• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
arianaminimogaddam

مشکل سئو سایت

12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من یک مشکل برای سایتم پیش اومده من چندین کلمه کلیدی توی سایتم گذاشتم سایتم رو هم در گوگل ثبت کردم اما یک مشکل هست من توی گوگل که کلمه کلیدی رو سرچ می کنم در هیچ کدوم از صفحات گوگل سایتم نیست یعنی از هر روشی که بگید عمل کردم هرکاری که بگید رو کردم افزونه ها وب سایت های مختلف بهینه کردن و غیره اما مشکلم حل نشد اگه کسی میدونه لطفا کمکم کنه در ضمن آدرس وب سایتم هم این هست:www.arianamini.ir

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز سلام 

موضوع seo چیزی هست که باید یه بازه زمانی طولانی با توجه به فعالیتی که میکنید ممکن هست بین ۳ الی ۶ ماه زمان ببرد که شما تغییرات رو در موتور جستوجو مشاهده کنید. بخصوص که اگه سایت تازه راه اندازی شده باشه.

همچنین برای کسب رتبه های خوب در نتایج گوگل فقط قرار دادن چند کلمه کلیدی و کارهای از این قبیل نیست. بلکه برای هر کلمه کلیدی باید حداقل یک تا سه ماه کار بشه تا خروجی که میخواید رو در گوگل ببینید. (البته این راه اصولی هست. راه های دیگه ای هم هستن که برخی از شرکت های seo برای سایت ها انجام میدن که به مراتب میتونه آسیب های جدی رو به  اعتبار سایت نزد گوگل وارد کنه).

خیلی خلاصه و مختصر:‌یکی از راه های کسب رتبه خوب و کاملا تاثیر گذار در بحث seo تولید محتوا هست. یعنی برای هر کلمه کلیدی که مشخص میکنید باید محتوا هم براش داخل سایت تولید کنید.

محتوا میتونه شامل: محصول - مقاله - پادکست و ... باشه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی اما من این وب سایت رو2سال هست که دارم و کلمات کلیدی هم توی سایت براشون موضوع نوشتم.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، arianaminimogaddam گفته است :

مرسی اما من این وب سایت رو2سال هست که دارم و کلمات کلیدی هم توی سایت براشون موضوع نوشتم.

در چه حوزه ای سایتتون در حال فعالیت هست؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، m4xs051 گفته است :

در چه حوزه ای سایتتون در حال فعالیت هست؟

خرید بازدید سایت

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 9/5/2017 at 19:53، arianaminimogaddam گفته است :

خرید بازدید سایت

و لیست کلمات کلیدی که بر اون اساس تا کنون تولید محتوا داشتید چی بود؟

خیلی جالبه شما میگید که دو سال هست که روی سایت دارید کار میکنید ولی هیچ رنکی توسط الکسا به سایت شما داده نشده.

59aec56677df1_ScreenShot2017-09-05at20_05_32.thumb.png.6874c2cdfa4bdcee3838c5fe986fc335.png

با توجه به اینکه میگید دو سال هست که فعالیت دارید تو این زمینه ولی هنوز هیچ رتبه ای کسب نکردید یه مشاوره از شرکت هایی که کار seo رو بطور تخصصی انجام میدن بگیرید. 

مشاوره معمولا رایگان هست و از این بابت مشکلی ندارید.

از طرفی لیست رقبایی که تو این کلمات کلیدی دارید رو یه بررسی ساده بکنید هر سایتی که داره میاد بالا دارای رنک های خیلی خوبی در الکسا هست و از لحاظ محتوایی هم خیلی قوی تر دارن کار میکنن.

یه راه دیگه هم هست که اگه واقعا خواسته باشید تو این کلمه کلیدی تو گوگل بیاین میتونید از سیستم تبلیغات گوگل استفاده کنید (google ads)

موفق باشید...

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دامنه ام2سال هست که به وب لاگ وصل بود بعد وردپرس الان هم حدود2یا3ماه هست

google ads هم فکر کنم برای ایران تحریم باشه؟

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، arianaminimogaddam گفته است :

google ads هم فکر کنم برای ایران تحریم باشه؟

شرکت های واسطی هستند تو ایران که اینکار رو براتون انجام میدن.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شرکت های واسطی هستند تو ایران که اینکار رو براتون انجام میدن.

میشه یکشون رو معرفی کنید.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، arianaminimogaddam گفته است :

دامنه ام2سال هست که به وب لاگ وصل بود بعد وردپرس الان هم حدود2یا3ماه هست

شما همیشه علاوه بر فعالیتی که می کنید سایت های رقبایی که دارید رو هم باید در نظر داشته باشید.

و با توجه به فعالیت که اونا دارن انجام میدن شما هم کار کنید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما همیشه علاوه بر فعالیتی که می کنید سایت های رقبایی که دارید رو هم باید در نظر داشته باشید.

و با توجه به فعالیت که اونا دارن انجام میدن شما هم کار کنید.

حالا با همه این ها برای دریافت رنک گوگل و الکسا راهی هست؟

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 9/5/2017 at 20:22، arianaminimogaddam گفته است :

میشه یکشون رو معرفی کنید.

عبارت (تبلیغات کلیکی در گوگل) در گوگل رو سرچ کنید سایت های زیادی الان برای اینکار وجود دارند اما سایت برتینا تو این موضوع قدیمی تر هست و میتونید از خدماتش استفاده کنید.

===> بله وجود داره. راه ساده و آسون همین تبلیغات کلیکی هست و راه اصولی و زمانبر تولید محتوای قوی بر اساس برنامه و آنالیز رقیب ها

خیر. به این دلیل که هر کلیکی که توسط کاربری روی سایت شما میشه گوگل با توجه به موقعیت که به لینک شما داده بین ۱ الی ۰.۵ دلار دریافت میکنه از شما

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری