bahar96

مشکل در پوسته Zerif Lite

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من پوسته Zerif Lite نصب کردم ولی یه مشکل برخوردم در قسمت در باره ما میخوام 5 آیتم داشته باشم ولی گزینه ای برای اضافه کردن نداره باید چیکار کنم؟ شکل رو پیوست گذاشتم

درباره ما.jpg

ویرایش شده در توسط bahar96
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، bahar96 گفته است :

سلام من پوسته Zerif Lite نصب کردم ولی یه مشکل برخوردم در قسمت در باره ما میخوام 5 آیتم داشته باشم ولی گزینه ای برای اضافه کردن نداره باید چیکار کنم؟ شکل رو پیوست گذاشتم

درباره ما.jpg

قبلا انجام دادم ، اگه از صفحه ساز ویژوال کامپوزر استفاده میکنی باید طول رو بیشتر کنی یه شکل خاص داره مثل ادیتور ، " قسمت وسط چین " هست ولی پنج قسمت شده با این کار موقعیت کوچیکتر و جای جدید اضافه میشه که میتونی هر چیزی خواستی رو توی اونا قرار بدی

ویرایش شده در توسط محمد پارسا
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، محمد پارسا گفته است :

قبلا انجام دادم ، اگه از صفحه ساز ویژوال کامپوزر استفاده میکنی باید طول رو بیشتر کنی یه شکل خاص داره مثل ادیتور ، " قسمت وسط چین " هست ولی پنج قسمت شده با این کار موقعیت کوچیکتر و جای جدید اضافه میشه که میتونی هر چیزی خواستی رو توی اونا قرار بدی

سلام بابت راهنمایی متشکر ولی من اصلا متوجه نشدم منظورتون چیه من مبتدی هستم اگه ممکنه واضح تر بگین

ویرایش شده در توسط bahar96
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، bahar96 گفته است :

سلام بابت راهنمایی متشکر ولی من اصلا متوجه نشدم منظورتون چیه من مبتدی هستم اگه ممکنه واضح تر بگین

ویژوال کامپوزر قابلیت های زیادی داره

وقتی شما یک موقعیت رو تعریف میکنی و ویرایش میکنی میزان طول رو میتونی تغییر بدی

واقعا من شرمندتم اگر صفحه ساز رو داشتم حتما به صورت تصویری راهنماییت میکردم واقعا عذر خواهی میکنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خواهش میکنم سلامت باشین شما لطف دارین سعی میکنم پیداش بکنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری