رفتن به مطلب

نصب 2 وردپرس از روی یک دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

با سلام 
یک فروشگاه دارم که میخوام 2 زبانه باشه و پیشنهاد بر این بوده که 2 وردپرس نصب بشه 
حال موضوع اینه که بعد از نصب وردپرس و انتخاب یکسان دیتابیس به چه صورت میشه کاربرانیکه در یکی از وردپرس ها ثبت نام میکنند نام کاربری آنها در وردپرس دیگری هم ثبت شود 
راهکاری پیشنهاد دارید ؟

لینک به ارسال
در در 8/23/2017 at 23:03، mnbv172 گفته است :

با سلام 
یک فروشگاه دارم که میخوام 2 زبانه باشه و پیشنهاد بر این بوده که 2 وردپرس نصب بشه 
حال موضوع اینه که بعد از نصب وردپرس و انتخاب یکسان دیتابیس به چه صورت میشه کاربرانیکه در یکی از وردپرس ها ثبت نام میکنند نام کاربری آنها در وردپرس دیگری هم ثبت شود 
راهکاری پیشنهاد دارید ؟

سلام.چرا از افزونه استفاده نمیکنید?

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Rezanejad گفته است :

سلام.چرا از افزونه استفاده نمیکنید?

احتمالا افزونه نصب کنم ولی هنوز دنبال راه حل اون هستم که چطوری میشه دسترسی به وردپرس دیگر ایجاد بشه 

لینک به ارسال
در 43 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

احتمالا افزونه نصب کنم ولی هنوز دنبال راه حل اون هستم که چطوری میشه دسترسی به وردپرس دیگر ایجاد بشه 

سلام

ب نصل افزونه wpml مشکلی پیش نمیاد و یک وردپرس بیشتر نیاز نیست

بسیار افزونه خوبی هست و توصیه میکنم استفاده کنید

لینک به ارسال
در در 8/23/2017 at 23:03، mnbv172 گفته است :

با سلام 
راهکاری پیشنهاد دارید ؟

سلام

این لینک رو مطالعه کنید

http://mrwordpress.ir/آموزش-wordpress/ارتباط-دو-وردپرس-با-هم-از-طریق-دیتابیس/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...