رفتن به مطلب

سایت 2 زبانه

پست های پیشنهاد شده

دوست عزیز

استفاده از دو وردپرس روی یک دیتابیس کار مناسبی نیست به نظر من

افزونه wpml  از همه لحاظ کامله و نیازی به فشار به دیتابیس و بهم ریختگی اون نداره

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، بهنام مرادی گفته است :

دوست عزیز

استفاده از دو وردپرس روی یک دیتابیس کار مناسبی نیست به نظر من

افزونه wpml  از همه لحاظ کامله و نیازی به فشار به دیتابیس و بهم ریختگی اون نداره

سلام دوست من 

ظاهرا این افزونه با خیلی قالبها سازگار نیست 

چقدر به دیتابیس فشار میاد ؟ چون برام ارزش داره و هر دو زبان برام بسیار مهمه و مهمتر درست کار کردن سایته

مثلا این سایت چکار کرده ؟

https://uae.souq.com/ae-en/

لینک به ارسال

بنده این افزونه رو روی چندین سایت پیدا سازی کردم و به هیچ مشکلی برنخوردم، حتی روی چندین قالب که از این افزونه پشتیبانی هم نمیکردند تست شده و کارکرد خوبی داره.

پیشنهاد من استفاده از افزونه است چون نصب دو وردپرس بری روی یک دیتابیس کار ناشیانه ای هستش

حتی اگه نصب کردید افزونه wpml رو و ناسازگاری پیش اومد( که بعیده) ارزش داره بدید یه برنامه نویس قالبتون رو باهاش سازگار کنه

ولی شما تست بفرمایید به احتمالا بسیار بالا درس کار میکنه( جهت اطمینان روی لوکال تست کنید)

ویرایش شده توسط بهنام مرادی
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، بهنام مرادی گفته است :

بنده این افزونه رو روی چندین سایت پیدا سازی کردم و به هیچ مشکلی برنخوردم، حتی روی چندین قالب که از این افزونه پشتیبانی هم نمیکردند تست شده و کارکرد خوبی داره.

پیشنهاد من استفاده از افزونه است چون نصب دو وردپرس بری روی یک دیتابیس کار ناشیانه ای هستش

حتی اگه نصب کردید افزونه wpml رو و ناسازگاری پیش اومد( که بعیده) ارزش داره بدید یه برنامه نویس قالبتون رو باهاش سازگار کنه

ولی شما تست بفرمایید به احتمالا بسیار بالا درس کار میکنه( جهت اطمینان روی لوکال تست کنید)

رو لوکال تست کردم مشکلی نداشته ولی چون سایت برای شرکته میترسم اذیت بشه 

ولی عجیبه سایتهای بزرگی مثل ebay هم چند وردپرس با دامین دارن رو یک دیتابیس یا حتی همین سایت که بالا خدمتت لینکشو دادم

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

رو لوکال تست کردم مشکلی نداشته ولی چون سایت برای شرکته میترسم اذیت بشه 

ولی عجیبه سایتهای بزرگی مثل ebay هم چند وردپرس با دامین دارن رو یک دیتابیس یا حتی همین سایت که بالا خدمتت لینکشو دادم

خوب یک بکاپ بگیرید و افزونه رو نصب و فعال کنید و تنظیماتش رو اجرا بفرماییدو همه قسمت هارو جز به جز تست کنید اگر مشکلی بود بکاپ رو جایگزین کنید.

بنده در جریان این شیوه چند زبانه کردن نیستم و نشنیدم ولی حتما یک تیم قوی دارن که کارای پشتیبانی و نگه داری دیتابیس روانجام میده.

باز اگه دوستانی هستند که از دو وردپرسه کردن دیتابیس برای چند زبانه سازی استفاده کردن بهتر میتونن راهنماییتون کنند.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، بهنام مرادی گفته است :

خوب یک بکاپ بگیرید و افزونه رو نصب و فعال کنید و تنظیماتش رو اجرا بفرماییدو همه قسمت هارو جز به جز تست کنید اگر مشکلی بود بکاپ رو جایگزین کنید.

بنده در جریان این شیوه چند زبانه کردن نیستم و نشنیدم ولی حتما یک تیم قوی دارن که کارای پشتیبانی و نگه داری دیتابیس روانجام میده.

باز اگه دوستانی هستند که از دو وردپرسه کردن دیتابیس برای چند زبانه سازی استفاده کردن بهتر میتونن راهنماییتون کنند.

موفق باشید

شما به چه صورت افزونه رو نصب کردید ؟ نسخه رو خریداری کردید ؟

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

شما به چه صورت افزونه رو نصب کردید ؟ نسخه رو خریداری کردید ؟

لازم به خرید از سایت اصلی نیست

از سایت های ایرانی هم میتونید تهیه کنید

اگر خواستید من با قیمت پایین هم در اختیارتون قرار میدم

اگر لازم به خرید و نصب و تنظیم افزونه داشتید از طریق ایدی تلگرام @website_designer من در خدمتم

لینک به ارسال
در 59 دقیقه قبل، بهنام مرادی گفته است :

لازم به خرید از سایت اصلی نیست

از سایت های ایرانی هم میتونید تهیه کنید

اگر خواستید من با قیمت پایین هم در اختیارتون قرار میدم

اگر لازم به خرید و نصب و تنظیم افزونه داشتید از طریق ایدی تلگرام @website_designer من در خدمتم

ممنون داداش 

افزونه رو دارم ولی رجیستر نشده و مثل اینکه تا رجیستر نکنی همه چیزاش کار نمیکنه 

اینطوریه ؟ 

با افزونه polylang  کار نکردید؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mnbv172 گفته است :

با افزونه polylang  کار نکردید؟

بله کار کردم ولی در حد wpml کامل نیست. یکم اذیتتون خواهد کرد تو قسمت های مختلف، از جمله منو ها و دسته بندی ها و چند مورد ریز دیگه که به مرور متوجه میشید

در 2 ساعت قبل، mnbv172 گفته است :

افزونه رو دارم ولی رجیستر نشده و مثل اینکه تا رجیستر نکنی همه چیزاش کار نمیکنه 

اینطوریه ؟

خیر:mellow: نسخه ای که بنده دارم به صورت کامل کار میکنه

لینک به ارسال
در در 8/23/2017 at 23:03، mnbv172 گفته است :

با سلام
نیاز به فروشگاه 2 زبانه دارم 
به نظر شما 2 وردپرس نصب کنم با یک دیتابیس یا افزونه نصب بشه ؟ 
میخوام کامل باشه 

از افزونه wpml ایستفاده کنید کامل تر و بهتر هست

هم وقت کمتری صرف میکنید ، هم کاراتون بهینه تر هست ، هم حجم کمتری از اطلاعات رو میخواید رد و بدل کنید

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، محمد پارسا گفته است :

از افزونه wpml ایستفاده کنید کامل تر و بهتر هست

هم وقت کمتری صرف میکنید ، هم کاراتون بهینه تر هست ، هم حجم کمتری از اطلاعات رو میخواید رد و بدل کنید

حتما باید این افزونه خریداری بشه یا اینی که خودم دانلود کردم از چند سایت مشکلی ندارن ؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، mnbv172 گفته است :

حتما باید این افزونه خریداری بشه یا اینی که خودم دانلود کردم از چند سایت مشکلی ندارن ؟

خوب باید ببینید که افزونه بروز باشه ، حاوی کد های خراب نباشن

اگر موردی نداشت و دسترسی به آپدیت افزونه براتون محیا هست نیاز به خرید هم نیست

ولی اگر بتونید از سایت مورد اطلمینانی دریافت کنید بهتره

لینک به ارسال
در 59 دقیقه قبل، محمد پارسا گفته است :

خوب باید ببینید که افزونه بروز باشه ، حاوی کد های خراب نباشن

اگر موردی نداشت و دسترسی به آپدیت افزونه براتون محیا هست نیاز به خرید هم نیست

ولی اگر بتونید از سایت مورد اطلمینانی دریافت کنید بهتره

افزونه بروزه ولی قابلیت بروزرسانی فقط تو نسخه خریداری شده هست 

من میتونم بخرمش ولی باتوجه به قیمتش نمیدونم بعد از 2-3 سال اذیتم میکنه یا نه چون سایت فروشگاهی برای یک شرکتی هست که خیلی هم حساس هستن 

لینک به ارسال

افزونه بروزه ولی قابلیت بروزرسانی فقط تو نسخه خریداری شده هست 

من میتونم بخرمش ولی باتوجه به قیمتش نمیدونم بعد از 2-3 سال اذیتم میکنه یا نه چون سایت فروشگاهی برای یک شرکتی هست که خیلی هم حساس هستن 

اگر برای سایت های حساس و آینده دار میخواید استفاده کنید پیشنهاد میکنم حتما خریداری کنید تا در آینده مشکلات آپدیت و... رو نداشته باشید

لینک به ارسال
در 59 دقیقه قبل، محمد پارسا گفته است :

اگر برای سایت های حساس و آینده دار میخواید استفاده کنید پیشنهاد میکنم حتما خریداری کنید تا در آینده مشکلات آپدیت و... رو نداشته باشید

بله تقریبا همین آینده شغلی من هست و میتونم درخواست مبلغش رو از شرکت بدم اما اول گفتن باید 100 درصد مطمن بشم که بین افزونه و دیتابیس کدامیک ارجح تره . مثلا سایت ebay الان از دیتابیس استفاده میکنه یا سایت https://uae.souq.com/ae-en/ نمیدونم چکار کرده 

ممنون

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

بله تقریبا همین آینده شغلی من هست و میتونم درخواست مبلغش رو از شرکت بدم اما اول گفتن باید 100 درصد مطمن بشم که بین افزونه و دیتابیس کدامیک ارجح تره . مثلا سایت ebay الان از دیتابیس استفاده میکنه یا سایت https://uae.souq.com/ae-en/ نمیدونم چکار کرده 

ممنون

این افزونه یک قابلیت رو اضافه میکنه که میتونید برای هر مطلب ، برگه ، یا موارد دیگری هم به زبان انگلیسی اضافه کنید و هم به زبان فارسی

این مورد بستگی به شرایط کاری و روحی خودتون داره که آیا میتونید 2 سایت رو همزمان مدیریت کنید یا خیر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، محمد پارسا گفته است :

این افزونه یک قابلیت رو اضافه میکنه که میتونید برای هر مطلب ، برگه ، یا موارد دیگری هم به زبان انگلیسی اضافه کنید و هم به زبان فارسی

این مورد بستگی به شرایط کاری و روحی خودتون داره که آیا میتونید 2 سایت رو همزمان مدیریت کنید یا خیر

مدیریت محتوا تنها یکنفر نیستیم و شرایط خوبی داریم 

با سازنده قالب هم صحبت کردم گفت کاملا قالب ساپورت میشه و موردی نداره 

پس میخرم ممنون

لینک به ارسال

مدیریت محتوا تنها یکنفر نیستیم و شرایط خوبی داریم 

با سازنده قالب هم صحبت کردم گفت کاملا قالب ساپورت میشه و موردی نداره 

پس میخرم ممنون

امیدوارم موفق و پیروز باشید دوست عزیزم

لینک به ارسال

سلام دوستان

من میخام سایت رو دو زبانه کنم از کجا باید بفهمم که این افزونه wpml با قالب سایتم سازگاری داره یا خیر؟ 

و اینکه از سایت های فارسی که رایگان این افزونه رو گذاشتند دانلود کنم مشکلی پیش میاد؟

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در 8/30/2017 at 21:09، 3ngineer گفته است :

سلام دوستان

من میخام سایت رو دو زبانه کنم از کجا باید بفهمم که این افزونه wpml با قالب سایتم سازگاری داره یا خیر؟ 

و اینکه از سایت های فارسی که رایگان این افزونه رو گذاشتند دانلود کنم مشکلی پیش میاد؟

خب این افزونه را نصب می کنی اگه سازگازی نداشت حذف کن 

اگه خیلی خراب شد نشد درست کنی به سایتی که هاست را از ان جا خریدی تیکت بزن اخرین بک اپی را که دارن را دوباره باالا بیارن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...