رفتن به مطلب

مشکل نخواندن فایل زبان

bijame

پست های پیشنهاد شده

دروود

من چند تا افزونه رو در حال فارسی سازی بودم اما با یه مشکلی برخوردم ، برخی افزونه هها مثل dw question answer فایل های زبانشونم فرق داره حالا من طبق چیزی که خودشون گفتن مثلا ساختم فایل زبان فارسی رو dwqa-fa_IR.mo اما این فایل زبان رو نمیخونه و همچنان انگلیسی افزونه باز میشه

لینک به ارسال

سلام. اول چک کن ببین فایل زبان رو توی پوشه درست گذاشته باشی و اینکه همون اسمی رو گذاشته باشی که با اون خود افزونه لودش میکنه.

اگر نشد ممکنه توی کدنویسی افزونه مشکلی وجود داشته باشه مثلا فایل زبان رو دیر لود میکنه، الان خاطرم نیست کدوم هوک بود اما اگه لود وردپرس از اون گذشته باشه دیگه فایل زبان لود نمیشه. در این صورت یا باید افزونه رو ادیت کنی یا بشون اطلاع بدی اصلاحش کنن

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، فرحان گفته است :

سلام. اول چک کن ببین فایل زبان رو توی پوشه درست گذاشته باشی و اینکه همون اسمی رو گذاشته باشی که با اون خود افزونه لودش میکنه.

اگر نشد ممکنه توی کدنویسی افزونه مشکلی وجود داشته باشه مثلا فایل زبان رو دیر لود میکنه، الان خاطرم نیست کدوم هوک بود اما اگه لود وردپرس از اون گذشته باشه دیگه فایل زبان لود نمیشه. در این صورت یا باید افزونه رو ادیت کنی یا بشون اطلاع بدی اصلاحش کنن

دروود

چک کردم همه چیزش اوکی :(

الان باید چی کارکنم ؟ 

لینک به ارسال
در در 8/24/2017 at 18:05، bijame گفته است :

دروود

من چند تا افزونه رو در حال فارسی سازی بودم اما با یه مشکلی برخوردم ، برخی افزونه هها مثل dw question answer فایل های زبانشونم فرق داره حالا من طبق چیزی که خودشون گفتن مثلا ساختم فایل زبان فارسی رو dwqa-fa_IR.mo اما این فایل زبان رو نمیخونه و همچنان انگلیسی افزونه باز میشه

سلام

سه تا پیشنهاد بهتون میدم

یک : این که از داخل وردپرس اقدام به فارسی سازی کنید با افزونه Loco Translate

دو : برخی از قالب ها و افزونه ها باید از داخل کد ها فارسی بشن

سه : فایل زبان رو توی پوشه language موجود در wp-content قرار بدید شاید مشکل برطرف شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...