رفتن به مطلب

نظرسنجی بهترین افزونه کَش

omidreza4887

پست های پیشنهاد شده

سلام به وردپرسی های عزیز. همونطور که میدونید یکی از مهمترین فاکتور های سئو و افزایش بازدید سرعت وبسایت هستش. ما به تازگی وبسایتی رو تاسیس کردیم که میتونید از این لینک مشاهدش کنید. متاسفانه سرعت لودش خیلی پایینه. افزونه های زیادی رو از جمله WP Rocket هم امتحان کردیم ولی باز تغییر زیادی رو شاهد نبودیم و حتی بعضی موقع ها باعث بدتر شدن لود شدن. در نوشته هامون هم از تصاویر کوچک تری نسبت به قبل استفاده می کنیم. ممنون میشم راهنماییم کنید و یا افزونه های دیگه ای معرفی کنید.

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به نظرسنجی بهترین افزونه کَش تغییر داده است
در 51 دقیقه قبل، omidreza4887 گفته است :

سلام به وردپرسی های عزیز. همونطور که میدونید یکی از مهمترین فاکتور های سئو و افزایش بازدید سرعت وبسایت هستش. ما به تازگی وبسایتی رو تاسیس کردیم که میتونید از این لینک مشاهدش کنید. متاسفانه سرعت لودش خیلی پایینه. افزونه های زیادی رو از جمله WP Rocket هم امتحان کردیم ولی باز تغییر زیادی رو شاهد نبودیم و حتی بعضی موقع ها باعث بدتر شدن لود شدن. در نوشته هامون هم از تصاویر کوچک تری نسبت به قبل استفاده می کنیم. ممنون میشم راهنماییم کنید و یا افزونه های دیگه ای معرفی کنید.

سلام..

سایت شما مشکل اساسی داره. من حس میکنم افزونه ای داره مشکل جدی ایجاد میکنه.. حتی انالیزر هم نمیتونه سایت رو آنالیز کنه.
با نصب افزونه های کش و امثالهم مشکلتون حل نمیشه. باید بررسی بشه که مشکل از سرور هست یا از سایتتون

پیشنهاد میکنم به شخصی که مسلط باشه بسپرید تا مشکل سایتتون رو رفع کنه.

مایل بودید دسترسی بدید بررسی کنم

ویرایش شده توسط maraljoon
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...