رفتن به مطلب

جلوگیری از ربات های فیــلترینگ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام از دوستان کسی اسم این ربات ها و یا حرکتی میدونه که از ورود این ها به سایت جلوگیری کرد؟

مث robots.txt که واسه گوگل میزاریم.

لینک به ارسال

الگوریتم این ربات ها از الگوریتم گوگل نیز پیچیده تر و ناشناخته تر هستش <_<

شما لغات چیز دار :ph34r: رو توی سایتتون مستقیم بکار نبرید تا توسط این ربات ها ریپورت نشید (میتونید از تکنیک های مثل چیز پی ان - قندشکن - هیتلرینگ و ... استفاده کنید :blink: )

البته الان دیگه فیلتر کردن از مد افتاده ، جدیدا با حکم قضایی میزنن سایت رو میترکونند :huh:

لینک به ارسال

حتي اگه هيچ كلمه توي سايت نباشه و حتي نزاري ربات هاي ف****ينگ وارد سايت بشن باز ملت خودشون ريپورت ميدن و باز فيل ميشه (از ماست كه بر ماست)

به عنوان كسي كه خيلي در اين زمينه تحقيق كردم ميگم : هيچ راه دائمي براي خلاصي از ف****ينگ نيست مگر تغيير آدرس كه موقتيه ...

حتي يكي از دوستان از ssl استفاده ميكرد به محض اينكه سايتش اومد زير 3000 ايران زدن از ip فيل كردن

لینک به ارسال

موضوع سایتتون چیه؟

فروش کتاب و موسیقی؟ عدم رعایت حقوق مولفین و مصنفین

خبری؟ عدم تهیه مجوزهای ارشاد

فروش کالا و خدمات؟ عدم ارائه ی مجوزهای صنفی

وبلاگ شخصی؟ چه عرض کنم

---------

در کل مناسب تر اینه که افراد زمانی که قصد ثبت یک دامنه و ایجاد یک سایت دارند برای کاهش مشکلات احتمالی آینده (مشکلات هیلترینگ - مشکلات حقوقی و سایر) سعی کنند در ابتدا سایتشونو به ثبت برسونن و به مرور تمام مجوزها رو دریافت کنند - گرچه دریافت مجوزها کمی سخته اما هم از حقوق قانونی برخوردار میشین و هم رفع مشکلات آتی براتون خیلی ساده تر میشه

مگر اینکه سایتی قصد عبور از قانون داشته باشه که خب به هر حال بحثش متفاوته

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال

حتي اگه هيچ كلمه توي سايت نباشه و حتي نزاري ربات هاي ف****ينگ وارد سايت بشن باز ملت خودشون ريپورت ميدن و باز فيل ميشه (از ماست كه بر ماست)

به عنوان كسي كه خيلي در اين زمينه تحقيق كردم ميگم : هيچ راه دائمي براي خلاصي از ف****ينگ نيست مگر تغيير آدرس كه موقتيه ...

حتي يكي از دوستان از ssl استفاده ميكرد به محض اينكه سايتش اومد زير 3000 ايران زدن از ip فيل كردن

بله ولی مطمینا راهی باید باشه.

به فکر ssl هم بودم و کلا سایتم رو یه آیپی هست اما دوستام میگن واست پرونده قضایی تشکیل میدنو این حرفا...

در مورد تغییر آدرس هم که همه یوزر هام میپرن اونجوری...

موضوع سایتتون چیه؟

فروش کتاب و موسیقی؟ عدم رعایت حقوق مولفین و مصنفین

خبری؟ عدم تهیه مجوزهای ارشاد

فروش کالا و خدمات؟ عدم ارائه ی مجوزهای صنفی

وبلاگ شخصی؟ چه عرض کنم

---------

در کل مناسب تر اینه که افراد زمانی که قصد ثبت یک دامنه و ایجاد یک سایت دارند برای کاهش مشکلات احتمالی آینده (مشکلات هیلترینگ - مشکلات حقوقی و سایر) سعی کنند در ابتدا سایتشونو به ثبت برسونن و به مرور تمام مجوزها رو دریافت کنند - گرچه دریافت مجوزها کمی سخته اما هم از حقوق قانونی برخوردار میشین و هم رفع مشکلات آتی براتون خیلی ساده تر میشه

مگر اینکه سایتی قصد عبور از قانون داشته باشه که خب به هر حال بحثش متفاوته

الن بنده یه سایت موزیک نسبتا پر بازدید دارم تا دامین 23 هم پیش رفتم توصیه شما چیه؟

الان برم تو ساماندهی سایتمو ثبت کنم؟

اینا کلا با مقوله ی موزیک مشکل دارن متاسفانه...

لینک به ارسال

نه - کی گفته با موزیک مشکل دارند؟ همین الآن 6 تا سایت رسمی انتشار و فروش موزیک وجود داره

مسئله اینه که یا شما موسیقی غیر مجاز ارائه میدید و یا اینکه موسیقی مجاز رو بدون رعایت حقوق مولف ارائه میدید

اگر مورد دوم باشه باید بپذیریم که کار درستی نیست

اما به هر حال اگر موسیقی مجاز ارائه میدید میتونید مجوزهاشو مثل اون 6 سایت دریافت کنید

البته اینا دیگه توضیح واضحاته

لینک به ارسال

خوب الان موزیک های مثل داریوش و ابی و ... مجازن؟

خود شما که داریوش گوش میدید کار غیر قانونی میکنید؟

این جا مسیله تعریف موزیک مجاز و غیر مجاز پیش میاد...

من الان باید ببینم عامه ی مردم چه موزیک های دوست دارن بشنون منم به همون سمت برم

و نیازشونو برطرف کنم...

لینک به ارسال

من هم سایت موسیقی دارم، وقتی بازدیدش از 500 نفر بیشتر شد، سریع در ساماندهی ثبت کردم و خوشبختانه تاکنون فیلترش نکردند. من تو سایتم فقط موسیقی های خارجی میزارم، آهنگ هایی که به هیچ وجه قابل خرید در ایران نیستند و حقوق هیچ مولفی در ایران ضایع نمیشه، همیشه هم نگران این هستم که سایتم فیلتر بشه، البته تمام عکس های خوانندگان رو ویرایش میکنم و اینجور مسائل رو کاملا رعایت میکنم. دوستان نظری دارند که دیگه چه کارهایی برای جلوگیری از فیلتر شدن میشه کرد؟

لینک به ارسال

من هم سایت موسیقی دارم، وقتی بازدیدش از 500 نفر بیشتر شد، سریع در ساماندهی ثبت کردم و خوشبختانه تاکنون فیلترش نکردند. من تو سایتم فقط موسیقی های خارجی میزارم، آهنگ هایی که به هیچ وجه قابل خرید در ایران نیستند و حقوق هیچ مولفی در ایران ضایع نمیشه، همیشه هم نگران این هستم که سایتم فیلتر بشه، البته تمام عکس های خوانندگان رو ویرایش میکنم و اینجور مسائل رو کاملا رعایت میکنم. دوستان نظری دارند که دیگه چه کارهایی برای جلوگیری از فیلتر شدن میشه کرد؟

من که ماشالا راه به راه دارم چیلتر میشم...

یعنی میگید تو ساماندهی ثبتش کنم اوکی میشه؟

آخه موزیک هارو چیکار کنم؟ فول آلبوم ایرانی دارم از خواننده مجازش بگیر تا غیر مجازو رپ و ...

لینک به ارسال

سايت شما هم موسيقي غيرمجاز داره ولي واسم يكم عجيبه كه چطوري هنوز براتون اخطار نفرستادن ؟!

البته اينكه توي ساب دامين هست و ثبت شده در ساماندهي هست خودش يكم از خطرو كم ميكنه البته سايت شما بازديد خيلي زيادي نداره و احتمال اينكه ريپورت بشه كمه + كي ورد نداره (من نديدم) ... به هر حال حتي اون ربات هم نفهمه مردم يا شايد هم رقبا خودشون ريپورت ميدن متاسفانه

لینک به ارسال

سايت شما هم موسيقي غيرمجاز داره ولي واسم يكم عجيبه كه چطوري هنوز براتون اخطار نفرستادن ؟!

البته اينكه توي ساب دامين هست و ثبت شده در ساماندهي هست خودش يكم از خطرو كم ميكنه البته سايت شما بازديد خيلي زيادي نداره و احتمال اينكه ريپورت بشه كمه + كي ورد نداره (من نديدم) ... به هر حال حتي اون ربات هم نفهمه مردم يا شايد هم رقبا خودشون ريپورت ميدن متاسفانه

گفتی رقبا داغ دل منو تازه کردی:دی

منو 5 تا دامینمو پشت سر هم چیلتر کردن...

واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم. از ایت چیلتر بازی خسته شدم.

واقعیت حتی میترسم تو ساماندهی هم ثبتش کنم...

لینک به ارسال

راستش به نظر من سایت های موسیقی که فیلتر میشن اکثرشون با نیوک درست میشن، پر از تبلیغات هستند مخصوصا هم تبلیغات وی.... همچنین تبلیغاتشون هم برای جذب مشتری نهایت ایراد رو داره.

البته هنوز فیلتر نشدم، ولی اگر بشم که احتمالش هم کم نیست، دوست دارم بدونم توی محیط اینترنت، دانلود موسیقی خارجی که هیچ کپی رایتی رو در ایران نقض نمیکنه و تصاویر هم کاملا ویرایش شده اند چی میتونه باشه!

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

جالبه واقعا بعد از یک هفته به ساماندهی ایمیل زده بودم جواب رسید.

کلی حرف زدم که باید چیکار کنیم و اینا فقط در جواب دادن:

"در اختیار دادستانی می باشد"

ویرایش شده توسط konjkav
لینک به ارسال

گفتی رقبا داغ دل منو تازه کردی:دی

منو 5 تا دامینمو پشت سر هم چیلتر کردن...

واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم. از ایت چیلتر بازی خسته شدم.

واقعیت حتی میترسم تو ساماندهی هم ثبتش کنم...

خب بزار فیلتر کنن...مگه الان فیس بوک فیلتره کسی نمیره به سمتش؟

مگه ساتیهای دیگه رو فیلتر کردن نابود شدن؟

بزار فیلتر کنن برادر....امروزه دیگه مردم سایت پیوندها رو هم با فیلترشکن باز میکنند چه برسه به سایتهای موزیک...

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...