رفتن به مطلب

سوال درباره نقشه سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت همگی بخیر. یه سوال داشتم خدمت دوستان.

من از پلاگین XML Sitemap برای نقشه سایت استفاده میکنم.

آیا صفحه ای که از سایت حذف میکنم از نقشه هم حذف میشه؟ اگه حذف میشه پس چرا توی گوگل وبمستر در قسمت "sitemap" اون صفحه رو ارور میده؟

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، نگار صادقی گفته است :

سلام وقت همگی بخیر. یه سوال داشتم خدمت دوستان.

من از پلاگین XML Sitemap برای نقشه سایت استفاده میکنم.

آیا صفحه ای که از سایت حذف میکنم از نقشه هم حذف میشه؟ اگه حذف میشه پس چرا توی گوگل وبمستر در قسمت "sitemap" اون صفحه رو ارور میده؟

سلام

نقل قول

آیا صفحه ای که از سایت حذف میکنم از نقشه هم حذف میشه؟ 

بله حذف میشه.

نقل قول

اگه حذف میشه پس چرا توی گوگل وبمستر در قسمت "sitemap" اون صفحه رو ارور میده؟

از ارور توی بخش sitemap یه تصویر ارسال کنید.

ویرایش شده توسط mehran-b
لینک به ارسال

سلام

شما نباید یک صفحه رو همینطوری حذف کنی، این کار تاثیر منفی ای بر روی سئو سایت شما می ذاره

دلیل اینکه پس از حذف یک صفحه، در سرچ کنسول پیام خطا دریافت می کنی این هست که اون صفحه قبلا در گوگل ایندکس شده و با حذف اون صفحه، گوگل مجددا به سایت شما سر می زنه و می بینه که اون صفحه وجود نداره و این ایراد داره و نباید اینطوری باشه

درسته که با حذف یک صفحه، اون صفحه از نقشه سایت شما به صورت خودکار حذف می شه، اما در سرچ کنسول گوگل، خطای ۴۰۴ دریافت می کنی، لذا بهترین کار اینه که پس از حذف یک صفحه از سایتت، اون رو ریدایرکت کنی به یک آدرس دیگر (ریدایرکت ۳۰۱)

می تونی به این منظور از افزونه https://wordpress.org/plugins/seo-redirection/ استفاده کنی که افزونه خیلی خوبی هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...