رفتن به مطلب

ارور Your connection is not private

minaie

پست های پیشنهاد شده

سلام من وقتی میخوام بعضی از صفحات سایتم را باز کنم صفحه باز نمیشه و خطای زیر رو میده لطفا راهنمایی کنید . Your connection is not private

البته این مشکل فقط در وارد شدن به ساید بار سایت هست 
لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، minaie گفته است :

سلام من وقتی میخوام بعضی از صفحات سایتم را باز کنم صفحه باز نمیشه و خطای زیر رو میده لطفا راهنمایی کنید . Your connection is not private

البته این مشکل فقط در وارد شدن به ساید بار سایت هست 

مربوط به SSL سایتتون میشه.

احتمالا از SSL معتبر استفاده نمیکنید.

لینک به ارسال

برای رفع این مشکل چه کار باید کنم چون وقتی از طریق ساید بار سایت وارد میشم اینجوری میشه همون لینک رو اگه جدا توی مرورگر تایپ کنم مشکلی نداره از طریق جستجوی گوگل هم مشکلی نداره

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، minaie گفته است :

برای رفع این مشکل چه کار باید کنم چون وقتی از طریق ساید بار سایت وارد میشم اینجوری میشه همون لینک رو اگه جدا توی مرورگر تایپ کنم مشکلی نداره از طریق جستجوی گوگل هم مشکلی نداره

آدرس سایتتون رو قرار بدید.

لینک به ارسال

سلام چون ssl شما certificate نداره و ادرس را با https وارد میکنید با این خطا مواجه می شوین

یاعلی

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

سلام دوستان من دقیقا همسن مشکل رو دارم ولی فقط توی قسمت سبد خرید زمانی که دکمه اقدام به پرداخت رو میزنم که باید صفحه ای بیاد که اطلاعات خرید رو نشوم بده و بعد به درگاه متصل بشه ارور Your connection is not private میاد میشه کمک کنید که ببینم چجوری  درستش کنم ؟ 

ویرایش شده توسط Far_Zaneh
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...