• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
Morteza

برخورد با پست های اسپم و اسپمرها

40 پست در این موضوع قرار دارد

از با سابقه ها هم خواهش دارم که تلاش کنند اگه تایپیکی از مسیر خطا رفت تایپیک رو به سر جای اولش برگردونند...

25

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته گاها کاربران تازه وارد هستند یا گاهی اوقات میگردند و چیزی پیدا نمیشه . بنده دوتا پیشنهاد دارم :

1 - در زمان ایجاد تاپیک در بالای جای وارد کردن تیتر ( بعد از وارد شدن ) تیترهای مشابهی که میخواد ایجاد بشه رو خود سیستم خودکار بیاره خوبه !

2 - در زمان ایجاد تاپیک در صفحه مربوطه اطلاعیه یا تصویری قرار بدید و هشدار بدید که حتما قبلش سرچ بکنند !

24

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

متاسفانه جدیدا پست های اسپم خیلی زیاد شده. بارها داریم تذکر میدیم بجای ارسال اسپم کمی جستجو کنید

سلام. والا آقا مرتضی جست و جو اوضاعش خرابه و هرچی سرچ میکنیم هی مینوسیه چیزی یاف نشد خب

21

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تابحال پیش نیومده هیچ تاپیکی بی پاسخ بمونه و هم اینکه در کمتر از 24 ساعت دوستان پاسخی دریافت میکنن.

داداش خدایی من هرچی سوال پرسیدم به جوابش نرسیدم !! حالا اون هیچ تاپیک رو از کجا اوردید نمیدونم !!

درباره جست و جو هم بگم !! خدایی من کسیم که خیلی سرچ میکنم و معمولا هم کارک با سرچ زیادت و انجممن ها !! ولی نیمودنم چرا هیچ وقت با این جست و جو گر به نتیجه نرسیدم !!

11

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا بماند که بعضاً بی انصافی می کنند - اما این عجله ها معمولاً بخاطر ضعف های زیاده

پیشنهاد می کنم که دوستانی که هم میخوان تولید محتوی کنند و هم طراحی سایتشونو انجام بدند و هم کد نویسی ابزار رو خودشون انجام بدن (گرچه این ایراد داره) اما سعی کنند لا اقل از یه ساختار پیروی کنند - بعضاً دیده میشه سوالات درباره ی طراحی و جانشانی هاست اما سایت در حال کاره - این باعث میشه که صاحب سایت خودشو در تنگنا ببینه و سعی کنه همه ی مشکلاتشو به سرعت حل کنه که نتیجش هم برای سایتش اصلاً خوب نیست و هم باعث اسپم میشه

به هر حال بهتره وقتی سایتی رو میخوایم راه بندازیم با ساختار جلو بریم

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش خدایی من هرچی سوال پرسیدم به جوابش نرسیدم !! حالا اون هیچ تاپیک رو از کجا اوردید نمیدونم !!

درباره جست و جو هم بگم !! خدایی من کسیم که خیلی سرچ میکنم و معمولا هم کارک با سرچ زیادت و انجممن ها !! ولی نیمودنم چرا هیچ وقت با این جست و جو گر به نتیجه نرسیدم !!

راستش من اکثرا با موبایل میام و راحت هم سرچ میکنم و هم پاسخ میدم و..... :blink:

و همیشه هم مطالب مورد نظرم رو پیدا کردم.(با گوگل هم که جستجو میکنم معمولا نتیجه ی اون به اینجا ختم میشه)

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش من اکثرا با موبایل میام و راحت هم سرچ میکنم و هم پاسخ میدم و..... :blink:

و همیشه هم مطالب مورد نظرم رو پیدا کردم.(با گوگل هم که جستجو میکنم معمولا نتیجه ی اون به اینجا ختم میشه)

شاید مشکل فقط از منه !!

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از آقا مرتضی به خاطر این کار

همه سایت ها این روش رو دنبال میکنن چون واقعا بعضی وقتا آزار دهنده میشن بعضی کاربرها :rolleyes:

من از یه سایت یاد گرفتم که جستجو کنم به جای پرسش مداوم چون بیشتر سوالات من و بقیه رو قبلا توی نت پرسیده شده ;)

بعضی دوستانم که با سرچ خود سایت مشکل دارن میتونن از این روش استفاده کنند و از طریق گوگل سایت رو سرچ کنن مثل :

آموزش نصب وردپرس site:http://http://forum.wp-parsi.com/

به همین راحتی و به همین ... :P

خوش باشید B)

11

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان جستجوی سایت مشکلی نداره

مشکل از انتخاب کلیدواژه توسط دوستان هست.

یک نکته دیگه اینکه برای کنترل فشار روی سرور جستجوی کلمات 3 حرفی به پایین محدود شده.

بزودی جستجوی گوگل رو هم اضافه میکنیم تا کلا مشکل جستجو حل بشه.

18

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آموزش نصب وردپرس site:http://http://forum.wp-parsi.com/

بله من هم اگر از سرچ عادی به نیتجه ای نرسم از این روش استفاده میکنم .

دوستان کافیه در قسمت جستجو Google این رو تایپ کنند

site:www.Wp-parsi.com وردپرس

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله من هم اگر از سرچ عادی به نیتجه ای نرسم از این روش استفاده میکنم .

دوستان کافیه در قسمت جستجو Google این رو تایپ کنند

site:www.Wp-parsi.com وردپرس

داداش باید اصلا جست و جو کار کنه که نیازی به این کارا نباشه !! الان شما میدونی ... اونی که تازه میاد عضو میشه چی ؟ اونم میدونه ؟!

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستانی که با جستجو مشکل دارن یک نمونه بگید تا بررسی بشه.

چون خودم تابحال به مشکلی در جستجو برنخوردم!

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستانی که با جستجو مشکل دارن یک نمونه بگید تا بررسی بشه.

چون خودم تابحال به مشکلی در جستجو برنخوردم!

شما اینو سرچ کن :فرم ثبت نام

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه جالب - من توی 12 میلیون تهرانی زیر نظر بودم الان تو اینجا هم با جستجوی "فرم ثبت نام" رفتم زیرش

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شما اینو سرچ کن :فرم ثبت نام

توی پست قبلی گفتم کلمه های 3 حرفی و کمتر محدود شدن. شما باید عضویت رو جستجو کنید. مشکل شما در انتخاب کلیدواژه هست.

چه جالب - من توی 12 میلیون تهرانی زیر نظر بودم الان تو اینجا هم با جستجوی "فرم ثبت نام" رفتم زیرش

منظور جهت جلوگیری از اینجکت و این نوع مسایل هست. سیستم اینطور حساب میکنه.

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

خب داداش گلم همین مشکل هست بنداز رو گوگل درست میشه ... به سرور هم فشار نمیاد

خوب من فرم ثبت نام میخام عضویت رو سرچ کنم ؟ این دوتا چه ربطی به هم دارن اخه !!

ویرایش شده در توسط honda.moji
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قابل توجه بعضی از دوستان ، وقتی وسط تاپیک کسی سوال خودتون رو میپرسید و یا پست نامربوط میدهید نیز اسپم محسوب میشه :|

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته مرتضي جان اگه ميشه دقيقا در پست اول ذكر كن كه معني دقيق اسپم چه نوع ارسال هايي هست...اينجوري دوستان بهتر ميتونند متوجه بشن...

ممنون از زحمات بي نهايتت

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر می کنم منظور آقا مرتضی، علاوه بر تاپیک جدید، پست های بیهوده ای است که شاید با یک جستجو کوچک در وب پیدا گردد و یا برخی از کاربران فروم را با چت اشتباه می گیرند و ارسال پست های بیهوده می کنند.

این نظم دهی به نظرم بهترین سودش برای خود کاربران است. پس فکر می کنم با کمک یکدیگر می توانیم انجمن منظم و در عین حال پربار از مطالب علمی ذاشته باشیم.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. والا آقا مرتضی جست و جو اوضاعش خرابه و هرچی سرچ میکنیم هی مینوسیه چیزی یاف نشد خب

موافقم.....

شخصا نميدونم تا حالا اسپم كردم يا نه ولي هميشه سعي ميكنم صبوري پيشه كنم و به جد عرض ميكنم نشده توي تيكت هام بيام و بگم مثلا : جوابم چي شد و يا كسي جواب نميده و.... ولي حالا شايد شده باشه كه تيكت تكراري بوده باشه البته در هرصورت هميشه قبلش جستجو كردم هميشه ولي جدا دارم ميگم كه موتور سرچ انجمن از ضعيف ترين هاي موجود هستش! به عمرم سرچر به اين ضعيفي نديدم! يادمه اقا مرتضي يا پست اموزشي براي بازديد مطلب از هر پست بدون پلاگين داشت ، جدا به قدري گشتم سرچ كردم حاضرم قسم بخورم دست كم 20 كليد واژه زدم جدااا پيدا نشد! اخرش ديدم كاري ازم بر نمياد پيام دادم به مرتضي جان وگفتم لينكش رو لطف كردن ارسال كردن!!! در اين حد ضعف وجود داره و شك نكنيد مثلا اگر من نوعي كه خودم كاراي سئو و.... انجام ميدم ، حتما توي 20 كليد واژه بدون شك يكي از كلماتي كه بايد باعث ميشد كه اون تيكت رو پيدا كنم رو زده بودم ولي واقعا نمي اورد!!!

پيشنهاد: سرچر گوگل اضافه بشه به سايت...

.

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته مرتضي جان اگه ميشه دقيقا در پست اول ذكر كن كه معني دقيق اسپم چه نوع ارسال هايي هست...اينجوري دوستان بهتر ميتونند متوجه بشن...

ممنون از زحمات بي نهايتت

يكم سخت اسپم رو تعريف كردن چون دامنه وسيعي داره :D

به نظر من اسپم عبارت است از پستي كه محتواي آموزنده و ارزشمند ندارد يا اينكه از بحث اصلي تاپيك خارج باشد !

اضافه كنم خوشبختانه دوستان اينجا اسپمر نيستن و فقط يكي دوتا كاربر هست كه اونا هم بعد از يه مدت به اين نتيجه مي رسن كه بي فايده است و نياز به بن و اين ها نخواهد بود . اين پتانسيل رو در انجمن ميبينم :)

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

يكم سخت اسپم رو تعريف كردن چون دامنه وسيعي داره :D

به نظر من اسپم عبارت است از پستي كه محتواي آموزنده و ارزشمند ندارد يا اينكه از بحث اصلي تاپيك خارج باشد !

اضافه كنم خوشبختانه دوستان اينجا اسپمر نيستن و فقط يكي دوتا كاربر هست كه اونا هم بعد از يه مدت به اين نتيجه مي رسن كه بي فايده است و نياز به بن و اين ها نخواهد بود . اين پتانسيل رو در انجمن ميبينم :)

I mean?

اقا من بودم .... منظوره این بنده ها خدا من بودم !! شما هم منظورتون من هستم دیگه ...

خدایی موقعی که بعضی شما ها ( شاید ها ) تازه اومدیه بودید نت من مدیر انجمن و سایت ها و فرومه های بزرگ بودم !! ولی دوستمون هم حرف خوبی زدن :

البته مرتضي جان اگه ميشه دقيقا در پست اول ذكر كن كه معني دقيق اسپم چه نوع ارسال هايي هست.

البته جوابشون هم دادن ها "پستي كه محتواي آموزنده و ارزشمند ندارد" و پست هایی که تو بخض های تخصصی انجمن نیست ... اصلا نباید شمارش بشه ... پس ت هایی مثل UP ... و تک حرفی !! همین ..!!

حالا من اولش اومدم چند ساعت بعده تاپیکم پست ددم که خودم هم قبل کردم باید صبر میکردم !!

ولی خدایی این جست و جوگر انجمن رو درست کنید ..

یه چیز دیگه بخش های انجمن یه طوری هست ... انگار ناقصه ... یا انگار بخش بندی نشده تا کاربری که تازه اومده با یه نگاه بخش خودش رو پیدا کنه تا توش پیدا کنه !!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک پیشنهاد برای موضوع جستجو

یک سری به اینا هم بزنید بد نیست

http://www.freefind.com/

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

I mean?

اقا من بودم .... منظوره این بنده ها خدا من بودم !! شما هم منظورتون من هستم دیگه ...

خدایی موقعی که بعضی شما ها ( شاید ها ) تازه اومدیه بودید نت من مدیر انجمن و سایت ها و فرومه های بزرگ بودم !! ولی دوستمون هم حرف خوبی زدن :

البته مرتضي جان اگه ميشه دقيقا در پست اول ذكر كن كه معني دقيق اسپم چه نوع ارسال هايي هست.

البته جوابشون هم دادن ها "پستي كه محتواي آموزنده و ارزشمند ندارد" و پست هایی که تو بخض های تخصصی انجمن نیست ... اصلا نباید شمارش بشه ... پس ت هایی مثل UP ... و تک حرفی !! همین ..!!

حالا من اولش اومدم چند ساعت بعده تاپیکم پست ددم که خودم هم قبل کردم باید صبر میکردم !!

ولی خدایی این جست و جوگر انجمن رو درست کنید ..

یه چیز دیگه بخش های انجمن یه طوری هست ... انگار ناقصه ... یا انگار بخش بندی نشده تا کاربری که تازه اومده با یه نگاه بخش خودش رو پیدا کنه تا توش پیدا کنه !!

یه تعریف دیگه هم داره پستی که برای جلب توجه به پستی دیگر می نویسیم یعنی من یک درخواست مطرح می کنم و بعد از یکی دوساعت برای اینکه درخواستم در سایدبار بالابکشه یک مطلب بی محتوا در بخش پاسخ های آن مطلب می گذارم ....

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط mohandes1900
      سلام خسته نباشید به همه ی فعالان انجمن
      آیا کسی هست که بدونه چرا بازدید برخی از آی پی ها از سایت خیلی زیاده؟ و این که آیا ممکنه اسپم و یا ربات باشن و از کجا باید این رو بفهیمد؟
      آیا ممکنه ربات موتورهای جستجو باشه و از کجا باید این رو بفهمیم؟
    • توسط succes
      با سلام خدمت کاربران گرامی
      من تقریبا یک سال پیش یه وردپرس با یک پوسته معتبر خود وردپرس و چند افزونه سبک برای تغییر زبان و ... نصب کرده و تحویل کاربر دادم،
      از اونجایی که هاستینگش هم خودم هستم ، الان چند ماه هست از این یوزر ایمیل های اسپم ارسال میشه ناخواسته ، انگار هک شده و فایل هایی تزریق شده و من فایل هارو شناسایی و پاک میکنم و بعد میبینم یک فایل دیگری در جای دیگر ارسلپال میکنه و این چرخه ادامه داره.
      تمامی رمز های وردپرس ، هاست و ... رو تغییر دادم و اکانت های Email رو هم پاک کرده و با اطلاعات جدید ساختم ولی هنوز مشکل حل نشده و با ایمیل info سایت ارسال ها انجام میشه!
      لطفا راهنمایی کنید من از چه راهی میتونم مشکل رو حل کنم الان چند ماهه که درگیرم کرده و انواع اسکنر هارو هم نصب کردم و کمکم نکرده.

با سلام من تازه یه سایتی زدم اسپم داره میاد هی.نظرات رو با aksiment بستم ولی هیچ راهی برای هرز نامه پیدا نکردم هی مطلب اتوماتیک خارجی درج میشه و چند تا افزونه نصب کردم مثل anti spam و ... ولی هیچ تاثیری نداشت
    • توسط saba0000
      سلام روزتون بخیر هاست من بعلت اسپم ایمیل مسدود شد و پشتیبانی سایت گفت علتش ارسال ایمیل از مسیر
      *Script Alert* - A script in '/home1/legaladv/public_html/wp-includes/SimplePie/XML/Declaration هست و موقتا هاست رو باز کردن لطفا می تونین با جزئیات راهنمایی کنین باید چیکار کنم اسپم ایجاد نشه؟ و اسپم ها رو پاک کنم؟
      اسم دامنه http://www.legal-advice.in
    • توسط v.b.f1
      با سلام و عرض خسته نباشید
      من یه سایت داشتم دو سال مشکلی نداشت
      اما الان من به مدت یک ماهه درگیر مسدود شدنشم
      هر چند روز یه بار مسدود میشه
      مثلا سرویس دهنده متن شکایتو به این شکل بهم داده :

This is an automated e-mail. Please check your e-mail queue.
      This is an email abuse report for an email message with the message-id of 4e6cd2bbb1ffbb48b7f218d0eaf017db@emamjomeparsian.ir received from IP address 199.26.84.140 on Mon, 3 Aug 2015 22:04:44 -0400 (EDT)
      For information, please review the top portion of the following page:
      http://postmaster.aol.com/Postmaster.FeedbackLoop.php
      For information about AOL E-mail guidelines, please see
      http://postmaster.aol.com/Postmaster.Guidelines.php
      If you would like to cancel or change the configuration for your FBL please use the tool located at:
      http://postmaster.aol.com/SupportRequest.FBL.php

--boundary-1138-29572-2659438-10502
      Content-Disposition: inline
      Content-Type: message/feedback-report
      Feedback-Type: abuse
      User-Agent: AOL SComp
      Version: 0.1
      Received-Date: Mon, 3 Aug 2015 22:04:44 -0400 (EDT)
      Source-IP: 199.26.84.140
      Reported-Domain: cp13-140.cp.c4d.privatedns.biz
      Redacted-Address: redacted
      Redacted-Address: redacted@

--boundary-1138-29572-2659438-10502
      Content-Type: message/rfc822
      Content-Disposition: inline
      Return-Path: <kayla_dawson@emamjomeparsian.ir>
      Received: from cp13-140.cp.c4d.privatedns.biz (cp13-140.cp.c4d.privatedns.biz [199.26.84.140])
      (using TLSv1 with cipher DHE-RSA-AES256-SHA (256/256 bits))
      (No client certificate requested)
      by mtaig-mcb01.mx.aol.com (Internet Inbound) with ESMTPS id 57CE570000092
      for <redacted>; Mon, 3 Aug 2015 22:04:44 -0400 (EDT)
      Received: from parsiane by cp13-140.cp.c4d.privatedns.biz with local (Exim 4.85)
      (envelope-from <kayla_dawson@emamjomeparsian.ir>)
      id 1ZMRan-0000hp-0i
      for redacted; Tue, 04 Aug 2015 06:04:37 +0400
      To: redacted@aol.com
      Subject: A threesome request
      X-PHP-Script: emamjomeparsian.ir/ for 127.0.0.1
      Date: Tue, 4 Aug 2015 06:34:36 +0430
      From: Kayla Dawson <kayla_dawson@emamjomeparsian.ir>
      Message-ID: <4e6cd2bbb1ffbb48b7f218d0eaf017db@emamjomeparsian.ir>
      X-Priority: 3
      X-Mailer: PHPMailer 5.2.9 (https://github.com/PHPMailer/PHPMailer/)
      MIME-Version: 1.0
      Content-Type: multipart/alternative;
      boundary="b1_4e6cd2bbb1ffbb48b7f218d0eaf017db"
      Content-Transfer-Encoding: 8bit
      X-AntiAbuse: This header was added to track abuse, please include it with any abuse report
      X-AntiAbuse: Primary Hostname - cp13-140.cp.c4d.privatedns.biz
      X-AntiAbuse: Original Domain - aol.com
      X-AntiAbuse: Originator/Caller UID/GID - [912 913] / [47 12]
      X-AntiAbuse: Sender Address Domain - emamjomeparsian.ir
      X-Get-Message-Sender-Via: cp13-140.cp.c4d.privatedns.biz: authenticated_id: parsiane/from_h
      X-From-Rewrite: unmodified, already matched
      x-aol-global-disposition: G
      Authentication-Results: mx.aol.com;
      spf=none (aol.com: the domain emamjomeparsian.ir appears to have no SPF Record.) smtp.mailfrom=emamjomeparsian.ir;
      x-aol-sid: 3039ac1a32a155c01dbb1dc5
      X-AOL-IP: 199.26.84.140
      X-AOL-SPF: domain : emamjomeparsian.ir SPF : none
      --b1_4e6cd2bbb1ffbb48b7f218d0eaf017db
      Content-Type: text/plain; charset=us-ascii
      Hello there, can you help me to fulfill my sexual desires?
      I had sex only once in my life and I want more!
      Come and rape me in my holes
      [ http://1819wine.com/dirs.php?g=22 ] My tits are so bumped on the picture
      See you later

--b1_4e6cd2bbb1ffbb48b7f218d0eaf017db
      Content-Type: text/html; charset=us-ascii
      <html>
      <body>
      <br>
      Hello there, can you help me to fulfill my sexual desires?
      <br><br>
      I had sex only once in my life and I want more!
      Come and rape me in my holes
      <br>
      <a href="http://1819wine.com/dirs.php?g=22>My" tits are so bumped on the picture</a>
      See you later
      <br><br>
      </body>
      </html>

--b1_4e6cd2bbb1ffbb48b7f218d0eaf017db--
      --boundary-1138-29572-2659438-10502-

اومدم قالب رو حذف کردم فایل ها رو حذف کردم ولی باز مشکل حل نشد
      و تا حالا چندین باره که با این مشکل روبرو شدن اسکن انتی ویروس خود سرورم کاری نکرد
      حالا توش موندم راه حلی ندارید براش یا کسی مشکلی مشابه مشکل من که ارسال هرزنامه از طریق هاستم است رو داشته باشه
      یا تجربه ای از این مشکل داشته باشه
      میخوام اگه بشه حلش کنم
      دوستان لطف کنن راهنمایی کنید
      با تشکر
      دوستان همچین مشکلی باید سرویس دهنده هاست حل کنه یا خودم