رفتن به مطلب

ایجاد فرم چند ستونی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان
من در سایتم باید چند تا فرم قرار بدم. چند تا افزونه رو هم امتحان کردم از بین اونها نینجا فرم خوب بود ولی مشکلش اینه که فیلد ها رو زیر هم قرار میده(عکس زیر بخشی از یک نمونه فرم است که ایجاد کردم) برای اینکه چند ستونی بشه add-on داده که اونم رایگان نیست. 
من الان میخام چند تا فیلد رو کنار هم قرار بدم، با تغییر کد css  این امکان وجود داره؟ و اینکه دقیقا باید چه مواردی رو چگونه تغییر بدم؟
اگر هم افزونه ای میشناسید برای ایجاد فرم چند ستونی ممنون میشم معرفی کنید.

form.png

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، 3ngineer گفته است :

سلام دوستان
من در سایتم باید چند تا فرم قرار بدم. چند تا افزونه رو هم امتحان کردم از بین اونها نینجا فرم خوب بود ولی مشکلش اینه که فیلد ها رو زیر هم قرار میده(عکس زیر بخشی از یک نمونه فرم است که ایجاد کردم) برای اینکه چند ستونی بشه add-on داده که اونم رایگان نیست. 
من الان میخام چند تا فیلد رو کنار هم قرار بدم، با تغییر کد css  این امکان وجود داره؟ و اینکه دقیقا باید چه مواردی رو چگونه تغییر بدم؟
اگر هم افزونه ای میشناسید برای ایجاد فرم چند ستونی ممنون میشم معرفی کنید.

form.png

سلام نیاز به پلاگین نیست . با تغییر استایل میشه چند ستون کرد . باید به هر کدوم از این باکس ها عرض ثابت بدید مثلا:

div{ //به جاید div اسم کلاس را وارد کنید.
display:inline-block!important;
width:300px!important;
}

اگر هم نتونستید ادرس صفحه رو بدید تا دقیقا بگم به کدوم کلاس استایل بدبد.

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی شما اگر ممکنه دقیقتر بفرمایید

اینم ادرس http://httnovin.ir/forms/employment/ 

من در inspect عرض رو از 100% به 50% تغییر میدم فقط اندازش کوچک میشه باکس ها کنار هم نمیان.

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، 3ngineer گفته است :

ممنون از راهنمایی شما اگر ممکنه دقیقتر بفرمایید

اینم ادرس http://httnovin.ir/forms/employment/ 

من در inspect عرض رو از 100% به 50% تغییر میدم فقط اندازش کوچک میشه باکس ها کنار هم نمیان.

.field-wrap {
    margin-bottom: 20px!important;
    display: inline-block!important;
    width: 30%!important;
}

کد بالا به استایلتون  اضافه کنید

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، Mirrajabi گفته است :

.field-wrap {
    margin-bottom: 20px!important;
    display: inline-block!important;
    width: 30%!important;
}

کد بالا به استایلتون  اضافه کنید

ممنوووونم 

دو سوال دیگه

امکانش هست که خودم فیلدا رو مشخص کنم ک کدوما کنار هم باشند ینی لزوما در یک خط سه تا فیلد نباشه؟

و اینکه آیا امکانش هست به همین صورتی که فرد فرم رو پر میکنه خروجی بگیرم ؟ (ینی برای هر فرد جداگانه از فرم تکمیل شده پرینت بگیرم)

ویرایش شده توسط 3ngineer
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، 3ngineer گفته است :

ممنوووونم 

دو سوال دیگه

امکانش هست که خودم فیلدا رو مشخص کنم ک کدوما کنار هم باشند ینی لزوما در یک خط سه تا فیلد نباشه؟

و اینکه آیا امکانش هست به همین صورتی که فرد فرم رو پر میکنه خروجی بگیرم ؟ (ینی برای هر فرد جداگانه از فرم تکمیل شده پرینت بگیرم)

بله .

فقط باید display المان های که قراره کنار هم باشن inline-block کنید

بله.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، Mirrajabi گفته است :

بله .

فقط باید display المان های که قراره کنار هم باشن inline-block کنید

بله.

برای سوال دوم، در رابطه با خروجی، میشه یکم توضیح بدید که چطوری امکان پذیره افزونه ای نیاز هست؟

الان افزونه نینجا خروجی رو به صورت فایل اکسل میده که اونم مشکلش اینه که فارسی رو با کاراکترهای ناخوانا ذخیره میکنه و نمایش میده.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، 3ngineer گفته است :

برای سوال دوم، در رابطه با خروجی، میشه یکم توضیح بدید که چطوری امکان پذیره افزونه ای نیاز هست؟

الان افزونه نینجا خروجی رو به صورت فایل اکسل میده که اونم مشکلش اینه که فارسی رو با کاراکترهای ناخوانا ذخیره میکنه و نمایش میده.

<p><a href="javascript:window.print()" class="btn-blue">پرینت صفحه</a></p>

این خط کد در هر صفحه ی قرار دهید . وقتی کلیک شود از همون صفحه پرینت می گیرد.

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، Mirrajabi گفته است :

<p><a href="javascript:window.print()" class="btn-blue">پرینت صفحه</a></p>

این خط کد در هر صفحه ی قرار دهید . وقتی کلیک شود از همون صفحه پرینت می گیرد.

ممنون از شما

این کد فکر میکنم برای ایجاد دکمه پرینت در همون صفحه است.

بنده میخام اطلاعات افرادی که میان فرم رو در سایت تکمیل میکنند به همین شکلی که فرم در سایت وجود داره پرینت بگیرم، این کار امکانپذیره؟

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...