• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

دیگه وقت اون رسیده که یه دامنه خرید کنم و رسما وارد حوزه آی تی بشم! :lol:

اما میدونم که ممکنه دامنه ای که من میخوام بخرم ممکنه قبلا برای کسی دیگه ای بوده و من نمیخوام اینطور باشه. بخاطر سئو و مجازات های گوگل.

یادم میاد یه سایتی بود که از روز اول نشون میداد که دامنه ی مورد نظر قبلا برای کی بوده و چه محتوایی داشته اما الان یادم نیست.

کسی میتونه کمک کنه؟

سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته سایت who.is هست که نشون میده چه کسی و از کجا یک دامنه خاص رو ثبت کرده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 8/30/2017 at 19:45، lord_viper گفته است :

البته سایت who.is هست که نشون میده چه کسی و از کجا یک دامنه خاص رو ثبت کرده

این سایت و رفتم ولی یه سایت دیگه ای بود که یادم رفته اسمش و کامل تاریخچه دامنه رو میگفت حتی برای چند سال پیش نشون میداد قبلا دست کی بوده یا محتواش چی بوده.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، masoudch گفته است :

این سایت و رفتم ولی یه سایت دیگه ای بود که یادم رفته اسمش و کامل تاریخچه دامنه رو میگفت حتی برای چند سال پیش نشون میداد قبلا دست کی بوده یا محتواش چی بوده.

منظور شما سایت آرشیو نیست؟

https://web.archive.org/web/*/forum.wp-parsi.com

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sultansulay
      به نام خدا
      خسته نباشید دوستان عزیز
      دوستان گرامی بنده یه مشکلی دارم اونم این هستش که
      وقتی با دامنه دوم سایت وارد میشم مطلب های سایتم نمایش داده نمیشه
      مشکلش چیه ؟
      دامنه اول یا اصلی
      www.sultan-music.com
      دامنه دوم
      www.sultan-music.ir
      ممنون میشم راهنماییم کنید
    • توسط ahadto
      با سلام
      دوستان عزیز می خواستم دامنه Mobser.ir رو بفروشم.
      دامنه رند بدون هیچ پیچیدگی و سابقه دار هم هست.
      اگه کسی مایل بود قیمت پیشنهادی بده، تشکر
    • توسط boyit
      با سلام 
      بنده دو سال پیش یک دامنه در اختیار داشتم و اون رو به شبکه اجتماعی عکس تبدیل کردم و چیزی در حدود 300 کاربر فعال هر روز مشغول به ارسال عکس بودند به طوریکه رتبه الکسای کشوری به زیر 3000 رسید، اما برای مدتی وب سایت فیلتر شد و بعد رفع فیلتر هم دست از سر وب سایت برداشتیم 
      در زمان اوجش و قبل فیلتر شدن بین 700 تا 1200 ورودی گوگل داشت
      الان باز قصد راه اندازی وبسایت عکس را دارم 
      میخواستم بدونم آیا این دامنه قدیمی که به مدت 1سال هستش که بصورت کامل خالی بوده تاثیر مثبتی روی سئو و ورودی گوگل و ... داره ؟ 
      چونکه اگر بی تاثیر باشه دامنه ای با مسمی تر پیداکردم اونو ثبت میکنم و اگرم تاثیر داره که همینو باز ست کنم 

• توسط boysun
      سلام دوستان عزیز،
      من میخوام یه سایت تقریبا مشابه همیار وردپرس طراحی کنم
      الان 12 دامین دارم اما هیچکدوم برای یه وبسایت آموزشی جالب نیست
      اگر امکانش هست ازتون خواهش میکنم برای وبسایتی مثل همیار وردپرس دامین پیشنهاد بدین
      یه اسم جالب و کوتاه میخوام
      اگر پیشنهادی دارید که برای اون هزینه دریافت میکنید ، هزینه رو از طریق پیغام ارسال کنید
      واقعیتش من تو اسم انتخاب کردن کارم افتضاحه 
      پیشاپیش ممنونم از پیشنهادات ارزشمندتون
    • توسط shayan
      سلام دوستان
      ابتدا لازم دونستم یکم دوستانی که با این پسوند آشنا نیستن رو در جریان اهمیت آنها قرار بدم
      .xyz
      یکی از پسوندهای جدیدا داغ شده برای ثبت دامنه های سطح بالا می‌باشد که در دوم ژوئن سال 2014 میلادی ثبت آن برای عموم آزاد شده است. Xyz بر خلاف بسیاری از پسوندهای رایج دامنه مخفف عبارت خاصی نیست و ایده استفاده از آن این است که چون سه حرف آخر الفبای انگلیسی به xyz ختم می‌شود نام دامنه نیز می‌تواند به این عبارت ختم شود.

چرا دامنه xyz به یکباره معروف و محبوب شد؟
      پس از آنکه شرکت گوگل نتوانست کمپانی BMW را مجاب کند که دامنه Alphabet.Com را برای پروژه‌ی الفبا خریداری کند به این فکر افتاد که دامنه‌ای با پسوند دیگر به ثبت برساند. از آنجایی که xyz سه حرف آخر حروف الفبای انگلیسی می‌باشد، گوگل تصمیم گرفت با شرکت xyz در خصوص ثبت دامنه abc.xyz مذاکره کند. سرانجام در نوامبر 2015 گوگل موفق به خرید این دامنه شد و همین امر باعث رشد باورنکردنی آمار ثبت دامنه‌های xyz شد.
      بنابر آمار در ژانویه سال 2016 پسوند xyz در جایگاه ششمین پسوند پرطرفدار دامنه قرار گرفت و در حال حاضر در جایگاه پنجمین پسوند دامنه اینترنتی قرار دارد.

چرا از xyz استفاده کنیم؟
      Daniel Negari مدیرعامل شرکت xyz که حق ثبت و مالکیت کلیه‌ دامنه های xyz را بر عهده دارد ، اعلام کرده است به دلیل تقاضای بالای ثبت دامنه با پسوند xyz سرورهای این شرکت به سرحد انفجار رسیده اند. بد نیست بدانید پسوند xyz جزء محبوبترین پسوندهای دنیا بوده و تا کنون نزدیک به ۱/۴۰۰/۰۰۰ دامنه با آن به ثبت رسیده است. همچنین با توجه به اینکه این پسوند سه حرف آخر الفبای انگلیسی به پایان می‌رسد، به خاطر سپردن آن آسانتر است.
      پیش‌بینی می‌شود در آینده xyz جایگزین بسیاری از پسوندهای مطرح دامنه حتی com شود.
      ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دامنه های موجود :
      upiran.xyz
      iranphone.xyz
      film98.xyz
      fastsharj.xyz
      parsiweb.xyz

جهت اعلام قیمت های پیشنهادی خود از طریق پ.خ اقدام فرمایید