• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
chem

بازیابی ابزارک حذف شده از قالب

12 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان اشتباهی ابزارکی رو از قالب حذف کردم حالا می خوام اون ابزارک رو دوباره به قالب اضافه کنم اما هیچ جایی واسه اضافه شدن نداره ممنون میشم راهنمایی کنید

خود قالب و ابزارک روی لوکال دارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بیشتر توضیح بده

یعنی کد ابزارک را از کد قالب حذف کردی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، alishada84 گفته است :

بیشتر توضیح بده

یعنی کد ابزارک را از کد قالب حذف کردی

خیر ، در بخش ابزارک ها ابزارکی رو به اشتباه حذف کردم الان می خوام هموم ابزارک رو اضافه کنم اما نمیدونم چطور؟ در لوکال روی سیستم اون ابزارک دارم اما روش افزودن اون ابزارک به سایت نمیدونم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در 5 ساعت قبل، chem گفته است :

خیر ، در بخش ابزارک ها ابزارکی رو به اشتباه حذف کردم الان می خوام هموم ابزارک رو اضافه کنم اما نمیدونم چطور؟ در لوکال روی سیستم اون ابزارک دارم اما روش افزودن اون ابزارک به سایت نمیدونم

خب اگه به کد دست نزنید . پس یک سری ابزارک های اماده در سمت راست قسمت ابزارک ها هست . که فقط می تونید از همون ها استفاده کنید . فقط هم کافیه درگ دراپ کنید بیارید تو قسمت مد نظرتون.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 48 دقیقه قبل، Mirrajabi گفته است :

خب اگه به کد دست نزنید . پس یک سری ابزارک های اماده در سمت راست قسمت ابزارک ها هست . که فقط می تونید از همون ها استفاده کنید . فقط هم کافیه درگ دراپ کنید بیارید تو قسمت مد نظرتون.

اخه هیچ کدوم از اون ابزارک ها مثل اون ابزارک نیست تا بتونم دراپ کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، chem گفته است :

اخه هیچ کدوم از اون ابزارک ها مثل اون ابزارک نیست تا بتونم دراپ کنم

خب آگه اصلا به کد دست نزنید پس نمیشه که این ها نباشن. پلاگینی مربوط به ویجت نصب نبود؟؟ آگه خیر، پس همین ویجت هاست امکان نداره غیر اینها باشه. 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 ساعت قبل، Mirrajabi گفته است :

خب آگه اصلا به کد دست نزنید پس نمیشه که این ها نباشن. پلاگینی مربوط به ویجت نصب نبود؟؟ آگه خیر، پس همین ویجت هاست امکان نداره غیر اینها باشه. 

دوست عزیز اینو ببینید

در قسمت ابزارک های غیر فعال یه افزونه به اشتباه حذف شده و در پایین هم این اخطار بوده و من حواسم نبوده .نمیدونم شما چطور می فرمایید که ویجت هست

fg.JPG

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 51 دقیقه قبل، chem گفته است :

دوست عزیز اینو ببینید

در قسمت ابزارک های غیر فعال یه افزونه به اشتباه حذف شده و در پایین هم این اخطار بوده و من حواسم نبوده .نمیدونم شما چطور می فرمایید که ویجت هست

fg.JPG

خب بزارید واستون ساده تر توضیح بدم .

در قسمت ابزارک ها . چندین تا ابزارک اماده هست و شما انرا درگ دارپ می کنید و در جا ابزارک قار می دهید و بعد تصمیم گرفتید ابزارک حذف کنید . بعدش هم پاکسازی ابزارک های غیرفعال میزنید . حالا تصمیم گرفتید دوباره ابزارک پاک شده را برگردانید.

درسته وقتی پاکسازی ابزرک های غیر فعال میزنید ابزارک های غیرفعالی که قبلا فعال شدن پاک می کنه اما یک نمونه از تمام ابزارک ها بالا قرار دارد و فقط با کدنویسی حذف می شود.و ولی وقتی پاکسازی ابزرک های غیرفعال میزنید تنظیمات کاملا پاک میشه.

پس نتیجه می گیریم قبلا هم  یکی از ابزارک های بالا فعال بوده نه غیر این.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب بزارید واستون ساده تر توضیح بدم .
در قسمت ابزارک ها . چندین تا ابزارک اماده هست و شما انرا درگ دارپ می کنید و در جا ابزارک قار می دهید و بعد تصمیم گرفتید ابزارک حذف کنید . بعدش هم پاکسازی ابزارک های غیرفعال میزنید . حالا تصمیم گرفتید دوباره ابزارک پاک شده را برگردانید.
درسته وقتی پاکسازی ابزرک های غیر فعال میزنید ابزارک های غیرفعالی که قبلا فعال شدن پاک می کنه اما یک نمونه از تمام ابزارک ها بالا قرار دارد و فقط با کدنویسی حذف می شود.و ولی وقتی پاکسازی ابزرک های غیرفعال میزنید تنظیمات کاملا پاک میشه.
پس نتیجه می گیریم قبلا هم  یکی از ابزارک های بالا فعال بوده نه غیر این.

نه هیچ کدوم فعال نبوده و در حالت غیر فعال قرار داشته که به اشتباه پاک شده!! اما نمی‌دونم باید چه کدی رو از لوکال مربوط به اون ابزارک در هاست وارد کنم
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعید می دونم به این راحتی بشه . مگر اینکه تو دیتابیس کوکال پیداش کنید و به دیتابیس سایت اضافه کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعید می دونم به این راحتی بشه . مگر اینکه تو دیتابیس کوکال پیداش کنید و به دیتابیس سایت اضافه کنید.

منم دنبال همین روش هستم که چطور از تو دیتابیس پیداش کنم؟
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری