takfarsh

تغییر تایتل ها در گوگل و حذف ایندکس ها

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام 2 روز بود که متوجه شده بودم که ورودی ها گوگل و بازدید از سایت کم شده که بررسی کردم با موضوع بسیار عجیبی برخورد کردم و هرچی هم گشتم نتونستم پیدا کنم دلیلشو

بسیاری از لینک ها و تایتل های سایت من در گوگل به صورت چینی و ژاپنی شده , یه سری ایندکس که معلوم نیست از کجا اومده به سایت من اضافه شده , توی گوگل وب مستر به یک باره تعداد ایندک ها 10 هزار تا اضافه شده که همشون رو ارور شناسایی کرده گوگل و یه سری مشکل دیگه که مهمتر از همه یه سری لینک هستش که گوگل از سایت حذف کرده هرچی بررسی کردم متوجه نشدم مشکل از کجا هستش 

اسکرین شات گذاشتم

دوستان اگر کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم و اگرم کسی هست که بتونه در قبال پرداخت هزینه این مورد رو رفع کنه حاضر به پرداخت هستم

qflc_screenshot_(14).png

wy2z_screenshot_(13).png

ویرایش شده در توسط takfarsh
اضافه کردن عکس
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام 

این مشکل هم مدتی برای من ایجاد شده ولی هنوز دلیلشو متوجه نشدم.

تو تاپیک زیر مطرح کردم ولی هنوز به نتیجه نرسیده. شما میتونید نگاه کنید یه سری رفرنس هم معرفی شده داخلش شاید کمکتون کرد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، takfarsh گفته است :

یکی جواب بده خواهشا

دوست عزیز این دلیل میتوانه بخاطر اسکریپ مخرب افزونه مخرب و یا دسترسی های اپلود شما پیش اومده باشه از افزونه های فایروال و امنیتی رایگان از مخزن وردپرس استفاده بکنید افزونه هایی که از مخزن نیستن حذف کنید اسکریپ هایی که جز این دارین برسی بکنید دسترسی هارو هم برسی بکنید موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 دقیقه قبل، legendsms گفته است :

دوست عزیز این دلیل میتوانه بخاطر اسکریپ مخرب افزونه مخرب و یا دسترسی های اپلود شما پیش اومده باشه از افزونه های فایروال و امنیتی رایگان از مخزن وردپرس استفاده بکنید افزونه هایی که از مخزن نیستن حذف کنید اسکریپ هایی که جز این دارین برسی بکنید دسترسی هارو هم برسی بکنید موفق باشید

تمام این موارد رو انجام دادم 

نصب مجدد وردپرس

حدف افزونه ها و دانلود مجدد از مخزن و نصبشون

تغییر کلیه پسوردهای دسترسی

اسکن سرور 

اسکن شل

و....

اما فایده نداشته 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، takfarsh گفته است :

تمام این موارد رو انجام دادم 

نصب مجدد وردپرس

حدف افزونه ها و دانلود مجدد از مخزن و نصبشون

تغییر کلیه پسوردهای دسترسی

اسکن سرور 

اسکن شل

و....

اما فایده نداشته 

از داشبورد گوگل کمک بگیرین درضمن تغییرات تو یک ثانیه اعمال نمیشه ها کمی صبرکنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، legendsms گفته است :

از داشبورد گوگل کمک بگیرین درضمن تغییرات تو یک ثانیه اعمال نمیشه ها کمی صبرکنید

کمی توضیح میدید در مورد داشبورد که باید چیکار کنم ؟

توی خود راهنمای گوگل گفته باید ریپورت بدید وقتی مشکل حل شد از طریق ایمیلی که براتون ارسال شده اما توی گوگل وبمستر بنده ایمیلی در این رابطه نیومده که بتونم بگم مشل رفع شده و مجدد بازبینی کنید برای رفع تایتل ها و مشکل

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amirrezaweb
      سلام
      صفحه ی اصلی سایتم توی گوگل ایندکس نشده و وقتی اسم سایتم رو سرچ میکنم صفحات دیگه سایتم رو تو نتایج میاره اما صفحه اصلی رو نه لطفا راهنمایی کنید این باری من خیلی مشکل بزرگیه ممنون
      اینم آدرس سایتم
      javaaneh.ir
      علاوه بر صفحه اصلی صفحه های مهم دیگه ام مثل فروشگاه ایندکس نمیشه
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، منظور از این سه تا قسمت در گوگل چیه؟ و برای افزایش رتیه و ورودی سایت چطور میشه ازشون استفاده کرد؟

• توسط zuhair
      با سلام خدمت دوستان عزیز . 

آقا من یه موردی برام پیش اومده : وب سایتی دارم که تفاوتی در رتبه ی جستجوی عبارت مورد نظر در نتایج گوگل و کونسول گوگل دارد. 
      برای مثال در جستجوی عبارت مورد نظر رتبه 7 و 8 صفحه اول هست یا حتی پایین تر هم میاد ولی در کونسول رتبه از 3 هم پایین نیامده یعنی همیشه جز سه تای اول بوده. حتی کوئری های موجود رو هم رعایت میکنم مثل : device , country , page , query . با یه گوشی نگاه میکنم تفاوت داره با یه گوشی دیگه .
      ممنون میشم علت این تفاوت ها را بفرمایید 
      پیشاپیش از وقتی که میزارید کمال تشکر رو دارم
    • توسط Borzou
      سلام دوستان
      من حدود 1 ماهه که قالب سایتم رو تغییر دادم و این مشکل برام پیش اومده و عنوان سایتم هم در اول و هم در آخر جستجوهای گوگل نمایش داده میشه در صورتی که من عنوان سایت گذاشتم قسمت آخر.
      چطور میشه این مسئله رو حل کرد؟  تنظیمات yoast  رو تنظیم کردم و مشکلی نداشت. تصویر پیوست شده.
      تصویر مربوطه
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی من میخوام وب سایت من در نتایج جستجوی گوگل به شکل تصویر زیر نمایش داده بشه ولی نه میدونم چیه و نه میدونم چطور میتونم از این امکان گوگل استفاده کنم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.