رفتن به مطلب

برخورد با پست های اسپم و اسپمرها

پست های پیشنهاد شده

از با سابقه ها هم خواهش دارم که تلاش کنند اگه تایپیکی از مسیر خطا رفت تایپیک رو به سر جای اولش برگردونند...

• امتیاز 25
لینک به ارسال

البته گاها کاربران تازه وارد هستند یا گاهی اوقات میگردند و چیزی پیدا نمیشه . بنده دوتا پیشنهاد دارم :

1 - در زمان ایجاد تاپیک در بالای جای وارد کردن تیتر ( بعد از وارد شدن ) تیترهای مشابهی که میخواد ایجاد بشه رو خود سیستم خودکار بیاره خوبه !

2 - در زمان ایجاد تاپیک در صفحه مربوطه اطلاعیه یا تصویری قرار بدید و هشدار بدید که حتما قبلش سرچ بکنند !

• امتیاز 24
لینک به ارسال

سلام

متاسفانه جدیدا پست های اسپم خیلی زیاد شده. بارها داریم تذکر میدیم بجای ارسال اسپم کمی جستجو کنید

سلام. والا آقا مرتضی جست و جو اوضاعش خرابه و هرچی سرچ میکنیم هی مینوسیه چیزی یاف نشد خب

• امتیاز 21
لینک به ارسال

تابحال پیش نیومده هیچ تاپیکی بی پاسخ بمونه و هم اینکه در کمتر از 24 ساعت دوستان پاسخی دریافت میکنن.

داداش خدایی من هرچی سوال پرسیدم به جوابش نرسیدم !! حالا اون هیچ تاپیک رو از کجا اوردید نمیدونم !!

درباره جست و جو هم بگم !! خدایی من کسیم که خیلی سرچ میکنم و معمولا هم کارک با سرچ زیادت و انجممن ها !! ولی نیمودنم چرا هیچ وقت با این جست و جو گر به نتیجه نرسیدم !!

• امتیاز 11
لینک به ارسال

حالا بماند که بعضاً بی انصافی می کنند - اما این عجله ها معمولاً بخاطر ضعف های زیاده

پیشنهاد می کنم که دوستانی که هم میخوان تولید محتوی کنند و هم طراحی سایتشونو انجام بدند و هم کد نویسی ابزار رو خودشون انجام بدن (گرچه این ایراد داره) اما سعی کنند لا اقل از یه ساختار پیروی کنند - بعضاً دیده میشه سوالات درباره ی طراحی و جانشانی هاست اما سایت در حال کاره - این باعث میشه که صاحب سایت خودشو در تنگنا ببینه و سعی کنه همه ی مشکلاتشو به سرعت حل کنه که نتیجش هم برای سایتش اصلاً خوب نیست و هم باعث اسپم میشه

به هر حال بهتره وقتی سایتی رو میخوایم راه بندازیم با ساختار جلو بریم

• امتیاز 6
لینک به ارسال

داداش خدایی من هرچی سوال پرسیدم به جوابش نرسیدم !! حالا اون هیچ تاپیک رو از کجا اوردید نمیدونم !!

درباره جست و جو هم بگم !! خدایی من کسیم که خیلی سرچ میکنم و معمولا هم کارک با سرچ زیادت و انجممن ها !! ولی نیمودنم چرا هیچ وقت با این جست و جو گر به نتیجه نرسیدم !!

راستش من اکثرا با موبایل میام و راحت هم سرچ میکنم و هم پاسخ میدم و..... :blink:

و همیشه هم مطالب مورد نظرم رو پیدا کردم.(با گوگل هم که جستجو میکنم معمولا نتیجه ی اون به اینجا ختم میشه)

• امتیاز 6
لینک به ارسال

راستش من اکثرا با موبایل میام و راحت هم سرچ میکنم و هم پاسخ میدم و..... :blink:

و همیشه هم مطالب مورد نظرم رو پیدا کردم.(با گوگل هم که جستجو میکنم معمولا نتیجه ی اون به اینجا ختم میشه)

شاید مشکل فقط از منه !!

• امتیاز 4
لینک به ارسال

ممنون از آقا مرتضی به خاطر این کار

همه سایت ها این روش رو دنبال میکنن چون واقعا بعضی وقتا آزار دهنده میشن بعضی کاربرها :rolleyes:

من از یه سایت یاد گرفتم که جستجو کنم به جای پرسش مداوم چون بیشتر سوالات من و بقیه رو قبلا توی نت پرسیده شده ;)

بعضی دوستانم که با سرچ خود سایت مشکل دارن میتونن از این روش استفاده کنند و از طریق گوگل سایت رو سرچ کنن مثل :

آموزش نصب وردپرس site:http://http://forum.wp-parsi.com/

به همین راحتی و به همین ... :P

خوش باشید B)

• امتیاز 11
لینک به ارسال

دوستان جستجوی سایت مشکلی نداره

مشکل از انتخاب کلیدواژه توسط دوستان هست.

یک نکته دیگه اینکه برای کنترل فشار روی سرور جستجوی کلمات 3 حرفی به پایین محدود شده.

بزودی جستجوی گوگل رو هم اضافه میکنیم تا کلا مشکل جستجو حل بشه.

• امتیاز 18
لینک به ارسال

آموزش نصب وردپرس site:http://http://forum.wp-parsi.com/

بله من هم اگر از سرچ عادی به نیتجه ای نرسم از این روش استفاده میکنم .

دوستان کافیه در قسمت جستجو Google این رو تایپ کنند

site:www.Wp-parsi.com وردپرس

• امتیاز 8
لینک به ارسال

بله من هم اگر از سرچ عادی به نیتجه ای نرسم از این روش استفاده میکنم .

دوستان کافیه در قسمت جستجو Google این رو تایپ کنند

site:www.Wp-parsi.com وردپرس

داداش باید اصلا جست و جو کار کنه که نیازی به این کارا نباشه !! الان شما میدونی ... اونی که تازه میاد عضو میشه چی ؟ اونم میدونه ؟!

• امتیاز 3
لینک به ارسال

دوستانی که با جستجو مشکل دارن یک نمونه بگید تا بررسی بشه.

چون خودم تابحال به مشکلی در جستجو برنخوردم!

• امتیاز 5
لینک به ارسال

دوستانی که با جستجو مشکل دارن یک نمونه بگید تا بررسی بشه.

چون خودم تابحال به مشکلی در جستجو برنخوردم!

شما اینو سرچ کن :فرم ثبت نام

• امتیاز 3
لینک به ارسال

چه جالب - من توی 12 میلیون تهرانی زیر نظر بودم الان تو اینجا هم با جستجوی "فرم ثبت نام" رفتم زیرش

• امتیاز 1
لینک به ارسال
شما اینو سرچ کن :فرم ثبت نام

توی پست قبلی گفتم کلمه های 3 حرفی و کمتر محدود شدن. شما باید عضویت رو جستجو کنید. مشکل شما در انتخاب کلیدواژه هست.

چه جالب - من توی 12 میلیون تهرانی زیر نظر بودم الان تو اینجا هم با جستجوی "فرم ثبت نام" رفتم زیرش

منظور جهت جلوگیری از اینجکت و این نوع مسایل هست. سیستم اینطور حساب میکنه.

• امتیاز 6
لینک به ارسال

خب داداش گلم همین مشکل هست بنداز رو گوگل درست میشه ... به سرور هم فشار نمیاد

خوب من فرم ثبت نام میخام عضویت رو سرچ کنم ؟ این دوتا چه ربطی به هم دارن اخه !!

ویرایش شده توسط honda.moji
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

قابل توجه بعضی از دوستان ، وقتی وسط تاپیک کسی سوال خودتون رو میپرسید و یا پست نامربوط میدهید نیز اسپم محسوب میشه :|

• امتیاز 5
لینک به ارسال

البته مرتضي جان اگه ميشه دقيقا در پست اول ذكر كن كه معني دقيق اسپم چه نوع ارسال هايي هست...اينجوري دوستان بهتر ميتونند متوجه بشن...

ممنون از زحمات بي نهايتت

• امتیاز 4
لینک به ارسال

فکر می کنم منظور آقا مرتضی، علاوه بر تاپیک جدید، پست های بیهوده ای است که شاید با یک جستجو کوچک در وب پیدا گردد و یا برخی از کاربران فروم را با چت اشتباه می گیرند و ارسال پست های بیهوده می کنند.

این نظم دهی به نظرم بهترین سودش برای خود کاربران است. پس فکر می کنم با کمک یکدیگر می توانیم انجمن منظم و در عین حال پربار از مطالب علمی ذاشته باشیم.

• امتیاز 4
لینک به ارسال

سلام. والا آقا مرتضی جست و جو اوضاعش خرابه و هرچی سرچ میکنیم هی مینوسیه چیزی یاف نشد خب

موافقم.....

شخصا نميدونم تا حالا اسپم كردم يا نه ولي هميشه سعي ميكنم صبوري پيشه كنم و به جد عرض ميكنم نشده توي تيكت هام بيام و بگم مثلا : جوابم چي شد و يا كسي جواب نميده و.... ولي حالا شايد شده باشه كه تيكت تكراري بوده باشه البته در هرصورت هميشه قبلش جستجو كردم هميشه ولي جدا دارم ميگم كه موتور سرچ انجمن از ضعيف ترين هاي موجود هستش! به عمرم سرچر به اين ضعيفي نديدم! يادمه اقا مرتضي يا پست اموزشي براي بازديد مطلب از هر پست بدون پلاگين داشت ، جدا به قدري گشتم سرچ كردم حاضرم قسم بخورم دست كم 20 كليد واژه زدم جدااا پيدا نشد! اخرش ديدم كاري ازم بر نمياد پيام دادم به مرتضي جان وگفتم لينكش رو لطف كردن ارسال كردن!!! در اين حد ضعف وجود داره و شك نكنيد مثلا اگر من نوعي كه خودم كاراي سئو و.... انجام ميدم ، حتما توي 20 كليد واژه بدون شك يكي از كلماتي كه بايد باعث ميشد كه اون تيكت رو پيدا كنم رو زده بودم ولي واقعا نمي اورد!!!

پيشنهاد: سرچر گوگل اضافه بشه به سايت...

.

• امتیاز 8
لینک به ارسال

البته مرتضي جان اگه ميشه دقيقا در پست اول ذكر كن كه معني دقيق اسپم چه نوع ارسال هايي هست...اينجوري دوستان بهتر ميتونند متوجه بشن...

ممنون از زحمات بي نهايتت

يكم سخت اسپم رو تعريف كردن چون دامنه وسيعي داره :D

به نظر من اسپم عبارت است از پستي كه محتواي آموزنده و ارزشمند ندارد يا اينكه از بحث اصلي تاپيك خارج باشد !

اضافه كنم خوشبختانه دوستان اينجا اسپمر نيستن و فقط يكي دوتا كاربر هست كه اونا هم بعد از يه مدت به اين نتيجه مي رسن كه بي فايده است و نياز به بن و اين ها نخواهد بود . اين پتانسيل رو در انجمن ميبينم :)

• امتیاز 7
لینک به ارسال

يكم سخت اسپم رو تعريف كردن چون دامنه وسيعي داره :D

به نظر من اسپم عبارت است از پستي كه محتواي آموزنده و ارزشمند ندارد يا اينكه از بحث اصلي تاپيك خارج باشد !

اضافه كنم خوشبختانه دوستان اينجا اسپمر نيستن و فقط يكي دوتا كاربر هست كه اونا هم بعد از يه مدت به اين نتيجه مي رسن كه بي فايده است و نياز به بن و اين ها نخواهد بود . اين پتانسيل رو در انجمن ميبينم :)

I mean?

اقا من بودم .... منظوره این بنده ها خدا من بودم !! شما هم منظورتون من هستم دیگه ...

خدایی موقعی که بعضی شما ها ( شاید ها ) تازه اومدیه بودید نت من مدیر انجمن و سایت ها و فرومه های بزرگ بودم !! ولی دوستمون هم حرف خوبی زدن :

البته مرتضي جان اگه ميشه دقيقا در پست اول ذكر كن كه معني دقيق اسپم چه نوع ارسال هايي هست.

البته جوابشون هم دادن ها "پستي كه محتواي آموزنده و ارزشمند ندارد" و پست هایی که تو بخض های تخصصی انجمن نیست ... اصلا نباید شمارش بشه ... پس ت هایی مثل UP ... و تک حرفی !! همین ..!!

حالا من اولش اومدم چند ساعت بعده تاپیکم پست ددم که خودم هم قبل کردم باید صبر میکردم !!

ولی خدایی این جست و جوگر انجمن رو درست کنید ..

یه چیز دیگه بخش های انجمن یه طوری هست ... انگار ناقصه ... یا انگار بخش بندی نشده تا کاربری که تازه اومده با یه نگاه بخش خودش رو پیدا کنه تا توش پیدا کنه !!

• امتیاز 1
لینک به ارسال

I mean?

اقا من بودم .... منظوره این بنده ها خدا من بودم !! شما هم منظورتون من هستم دیگه ...

خدایی موقعی که بعضی شما ها ( شاید ها ) تازه اومدیه بودید نت من مدیر انجمن و سایت ها و فرومه های بزرگ بودم !! ولی دوستمون هم حرف خوبی زدن :

البته مرتضي جان اگه ميشه دقيقا در پست اول ذكر كن كه معني دقيق اسپم چه نوع ارسال هايي هست.

البته جوابشون هم دادن ها "پستي كه محتواي آموزنده و ارزشمند ندارد" و پست هایی که تو بخض های تخصصی انجمن نیست ... اصلا نباید شمارش بشه ... پس ت هایی مثل UP ... و تک حرفی !! همین ..!!

حالا من اولش اومدم چند ساعت بعده تاپیکم پست ددم که خودم هم قبل کردم باید صبر میکردم !!

ولی خدایی این جست و جوگر انجمن رو درست کنید ..

یه چیز دیگه بخش های انجمن یه طوری هست ... انگار ناقصه ... یا انگار بخش بندی نشده تا کاربری که تازه اومده با یه نگاه بخش خودش رو پیدا کنه تا توش پیدا کنه !!

یه تعریف دیگه هم داره پستی که برای جلب توجه به پستی دیگر می نویسیم یعنی من یک درخواست مطرح می کنم و بعد از یکی دوساعت برای اینکه درخواستم در سایدبار بالابکشه یک مطلب بی محتوا در بخش پاسخ های آن مطلب می گذارم ....

• امتیاز 5
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...