پست به آن نمایش داده شود و وقتی خواست مثلا پست شماره 2 رو ببینه با کلیک بر روی ادامه مطلب وارد صفحه آن پست بشه(یعنی میخوام 10 تا پست رو بزارم داخل یه برگه)

حالا میخوام که اگه تعداد پست ها از 10 گزشت بالای فوتر تعدادی عدد باشه که وقتی روی آن کلیک شد مثلا وارد صفحه دوم بشه (مثلا من 15 پست ارسال کردم و داخل برگه بیش تر از 10 تا جا نیست آن 5 تای دیگه به یک صفحه دیگر منتقل شوند و مثل عکس زیر تعدادی عدد نمایش داده شود

• توسط DariushGreat
      سلام
      یکی از کاربران هنگام ایجاد نوشته دچار مشکل تکثیر بیش از اندازه نوشته می‌شه. برای نمونه یهو 700 تا از نوشته‌ش کپی می‌شه و گاهی پیش‌نویس و گاهی هم منتشر می‌شه.
      مشکل از کجاست؟
    • توسط miraziz
      سلام
      دوستان چگونه می توان پستی را برای دسته ای خاص به عنوان پست ثابت ایجاد کرد. یعنی وقتی کاربر به آن دسته می رود همیشه یک پست به صورت ثابت نمایش داده شود.

توضیح بیشتر: البته با افزونه هایی می توان پستی را ثابت کرد ولی این روش تنها برای صفحه ی اصلی سایت است. ولی منظور من ایجاد پست های ثابت متفاوت برای دسته های متفاوت است