arianaminimogaddam

افزونه پنل کاربری

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من میخواستم بدونم افزونه ای هست که بتونه برام یک پنل کاربری بسازه یعنی یک نفر بیاد توی سایت ثبت نام بکنه بعد از ثبت نام واردپنل کار بری که من طراحی کردم بشه مثلا داخل سایت دی جی کالا اگه برید ثب نام کنید واردپنل کاربری میشین میخواستم بدونم برای این که یک همچین پنل کاربری بسازم چیکار کنم با تشکر.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، arianaminimogaddam گفته است :

سلام دوستان من میخواستم بدونم افزونه ای هست که بتونه برام یک پنل کاربری بسازه یعنی یک نفر بیاد توی سایت ثبت نام بکنه بعد از ثبت نام واردپنل کار بری که من طراحی کردم بشه مثلا داخل سایت دی جی کالا اگه برید ثب نام کنید واردپنل کاربری میشین میخواستم بدونم برای این که یک همچین پنل کاربری بسازم چیکار کنم با تشکر.

سلام

سایت شما چه عنوانی داره؟

فروشگاهی ، شرکتی یا موارد دیگه؟

میتونید از UserPro برای سایت های عادی استفاده کنید

و برای سایت های فروشگاهی مثل ووکامرس از افزونه زیر:

افزونه همکاری در فروش ووکامرس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شدن میشه یه صفحه بسازید مطابق میل خودتون و از template name استفاده کنید بعد بیاید چک کنید سطح دسترسی موقع بازدید پنل ! بگید مثلا اگر سطح دسترسی نویسنده بود صفحه x نمایش بده اگر نبود صفحه y نمایش بده و بعدش بیاید دسترسی به پنل ادمین جز شخص ادمین محدود کنید به این سادگی میتونید یه صفحه پروفایل بسازید !
صفحه هم که طراحی میکنید با توجه به نیازتون میتونه متغییر باشه ! 

مثال : شما میتونید صفحه ای طراحی کنید که در اون تغییر رمز عبور !  تغییر ایمیل ! مشاهده مطالب که خود شخص ارسال کرده ! اگر خرید و یا فاکتور داشته میتونید یه خروجی بگیرید و نمایش بدید و..... 

طراحی صفحه با خود شماست که چی میخواد داشته باشه اما برای ساختش فقط همان موارد کافیست ! 

is_login

wp_redirect

wp_get_current_user

بقیه موارد ترکیب خود شماست که چگونه استفاده میکنید 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، arianaminimogaddam گفته است :

دوستان کسی راه بهتری بلده؟

عرض کردم ساده ترین روش استفاده از افزونه های پروفایل هست

افزونه های زیادی برای این کار طراحی شده مثل افزونه UserPro پس از نصب امکانات و خصوصیات رو میبینی

بهترین گزینه برای شما این مورد هست.

استاد عزیزمون  @Black_Sky  هم بهترین راه رو گفتن اگر کد نویسی بلد هستید استفاده کنید

ویرایش شده در توسط محمد پارسا
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری