رفتن به مطلب

ایجاد برگه پرداخت برای مشتری و اطلاع از پرداخت آن

miravam

پست های پیشنهاد شده

سلام

بعضی از مشتری های ما از طریق تلگرام چیزی که میخوان رو سفارش میدن، و مثلا مجموع سفارششون میشه ۱۰۰ هزار تومن.

من میخوام یه لینک براشون بفرستم که داخلش رقم مجموع سفارش، شماره سفارش و دکمه ی پرداخت باشه، که با زدن دکمه پرداخت به درگاه آنلاین وصل بشن و بعد از اینکه پرداخت رو انجام دادن، من مطلع بشم که سفارششون رو ارسال کنم.

آیا افزونه خاصی توی ووکامرس وجود داره ؟

لینک به ارسال

سلام

از افزونه پرداخت دلخواه استفاده کنید

افزونه فرم پرداخت دلخواه با درگاه ایرانی

در 6 دقیقه قبل، miravam گفته است :

سلام

بعضی از مشتری های ما از طریق تلگرام چیزی که میخوان رو سفارش میدن، و مثلا مجموع سفارششون میشه ۱۰۰ هزار تومن.

من میخوام یه لینک براشون بفرستم که داخلش رقم مجموع سفارش، شماره سفارش و دکمه ی پرداخت باشه، که با زدن دکمه پرداخت به درگاه آنلاین وصل بشن و بعد از اینکه پرداخت رو انجام دادن، من مطلع بشم که سفارششون رو ارسال کنم.

آیا افزونه خاصی توی ووکامرس وجود داره ؟

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون.

نصب کردم ولی طرز کارکردش رو متوجه نمیشم !

تو بخش راهنما اینطوری گفته :

قرار دادن در نوشته ها یا برگه ها

کافیست کدکوتاه [pardakht_delkhah] را در هر مکانی که مورد نظرتان است استفاده کنید.

ارسال مقدار از پیش تعریف شده برای فیلدهای چندانتخابی

مقدار خود را مانند این نمونه تایین کنید: http://yoursite.com/custom-pay/?cupri_fX=Y در این آدرس X شناسه فیلد بوده و Y مقدار آن که با دادن این لینک به کاربر،مقداری که شما مشخص کرده اید بصورت پیشفرض به انتخاب در خواهد آمد.

ارسال مبلغ پیشفرض به فرم

مانند نمونه بالا ، فقط کافیست به جای شناسه فیلد مقدار  price را وارد کنید.

الان مثلا برای مبلغ ۱۰۰ هزار تومن آدرس به چه شکل میشه ؟
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، miravam گفته است :

ممنون از راهنماییتون.

نصب کردم ولی طرز کارکردش رو متوجه نمیشم !

تو بخش راهنما اینطوری گفته :

قرار دادن در نوشته ها یا برگه ها

کافیست کدکوتاه [pardakht_delkhah] را در هر مکانی که مورد نظرتان است استفاده کنید.

ارسال مقدار از پیش تعریف شده برای فیلدهای چندانتخابی

مقدار خود را مانند این نمونه تایین کنید: http://yoursite.com/custom-pay/?cupri_fX=Y در این آدرس X شناسه فیلد بوده و Y مقدار آن که با دادن این لینک به کاربر،مقداری که شما مشخص کرده اید بصورت پیشفرض به انتخاب در خواهد آمد.

ارسال مبلغ پیشفرض به فرم

مانند نمونه بالا ، فقط کافیست به جای شناسه فیلد مقدار  price را وارد کنید.

الان مثلا برای مبلغ ۱۰۰ هزار تومن آدرس به چه شکل میشه ؟

سلام

افزونه دو تا حالت داره

یکی این که فرم رو با شرت کد ذکر شده نشون میده ، یعنی شما شرت کد رو در برگه یا نوشته سایتتون قرار میدی و نشون میده

دوم این که تا جایی که یادم بود یه گزینه داشت اضافه کردن یا جدید اونجا به طور دستی میتونی مبلغ رو تعریف کنی

اگه باهاش کار کنی متوجه میشی بسیار راحت هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...