رفتن به مطلب

بازیابی ابزارک حذف شده از قالب

chem

پست های پیشنهاد شده

دوستان اشتباهی ابزارکی رو از قالب حذف کردم حالا می خوام اون ابزارک رو دوباره به قالب اضافه کنم اما هیچ جایی واسه اضافه شدن نداره ممنون میشم راهنمایی کنید

خود قالب و ابزارک روی لوکال دارم

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، alishada84 گفته است :

بیشتر توضیح بده

یعنی کد ابزارک را از کد قالب حذف کردی

خیر ، در بخش ابزارک ها ابزارکی رو به اشتباه حذف کردم الان می خوام هموم ابزارک رو اضافه کنم اما نمیدونم چطور؟ در لوکال روی سیستم اون ابزارک دارم اما روش افزودن اون ابزارک به سایت نمیدونم

لینک به ارسال

در 5 ساعت قبل، chem گفته است :

خیر ، در بخش ابزارک ها ابزارکی رو به اشتباه حذف کردم الان می خوام هموم ابزارک رو اضافه کنم اما نمیدونم چطور؟ در لوکال روی سیستم اون ابزارک دارم اما روش افزودن اون ابزارک به سایت نمیدونم

خب اگه به کد دست نزنید . پس یک سری ابزارک های اماده در سمت راست قسمت ابزارک ها هست . که فقط می تونید از همون ها استفاده کنید . فقط هم کافیه درگ دراپ کنید بیارید تو قسمت مد نظرتون.

لینک به ارسال
در 48 دقیقه قبل، Mirrajabi گفته است :

خب اگه به کد دست نزنید . پس یک سری ابزارک های اماده در سمت راست قسمت ابزارک ها هست . که فقط می تونید از همون ها استفاده کنید . فقط هم کافیه درگ دراپ کنید بیارید تو قسمت مد نظرتون.

اخه هیچ کدوم از اون ابزارک ها مثل اون ابزارک نیست تا بتونم دراپ کنم

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، chem گفته است :

اخه هیچ کدوم از اون ابزارک ها مثل اون ابزارک نیست تا بتونم دراپ کنم

خب آگه اصلا به کد دست نزنید پس نمیشه که این ها نباشن. پلاگینی مربوط به ویجت نصب نبود؟؟ آگه خیر، پس همین ویجت هاست امکان نداره غیر اینها باشه. 

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، Mirrajabi گفته است :

خب آگه اصلا به کد دست نزنید پس نمیشه که این ها نباشن. پلاگینی مربوط به ویجت نصب نبود؟؟ آگه خیر، پس همین ویجت هاست امکان نداره غیر اینها باشه. 

دوست عزیز اینو ببینید

در قسمت ابزارک های غیر فعال یه افزونه به اشتباه حذف شده و در پایین هم این اخطار بوده و من حواسم نبوده .نمیدونم شما چطور می فرمایید که ویجت هست

fg.JPG

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، chem گفته است :

دوست عزیز اینو ببینید

در قسمت ابزارک های غیر فعال یه افزونه به اشتباه حذف شده و در پایین هم این اخطار بوده و من حواسم نبوده .نمیدونم شما چطور می فرمایید که ویجت هست

fg.JPG

خب بزارید واستون ساده تر توضیح بدم .

در قسمت ابزارک ها . چندین تا ابزارک اماده هست و شما انرا درگ دارپ می کنید و در جا ابزارک قار می دهید و بعد تصمیم گرفتید ابزارک حذف کنید . بعدش هم پاکسازی ابزارک های غیرفعال میزنید . حالا تصمیم گرفتید دوباره ابزارک پاک شده را برگردانید.

درسته وقتی پاکسازی ابزرک های غیر فعال میزنید ابزارک های غیرفعالی که قبلا فعال شدن پاک می کنه اما یک نمونه از تمام ابزارک ها بالا قرار دارد و فقط با کدنویسی حذف می شود.و ولی وقتی پاکسازی ابزرک های غیرفعال میزنید تنظیمات کاملا پاک میشه.

پس نتیجه می گیریم قبلا هم  یکی از ابزارک های بالا فعال بوده نه غیر این.

لینک به ارسال

خب بزارید واستون ساده تر توضیح بدم .
در قسمت ابزارک ها . چندین تا ابزارک اماده هست و شما انرا درگ دارپ می کنید و در جا ابزارک قار می دهید و بعد تصمیم گرفتید ابزارک حذف کنید . بعدش هم پاکسازی ابزارک های غیرفعال میزنید . حالا تصمیم گرفتید دوباره ابزارک پاک شده را برگردانید.
درسته وقتی پاکسازی ابزرک های غیر فعال میزنید ابزارک های غیرفعالی که قبلا فعال شدن پاک می کنه اما یک نمونه از تمام ابزارک ها بالا قرار دارد و فقط با کدنویسی حذف می شود.و ولی وقتی پاکسازی ابزرک های غیرفعال میزنید تنظیمات کاملا پاک میشه.
پس نتیجه می گیریم قبلا هم  یکی از ابزارک های بالا فعال بوده نه غیر این.

نه هیچ کدوم فعال نبوده و در حالت غیر فعال قرار داشته که به اشتباه پاک شده!! اما نمی‌دونم باید چه کدی رو از لوکال مربوط به اون ابزارک در هاست وارد کنم
لینک به ارسال

بعید می دونم به این راحتی بشه . مگر اینکه تو دیتابیس کوکال پیداش کنید و به دیتابیس سایت اضافه کنید.

لینک به ارسال

بعید می دونم به این راحتی بشه . مگر اینکه تو دیتابیس کوکال پیداش کنید و به دیتابیس سایت اضافه کنید.

منم دنبال همین روش هستم که چطور از تو دیتابیس پیداش کنم؟
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...