• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

   کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
   بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
   بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
محمد پارسا

افزونه پیامک EDD

1 پست در این موضوع قرار دارد

افزونه پیامک EDD

افزونه پیامک EDD

امروز از وردپرس فایل آمده ایم تا افزونه پیامک EDD  را به شما معرفی کنیم، که دیگر میتوانید به راحتی کلیه مراحل خرید را به کاربر خود و حتی مدیریت سایت اطلاع دهید.

برخی از قابلیت های خوب افزونه پیامک EDD:

ارسال پیامک تائید پس از پرداخت موفق
 ارسال پیامک به کاربر پس از قرار گرفتن محصول در حالت “در انتظار
 
ارسال پیامک به کاربر پس از قرار گرفتن محصول در حالت “مسترد
 
ارسال پیامک به کاربر پس از قرار گرفتن محصول در حالت “ناموفق
 
ارسال پیامک به کاربر پس از قرار گرفتن محصول در حالت “لغو شده
 
ارسال پیامک به مدیریت سایت بعد از خرید محصول توسط کاربر
 امکان قراردادن متغیر در متن پیامک(نام مشتری،قیمت و…)
 اضافه شدن فیلد شماره موبایل در سبد سفارش

افزونه پیامک EDD برای فعال شدن به افزونه WP SMS نیاز دارد

 

 

https://wpfile.ir/product/افزونه-پیامک-edd/

 

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست