رفتن به مطلب

مشکل در نشان ندادن سرج گوگل

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید سایتی تازه ساز دارم که با کلمه کلیدی سرج میکنم بعضی موقع ها در صفحات 13 گوگل هست و با مرور گر های دیگه سرج میکنم پیدا نمیشه هر روز همین جوری هست مشکل از کجاست 

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

این مشکل نیست به دلیل تازه افتتاح شدن سایتت و تغییرات آماری این مورد به وجود میاد

پیشنهاد اینه که نقشه سایت طراحی کنی ، سایتت رو مداوم و مرتب آپدیت کنی و از کپی برداری پرهیز کنی

حتما به نتیجه مطلوبی میرسی

در 3 دقیقه قبل، وحید گودرزی گفته است :

با سلام خدمت اساتید سایتی تازه ساز دارم که با کلمه کلیدی سرج میکنم بعضی موقع ها در صفحات 13 گوگل هست و با مرور گر های دیگه سرج میکنم پیدا نمیشه هر روز همین جوری هست مشکل از کجاست 

با تشکر

لینک به ارسال

فکر میکنم اشتباه از من بوده اول که سایت ساختم صفحات زیادی ساختم بعد یک مدت اونارو پاک کردم چطوری میتونم کلا وردپرس پاک کنم و مثل روز اول بشه 

با تشکر

لینک به ارسال
در 50 دقیقه قبل، وحید گودرزی گفته است :

فکر میکنم اشتباه از من بوده اول که سایت ساختم صفحات زیادی ساختم بعد یک مدت اونارو پاک کردم چطوری میتونم کلا وردپرس پاک کنم و مثل روز اول بشه 

با تشکر

پیشنهاد میکنم از یک افزونه سئو قدرتمند استفاده کنید

افزونه سئو پیشرفته وردپرس Premium SEO Pack

این افزونه تمامی مواردی رو که مد نظرتون هست در خودش جای داده

نقشه سایت ، ریدایرکت مطالب پاک شده ، لینک خودکار کلمات و ...

حتما بررسی کنید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، وحید گودرزی گفته است :

وردپرس دوباره راه اندازی کردم 

آیا این افزونه کار کردن باهاش راحت است مثل yosat

این افزونه بسیار قدرتمند هست و کارکردن باهاش آسونه

افزونه ماژول های زیادی داره که بعد از فعالسازی میتونید ببینید و لذت استفاده از این افزونه رو ببرید

مثلا پیشنهاد رفع ایرادات و افزایش سئو مطلبش بسیار کاربردی و پیشرفته تر از یوآست هست

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، وحید گودرزی گفته است :

چرا قیمت سایت شما از بقیه پایین تر است

آیا فرقی دارند

سلام

به دلیل افتتاح سایت(که در آینده قیمت ها حساب شده تغییر میکنن) ، سود کمتر فروش بیشتر

هیچ فرقی نداره ، آپدیت ها منظم ارائه میشن و دارای پشتیبانی هست

لینک به ارسال
در هم اکنون، وحید گودرزی گفته است :

عالیه 

فقط یک سوال چطوری با سرج کردن کلمه کلیدی سایت بیاریم بالا ایا از چند تا مرورگر استفاده کنیم

در ضمن برا سئو فقط همون افزونه کافی است

خوب در مورد کلمه کلیدی : این مورد در سئو تاثیر بسزایی دارد به شرطی که کلماتی که قرار میدید پر کاربرد باشه و حتی المقدور 2 بار در متن ازشون استفاده کنید

برای این مورد یک افزونه کاربردی رو براتون در نظر دارم که میتونید با تلگرام بنده در ارتباط باشید تا راهنماییتون کنم

https://t.me/WPFileIR

بله برای سئو همون افزونه کافیه و بسیار ارزشمند هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...