• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
takfarsh

تغییر تایتل ها در گوگل و حذف ایندکس ها

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام 2 روز بود که متوجه شده بودم که ورودی ها گوگل و بازدید از سایت کم شده که بررسی کردم با موضوع بسیار عجیبی برخورد کردم و هرچی هم گشتم نتونستم پیدا کنم دلیلشو

بسیاری از لینک ها و تایتل های سایت من در گوگل به صورت چینی و ژاپنی شده , یه سری ایندکس که معلوم نیست از کجا اومده به سایت من اضافه شده , توی گوگل وب مستر به یک باره تعداد ایندک ها 10 هزار تا اضافه شده که همشون رو ارور شناسایی کرده گوگل و یه سری مشکل دیگه که مهمتر از همه یه سری لینک هستش که گوگل از سایت حذف کرده هرچی بررسی کردم متوجه نشدم مشکل از کجا هستش 

اسکرین شات گذاشتم

دوستان اگر کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم و اگرم کسی هست که بتونه در قبال پرداخت هزینه این مورد رو رفع کنه حاضر به پرداخت هستم

qflc_screenshot_(14).png

wy2z_screenshot_(13).png

ویرایش شده در توسط takfarsh
اضافه کردن عکس
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام 

این مشکل هم مدتی برای من ایجاد شده ولی هنوز دلیلشو متوجه نشدم.

تو تاپیک زیر مطرح کردم ولی هنوز به نتیجه نرسیده. شما میتونید نگاه کنید یه سری رفرنس هم معرفی شده داخلش شاید کمکتون کرد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، takfarsh گفته است :

یکی جواب بده خواهشا

دوست عزیز این دلیل میتوانه بخاطر اسکریپ مخرب افزونه مخرب و یا دسترسی های اپلود شما پیش اومده باشه از افزونه های فایروال و امنیتی رایگان از مخزن وردپرس استفاده بکنید افزونه هایی که از مخزن نیستن حذف کنید اسکریپ هایی که جز این دارین برسی بکنید دسترسی هارو هم برسی بکنید موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 دقیقه قبل، legendsms گفته است :

دوست عزیز این دلیل میتوانه بخاطر اسکریپ مخرب افزونه مخرب و یا دسترسی های اپلود شما پیش اومده باشه از افزونه های فایروال و امنیتی رایگان از مخزن وردپرس استفاده بکنید افزونه هایی که از مخزن نیستن حذف کنید اسکریپ هایی که جز این دارین برسی بکنید دسترسی هارو هم برسی بکنید موفق باشید

تمام این موارد رو انجام دادم 

نصب مجدد وردپرس

حدف افزونه ها و دانلود مجدد از مخزن و نصبشون

تغییر کلیه پسوردهای دسترسی

اسکن سرور 

اسکن شل

و....

اما فایده نداشته 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، takfarsh گفته است :

تمام این موارد رو انجام دادم 

نصب مجدد وردپرس

حدف افزونه ها و دانلود مجدد از مخزن و نصبشون

تغییر کلیه پسوردهای دسترسی

اسکن سرور 

اسکن شل

و....

اما فایده نداشته 

از داشبورد گوگل کمک بگیرین درضمن تغییرات تو یک ثانیه اعمال نمیشه ها کمی صبرکنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، legendsms گفته است :

از داشبورد گوگل کمک بگیرین درضمن تغییرات تو یک ثانیه اعمال نمیشه ها کمی صبرکنید

کمی توضیح میدید در مورد داشبورد که باید چیکار کنم ؟

توی خود راهنمای گوگل گفته باید ریپورت بدید وقتی مشکل حل شد از طریق ایمیلی که براتون ارسال شده اما توی گوگل وبمستر بنده ایمیلی در این رابطه نیومده که بتونم بگم مشل رفع شده و مجدد بازبینی کنید برای رفع تایتل ها و مشکل

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط soheil_programmer
      با سلام
      لطفا برای حل مشکل نقشه گوگل در ویژوال کامپوزر از ترفند موجود در لینک زیر بهره بجوئید:
      http://irecd.com/?p=2115

• توسط فرهاد حسن پور

گوگل امروز با ارسال ایمیل به بعضی از وبمستران خبر از بروز رسانی بخش ابزار وبمستر تولز (کنسول گوگل) داد؛ نسخه جدید فعلا در حالت BETA (آزمایشی) می‌باشد.
      رابط کاربری در نسخه جدید بهتر شده است و امکانات جزئی‌تری را نشان می‌دهد.

در نسخه جدید امکان نمایش تعداد کل کلیک‌ها به تفکیک دستگاه، زمان، کشور و… وجود دارد؛ شما براحتی می‌توانید آمار تعداد کلیک و CRT و… سایت خود را مشاهده نمایید.
      این نسخه فعلا در حالت آزمایشی می‌باشد و ممکن است در روزهای آینده نیز تغییراتی بر روی آن انجام دهند.

منبع: https://farhad.in/blog/news/new-update-google-search-console/

• توسط chaishpish
      سلام خسته نباشید من مشکل عجیبی با سایتم پیدام کردم

مشکل اول اینکه افزونه سئو Yoast SEO دیگه کار نمیکنه یعنی  هر چی بهش بدم براش فرقی نداره و چراغ هاش خاکستری همیشه
      مشکل دوم مطالبی که در سایت وارد میکنیم اصلا تو هیج جستجو گری نمیاد گوگل-یاهو البته مطالب قدیمیتر هست 
      مشکل سوم وقتی سایتو در گوگل به این روش سرچ میکنم site:sarvdl.ir به جای اینکه مطالب نشون بده صفحات نشون میده با دسته بندی ها رو
      مشکل چهارم سایت با آمار گیر وردپرس مشکل داره قشنگ آمار نشون نمیده از آمارگیر اصلا نمیشه در قالب استفاده کرد کلمات کلیدی ورودی سایتو همش میزنه amazon
      مشکل پنج در موبایل تصاویر نمایش داده نمیشه

دوستان شرکتی و یا سایت معتبری میشناسید که به ما کمک کنه تا مشکلاتمون رو بر طرف کنیم معرفی کنند ممنون میشیم
    • توسط aidaamini
      سلام خسته نباشید
      من یه سایت دارم به اسم  http://connector-electric.com/
      همه چیزش فارسی هستش و حتی دو تا زبان هم نداره ، ولی وقتی تو گوگل جستجو میکنم کانکتور الکتریک عنوان سایت رو چینی یا ژاپنی میاره.
      این مشکل از قالبمه یا جایه دیگه هستش؟
      من خیلی دستکاری تو هدر فایل قالب انجام دادم ، ختی افزونه سئو رو هم نصب کردم ولی بازم تغییر نکرد.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید، باید سریع درستش کنم.
    • توسط محمد پارسا

سلام امروز افزونه پیشنهاد کلمه کلیدی گوگل رو بهتون معرفی میکنم این افزونه خودکار کلمات کلیدی پر کاربرد گوگل رو برای شما در بخش افزودن نوشته نشون میده و با فروشگاه های ووکامرس و EDD کاملا سازگار هست ، به یکی از بهترین امکانات افزونه پیشنهاد کلمه کلیدی گوگل میشه به درج خودکار کلمه کلیدی به برچسب ها و بررسی چگالی کلمات کلیدی اشاره کرد با ما همراه باشید.
      برای مطالعه بیشتر در مورد امکانات به خرید و دانلود مراجعه بفرمائید
      قیمت این محصول : 17.000 تومان
      خرید و دانلود