رفتن به مطلب

مشکل در پوسته Zerif Lite

پست های پیشنهاد شده

سلام من پوسته Zerif Lite نصب کردم ولی یه مشکل برخوردم در قسمت در باره ما میخوام 5 آیتم داشته باشم ولی گزینه ای برای اضافه کردن نداره باید چیکار کنم؟ شکل رو پیوست گذاشتم

درباره ما.jpg

ویرایش شده توسط bahar96
لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، bahar96 گفته است :

سلام من پوسته Zerif Lite نصب کردم ولی یه مشکل برخوردم در قسمت در باره ما میخوام 5 آیتم داشته باشم ولی گزینه ای برای اضافه کردن نداره باید چیکار کنم؟ شکل رو پیوست گذاشتم

درباره ما.jpg

قبلا انجام دادم ، اگه از صفحه ساز ویژوال کامپوزر استفاده میکنی باید طول رو بیشتر کنی یه شکل خاص داره مثل ادیتور ، " قسمت وسط چین " هست ولی پنج قسمت شده با این کار موقعیت کوچیکتر و جای جدید اضافه میشه که میتونی هر چیزی خواستی رو توی اونا قرار بدی

ویرایش شده توسط محمد پارسا
لینک به ارسال
در هم اکنون، محمد پارسا گفته است :

قبلا انجام دادم ، اگه از صفحه ساز ویژوال کامپوزر استفاده میکنی باید طول رو بیشتر کنی یه شکل خاص داره مثل ادیتور ، " قسمت وسط چین " هست ولی پنج قسمت شده با این کار موقعیت کوچیکتر و جای جدید اضافه میشه که میتونی هر چیزی خواستی رو توی اونا قرار بدی

سلام بابت راهنمایی متشکر ولی من اصلا متوجه نشدم منظورتون چیه من مبتدی هستم اگه ممکنه واضح تر بگین

ویرایش شده توسط bahar96
لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، bahar96 گفته است :

سلام بابت راهنمایی متشکر ولی من اصلا متوجه نشدم منظورتون چیه من مبتدی هستم اگه ممکنه واضح تر بگین

ویژوال کامپوزر قابلیت های زیادی داره

وقتی شما یک موقعیت رو تعریف میکنی و ویرایش میکنی میزان طول رو میتونی تغییر بدی

واقعا من شرمندتم اگر صفحه ساز رو داشتم حتما به صورت تصویری راهنماییت میکردم واقعا عذر خواهی میکنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...