حجت

روش نمايش سلسله مادرهاي هر دسته

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

الآن بالاي هر پست، دسته يا دسته‌هاي مرتبط به پست رو نشون ميده

چطور مي‌تونم اول هر پست، دسته و سرشاخه‌هاي آن را به اين صورت، اول هر پست نمايش بدم؟!

جامعه و علوم اجتماعی > فلسفه > فلاسفه

علوم ریاضی > ریاضی > دانشمندان ریاضی

به‌طوري كه همه دسته‌ها لينك هم داشته باشند

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط miraziz
      سلام. دوستان من با کد زیر می خواستم نام دسته ی پست مورد نظر را بالای عنوان مطلب فراخوانی کنم. ولی متاسفانه این کد هم دسته مادر و هم دسته ی فرزند را فراخوانی میکند. چندان به php آشنا نیستم. چه تغییری باید بدم که تنها نام دسته ی فرزند را نشون بده؟ 
      <?php the_category($separator, $parents, $post_id); ?>

• توسط mehrshadm
      سلام. من خیلی مبتدی هستم و سایتمو هم تازه ایجاد کردم.
      من قصد دارم هر دسته رو متصل کنم به برگه ای خاص. یعنی طوریکه با انتخاب برگه ی مورد نظر، نوشته های اون دسته ای که براش تعیین کردم نشون داده بشه.
      جستجویی هم که در این مورد انجام دادم با چیزی مثل کدنویسی امکانپذیره که من ازش چیزی سر در نیاوردم و طبق متنهای اموزشی انجام دادم موفقیت امیز نبود.
      میخواستم بدونم افزونه ای برای این کار نیست که بشه راحت تر اینکارو انجام داد؟ یا اینکه طریقه انجام با اون کوئری رو ساده تر میشه توضیح داد؟
      سپاس
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام لطفا این آدرس را ببینید .
      این لینک
      این یه پست آموزشی است که داخل آن آموزش ها به ترتیب شماره گذاری شده است و روی هر آموزش که کلیک میکنی ویدئو مربوط به اون آموزش باز میشه .
      آیا کل این ویدئو ها همه داخل یک پست قرار داره یا برای هر ویدئو پستی مجزا ساخته و فقط در قسمت فهرست آموزش لینکشو قرار داده؟
      امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم .
    • توسط aryanz
      دوستان سلام
      من یک مشکلی دارم که ممنون می‌شم اگه راهنمایی کنید.
      موضوع اینه:
      از کد زیر برای نمایش دسته‌های فرزند یک دسته‌ی مادر استفاده می‌کنم. یعنی مثلا اگر روی دسته‌ی «الف» کلیک بشه، یک منو زیر منوهای مادر باز می‌شه که توش دسته‌های فرزند «الف» رو نشون می‌ده:
      <?php if (is_category()) { $this_category = get_category($cat); $ids_category = get_category($cat); } if(get_category_children($ids_category->cat_ID)){ echo '<div class="cat-child">'; $this_category = wp_list_categories('orderby=id&depth=1&title_li=&use_desc_for_title=0&child_of='.$this_category->cat_ID."&echo=0"); if(get_category_children($ids_category->cat_ID)){ if ($this_category) { echo $this_category; } } echo '</div>'; ?> </ul> <?php } ?> کد بالا به خوبی کار می‌کنه. 
      اما مشکل من اینه که وقتی روی یکی از دسته‌های فرزند کلیک می‌شه، این نوار منوی دسته‌های فرزند دیکه نشون داده نمی‌شه. در واقع دنبال راه حلی هستم که وقتی روی یکی از دسته‌های فرزند کلیک می‌شه، منوی دسته‌های هم رده‌ی اون همچنان نمایش داده بشه.
      توی تصویر پیوست شده هم سعی کردم توضیحم رو کامل کنم

• توسط mehdiilbeigi
      سلام
      دوستان من یک دسته مادر خاص دارم مثلا شبکه های تلوزیونی با زیرمجمعه هایی مثل شبکه سه و شبکه 2 و ...
      حالا می خوام توی پستم زیرمجموعه های دسته شبکه های تلوزیونی رو که تیکش و زدم نمایش بده و با , جدا کنه.
      ممنون می شم راهنمایی کنید.