رفتن به مطلب

بهترین راه معرفی سایت به گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام

خواستم از تجراب دوستان در این زمینه استفاده کنم و بدونم چه راه حل هایی رو پیشنهاد میدن، مچکرم :)

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، rouzbehfakouri گفته است :

سلام

خواستم از تجراب دوستان در این زمینه استفاده کنم و بدونم چه راه حل هایی رو پیشنهاد میدن، مچکرم :)

بهترین راه اینه که سایتتون رو توی گوگل وبمستر تولز ثبت کنید.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

گوگل وب مستر که خوبه ولی تو تنظیمات وردپرس جایی هست برای وارد کردن یکسری آدرس که با بروز شدن سایت وردپرس به اون ها اطلاع میده برای ایندکس سایت شما . بهش میگن آگاه کننده ها . جایی دیگر هم سایت هایی هستن که کارشون پینگ کردن هست و میتونی برای بهتر نتیجه گرفتن از این ها هم استفاده کنین ...

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

آره راست میگین، منم همین کارو کردم و سایتم با اینکه یک ماهه تاسیس شده ولی خب آمارش بدک نیست و تا یه چیزی رو سرچ میکنی تو گوگل میاد سایتم بالا و اکثرا چهارمین گذینه هست. یه چیز دیگه هم داداشم به من گفت که خودم هنوز انجام ندادم، یادم هم رفته دقیقا چی بود. یه سایتی رو به من آدرس داد با این عنوان:

http://www.goo.gl

فقط یادمه که گفت برو یه چیزی ثبت کن. من کاغذش رو با مگنت زدم به دیوار ولی یادم نیست دقیقا چی رو باید ثبت میکردم. میشه راهنمایی کنین در مورد این سایت که هم من فیض ببرم و هم دوستان تازه کار دیگمون؟

یک دنیا سپاس 

لینک به ارسال
در در 9/28/2017 at 10:33، ToranjArts گفته است :

آره راست میگین، منم همین کارو کردم و سایتم با اینکه یک ماهه تاسیس شده ولی خب آمارش بدک نیست و تا یه چیزی رو سرچ میکنی تو گوگل میاد سایتم بالا و اکثرا چهارمین گذینه هست. یه چیز دیگه هم داداشم به من گفت که خودم هنوز انجام ندادم، یادم هم رفته دقیقا چی بود. یه سایتی رو به من آدرس داد با این عنوان:

http://www.goo.gl

فقط یادمه که گفت برو یه چیزی ثبت کن. من کاغذش رو با مگنت زدم به دیوار ولی یادم نیست دقیقا چی رو باید ثبت میکردم. میشه راهنمایی کنین در مورد این سایت که هم من فیض ببرم و هم دوستان تازه کار دیگمون؟

یک دنیا سپاس 

الان یادم اومد!!!!

این سایت لینک ها رو کوتاه میکنه و مناسب برای ایندکس شدن در گوگل. 

گفتم بگم نگین نگفتی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...