رفتن به مطلب

کمک در ایجاد باکس رنگی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین ببخشید اگر مبتدیم

تو این سایت واسه بخش دانلودش یه باکس رنگی گذاشته تا اینجا مشکلی نیست با پلاگین ساخته میشه مشکل من اینه که چجوری تو این باکس باکس های دیگه ای هم گذاشته و به متن یه انمیشن چشمک زن داده

to30_333.jpg

ممنون میشم راهنمای کنید 

http://moonarch.ir/product/مدل-سه-بعدی-مبل-148/

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، hamid99 گفته است :

سلام دوستان چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین ببخشید اگر مبتدیم

تو این سایت واسه بخش دانلودش یه باکس رنگی گذاشته تا اینجا مشکلی نیست با پلاگین ساخته میشه مشکل من اینه که چجوری تو این باکس باکس های دیگه ای هم گذاشته و به متن یه انمیشن چشمک زن داده

to30_333.jpg

ممنون میشم راهنمای کنید 

http://moonarch.ir/product/مدل-سه-بعدی-مبل-148/

سلام

برای ایجاد انیمیشن با CSS اینجا رو مطالعه کنید.

و اینکه چطوری باکس گذاشته توی باکس رو نمیفهمم منظورتون چیه؟

طراحی قالب کلا یعنی گذاشتن باکس توی باکس.

لینک به ارسال

سلام . خب این ی باکس دانلوده که میشه اختصاصی طراحیش کرد .
باکس دانلود رو سرچ کنید تو انجمن و گوگل

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام

برای ایجاد انیمیشن با CSS اینجا رو مطالعه کنید.

و اینکه چطوری باکس گذاشته توی باکس رو نمیفهمم منظورتون چیه؟

طراحی قالب کلا یعنی گذاشتن باکس توی باکس.

این لینکی که گذاشتین ازش چیزی نفهمیدم اگر میشه مبتدی توضیح بدین

منظورم از باکس داخل باکس اینه که یه باکس سبز بزرگ داره که با پلاگین راحت در میاد مشکل قرار دادن اون 5 تا باکس تو این باکس سبز هست به لینک یه نگاهی بندازید  خیلی واجبه چون یه کادر رنگی اصلا جالب نیست

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، amirali.bk گفته است :

سلام . خب این ی باکس دانلوده که میشه اختصاصی طراحیش کرد .
باکس دانلود رو سرچ کنید تو انجمن و گوگل

سلام سرچ کردم ولی متاسفانه فقط در حد یه باکس رنگی هست میخوام تو این باکس رنگی مثل لینکی که قرار دادم بشه باکس های دیگه ای رو هم گذاشت

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، hamid99 گفته است :

این لینکی که گذاشتین ازش چیزی نفهمیدم اگر میشه مبتدی توضیح بدین

منظورم از باکس داخل باکس اینه که یه باکس سبز بزرگ داره که با پلاگین راحت در میاد مشکل قرار دادن اون 5 تا باکس تو این باکس سبز هست به لینک یه نگاهی بندازید  خیلی واجبه چون یه کادر رنگی اصلا جالب نیست

سلام

دوستان هم که عرض کردند ، با کد های CSS میشه این طرح ها رو پیاده کرد

کاری که نداره ، شما هر پلاگینی که استفاده میکنه یه استایل داره که میتونی استایل رو طبق سلیقه خودتون طراحی و پیاده سازی کنید

اول شما یک باکس با CSS طراحی میکنی بعد دکمه ها رو که توسط افزونه طراحی کردی داخلش قرار میدی

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، محمد پارسا گفته است :

سلام

دوستان هم که عرض کردند ، با کد های CSS میشه این طرح ها رو پیاده کرد

کاری که نداره ، شما هر پلاگینی که استفاده میکنه یه استایل داره که میتونی استایل رو طبق سلیقه خودتون طراحی و پیاده سازی کنید

اول شما یک باکس با CSS طراحی میکنی بعد دکمه ها رو که توسط افزونه طراحی کردی داخلش قرار میدی

سلام خوب سوال من دقیقا همینه چطوری این باکس تو باکس :) رو استایل دهی کنم شما خیلی واردین در حد مبتدی  شرح بدین اگر ممکنه

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، hamid99 گفته است :

سلام خوب سوال من دقیقا همینه چطوری این باکس تو باکس :) رو استایل دهی کنم شما خیلی واردین در حد مبتدی  شرح بدین اگر ممکنه

این دکمه های CSS رنگی که مد نظرته

اینم کد های یه باکس

حالا اگه بتونی و سر در بیاری اون دکمه ها رو میتونی بزاری توی باکس پایین

یا یه سرچی بزنی توی کود پن با عناوین download box , button , box به نتیجه مطلوبی میرسی فقط صبر و حوصله به خرج بده

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، محمد پارسا گفته است :

این دکمه های CSS رنگی که مد نظرته

اینم کد های یه باکس

حالا اگه بتونی و سر در بیاری اون دکمه ها رو میتونی بزاری توی باکس پایین

یا یه سرچی بزنی توی کود پن با عناوین download box , button , box به نتیجه مطلوبی میرسی فقط صبر و حوصله به خرج بده

ممنون من تو همین باکس تو باکس مشکل دارم که اصلا مشکلم حل نشد دوستان دیگه نظرشون رو بگن ممنون میشم

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، hamid99 گفته است :

ممنون من تو همین باکس تو باکس مشکل دارم که اصلا مشکلم حل نشد دوستان دیگه نظرشون رو بگن ممنون میشم

به مثال زیر توجه کنید:

https://jsfiddle.net/afp8ukgt/1/

توی مثال بالا با استفاده از دو تا div دو باکس تو در تو ایجاد کردم و با CSS هم بهشون رنگ و اندازه دادم.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

به مثال زیر توجه کنید:

https://jsfiddle.net/afp8ukgt/1/

توی مثال بالا با استفاده از دو تا div دو باکس تو در تو ایجاد کردم و با CSS هم بهشون رنگ و اندازه دادم.

ممنون درست همون کده ولی من خیلی مبتدیم میشه توضیح بدین چجوری یه باکس دیگه درست کنم ولی یه طرف دیگه باشه ,و اینکه این div و css هارو کجا بزارم که تآثیر داشته باشن  و اینکه من میخوام متن داشته باشه اینطوری فقط چند تا باکسه خالیه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...