3ngineer

دو زبانه کردن سایت

4 پست در این موضوع قرار دارد

وقت بخیر

برای دو زبانه کردن سایت چه افزونه ای پیشنهاد می کنید ؟(ترجیحا رایگان)

یه سایتی wpml رو بصورت رایگان گذاشته ولی داخل فایل زیپ چند تا افزونه جداگانه هست.

افزونه polylang رو هم نصب کردم ولی بعد از نصب، منو بار رو بهم میریزه یعنی میاد یک سری هاشو حذف میکنه.

چه باید کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 8/31/2017 at 18:10، 3ngineer گفته است :

وقت بخیر

یه سایتی wpml رو بصورت رایگان گذاشته ولی داخل فایل زیپ چند تا افزونه جداگانه هست.

افزونه polylang رو هم نصب کردم ولی بعد از نصب، منو بار رو بهم میریزه یعنی میاد یک سری هاشو حذف میکنه.

چه باید کرد؟

سلام.این تاپیک رو سرچ کنید،چند روز پیش بحث های زیادی راجع بهش شده.wpml هم گزینه ی خوبیه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، Rezanejad گفته است :

سلام.این تاپیک رو سرچ کنید،چند روز پیش بحث های زیادی راجع بهش شده.wpml هم گزینه ی خوبیه.

کدوم تاپیک؟؟!

چند تاپیکی که در این مورد بود رو بررسی کردم یه نفر با polylang سایت خوبی زده بود اما نمیدونم چرا برای من اینطوری میشه؟ wpmlرو خریداری کنم ؟ چرا قیمت های سایت ها متفاوته؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 8/31/2017 at 18:10، 3ngineer گفته است :

وقت بخیر

چه باید کرد؟

سلام دوست عزیز پیشنهاد من wpml هستش، افزونه خیلی خوبیه

با افزونه polylang در آینده به مشکل های مختلفی خواهید خورد.

برای دریافت افزونه میتونید خصوصی پیام بدید.(اگر تبلیغ حساب نکنن دوستان)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hiwa
      سلام دوستان
      یک مشکل خاصی 1-2 هفته است من رو بدون گرفتن نتیجه به خودش مشغول کرده (با کلی استرس و اعصاب خوردی). الان به ذهنم رسید که مشکل رو اینجا مطرح کنم شاید کسی بتونه کمکم کنه. حتی اگه هزینه ای مطالبه باهاش واقعا ممنونتون میشم.
      من در یک سایت آگهی (لینک) که از افزونه wp job manager و افزونه های مکمل این افزونه برای ساخت این سایت استفاده کرده ام (قالب listify).
      سایت به خوبی کار میکرد تا اینکه مجبور شدم سایت رو به کمک polylang دو زبانه کنم (توسعه دهنده قالب این افزونه رو توصیه کرده: لینک)
      پس از نصب این افزونه، فایل mo افزونه job manager دیگه لود نمیشه. یعنی بخشهایی از سایت که مربوط به این افزونه است، انگلیسی میشه (این صفحه سایت، وقتی polylang غیرفعال باشه کاملا فارسیه اما وقتی فعال باشه به این صورت نمایش داده میشه یعنی ترکیبی از فارسی و انگلیسی)
      با غیر فعال کردن polylang مشکل رفع میشه
      اما من باید سایت رو دو زبانه کنم. پس مجبورم از polylang استفاده کنم.
      آیا راهی وجود داره که بدون استفاده از فایل po بخشهایی که مربوط به این افزونه job manager هست رو فارسی کنم؟
      ممنون میشم هر راه حل و سرنخی به ذهنت میرسه رو بهم بگید
      زیاد سرچ کردم. بقیه هم این مشکل رو با ترکیب این دو افزونه دارند(لینک) اما راه حلی که واسه من موثر باشه رو پیشنهاد نکرده ان.