• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
نگار صادقی

خارج کردن یک پست از نقشه سایت

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام وقت بخیر.

من میخوام بعضی از از پستهای سایتم رو از سایت مپ خارج کنم ولی نمیخوام حذف بشن. (از افزونه XML Sitemap برای نقشه سایت استفاده میکنم)

واسه همین اومدم یه دسته درست کردم به نام "حذف" و این دسته رو توی قسمت Excluded categories تیک دار کردم که از نقشه سایت حذف بشه.

حالا پستهایی که میخوام توی نقشه نباشه رو دسته شون رو این میکنم . آیا این روش درسته؟ برای سئو ضرر نداره؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، نگار صادقی گفته است :

سلام وقت بخیر.

من میخوام بعضی از از پستهای سایتم رو از سایت مپ خارج کنم ولی نمیخوام حذف بشن. (از افزونه XML Sitemap برای نقشه سایت استفاده میکنم)

واسه همین اومدم یه دسته درست کردم به نام "حذف" و این دسته رو توی قسمت Excluded categories تیک دار کردم که از نقشه سایت حذف بشه.

حالا پستهایی که میخوام توی نقشه نباشه رو دسته شون رو این میکنم . آیا این روش درسته؟ برای سئو ضرر نداره؟

سلام

چرا مستقیم پست ها رو از نقشه خارج نکردید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام آقا مهران خوبی؟

چجوری باید خارج کنم؟ با آی‌دی پستها؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، نگار صادقی گفته است :

سلام آقا مهران خوبی؟

چجوری باید خارج کنم؟ با آی‌دی پستها؟

بله دیگه.

اینجا که زده همچین آپشنی هم داره.

post.jpg.24e9f6c23df46b78c2b25e50a191cb55.jpg

البته خودم الان xml sitemap رو نصب ندارم.

ویرایش شده در توسط mehran-b
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

بله دیگه.

اینجا که زده همچین آپشنی هم داره.

post.jpg.24e9f6c23df46b78c2b25e50a191cb55.jpg

من نسخه پولیش رو خریدم و فکر کنم با نسخه معمولیش فرق داره باید با ID پست رو از نقشه خارج کنم که خیلی زمانبره

به شکل زیر آی دی پست ها رو توی اون کادر میزارم

95859752117138568231.jpg

با روشی که توی پست بالا گفتم نمیشه؟

ویرایش شده در توسط نگار صادقی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، نگار صادقی گفته است :

من نسخه پولیش رو خریدم و فکر کنم با نسخه معمولیش فرق داره باید با ID پست رو از نقشه خارج کنم که خیلی زمانبره

به شکل زیر آی دی پست ها رو توی اون کادر میزارم

95859752117138568231.jpg

با روشی که توی پست بالا گفتم نمیشه؟

با این روشی که گفتید پست های اون دسته هم از نقشه در میاد؟ تست کردید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه تست نکردم چجوری بفهمم که پستهای دسته از نقشه خارج شدن؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، نگار صادقی گفته است :

نه تست نکردم چجوری بفهمم که پستهای دسته از نقشه خارج شدن؟

والا راه خاصی که نداره.

میخواید شما آدرس یه پستتون رو که توی دسته حذف هست بدید بنده چک کنم تو نقشه هست یا نه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

والا راه خاصی که نداره.

میخواید شما آدرس یه پستتون رو که توی دسته حذف هست بدید بنده چک کنم تو نقشه هست یا نه.

آقا مهران ممکنه توی تلگرام پی ام بدید؟

@sadeghi_*****

ویرایش شده در توسط نگار صادقی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، نگار صادقی گفته است :

آقا مهران ممکنه توی تلگرام پی ام بدید؟

بسیار خوب.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه یه صفحه رو از Remove URLs  وارد کنیم برچسب های اون صفحه هم از اینکس گوگل حذف میشه؟ اگه نمیشه پس باید چجوری بعضی از برچسب ها رو از گوگل حذف کنیم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

24 ساعت گذشته یه یاداوری میکنم.

دوستان برچسب رو چجوری باید از ایندکس گوگل حذف کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، نگار صادقی گفته است :

24 ساعت گذشته یه یاداوری میکنم.

دوستان برچسب رو چجوری باید از ایندکس گوگل حذف کرد؟

تگ ها هم مثل پست هستند باید با همون Remove URLs تگ ها هم پاک کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط reza.th
      سلام اساتید عزیز خسته نباشید 
      یک سوال داشتم من داشتم دسته های سایت رو کامل میکردم بخش توضیحاتشون رو 
      که بعد از ه دقیقه یهو تو وب مستر گوگل دیدم warning  داد بهم راجب یکی از دسته های سایت عکس رو هم ضمیمه میکنم که ببینین 
       این لینکی هست که تو عکس درج شده مربوط به هشدار وب مستر : 
      http://dailyfile.ir/web/آموزش-شبکه/
      رو این لینک که کلیک میکنیم ارور ۴۰۴ میده 
      اما دقیقا همین لینک عینا همین تو دسته بندی سایت که میریم از زیر شاخه های وب و برنامه نویسی  آموزش شبکه رو انتخاب میکنیم دیگه ارور ۴۰۴ نمیده و میره به بخش مربوطه آموزش شبکه 
      جریان چیه ؟‌

• توسط arya252
      سلام ، از افزونه سئو یوهاست  + سایت مپ این افزونه دارم استفاده میکنم. سئوال اصلیم اینه که برچسب ها را الان فعال دارم در نقشه ی سایت باشند یا خیر ؟
      چون یه موضوع از سایت را سرچ که میکنم مطالب بی ریط دیگه ی سایت رو میاره .
      ممنون از دوستانی که راهنمایی خواهند کرد.
    • توسط 30uweb
      نقشه یکی از مهم ترین اختراعات انسان بود برای اینکه هدفمند به مسیرش ادامه دهد. راه را بشناسد و مسیرش را از قبل بداند تا زودتر به هدفش برسد. نقشه سایت Sitemap نیز همین کاربرد را دارد. در گذشته نیاز بود که یک سایت دو نقشه سایت داشته باشد. یکی نقشه سایت برای بازدیدکنندگان سایت و دیگری نقشه سایت برای موتورهای جستجوگر.
      اما پس از رشد جستجوی داخل سایت و همچنین منو و زیرمنو شاید نقشه سایت دیگر کاربرد زیادی نداشته باشد، اما به همان مقدار که از اهمیت نقشه سایت برای بازدیدکننده کاسته شد به اهمیت نقشه سایت برای روبوت های موتورهای جستجوگر اضافه شد.
      نقشه سایت چیست و چه کاربردی دارد؟ این روزها همه از گوگل برای جستجوی نیازهای خود استفاده می کنند. شاید بیراه نباشد که بگوییم بخش جستجوگر گوگل این روزها مورد علاقه همه مردم دنیا می باشد. زیرا نتایج واقعی به جستجوگر بر اساس نیازش می دهد و اهمیت موضوع وقتی بیشتر می شود که بدانیم این نتایج جستجو برای تمامی زبان ها و تمامی کلمات کلیدی بصورت دقیق و کارا عمل می کند.
      و در این راستا تمامی کسب و کارهای بین المللی همه کوشش خود را کردند و می کنند تا برای کلمه کلیدی مرتبط با محصول یا سروی سخود در رتبه های بالای نتایج جستجو گوگل باشند تا بازدیدکننده ای داشته باشند که به سوریس یا محصول آنها نیاز دارد.
      برخی صفحات به نسبت نوع کارکرد وب سایت دارای اهمیت بیشتری هستند. مانند صفحه اول سایت، محصول، صفحه آموزش، صفحه گالری عکس، صفحه تماس با ما و صفحات دیگر که این صفحات باید با زبان گوگل به روبات ها گفته شود تا به نسبت اهمیتشان رتبه بندی شوند.
      پس اگر سایت شما نقشه سایت ندارد انتظار رتبه خوب در سیستم رتبه بندی گوگل نداشته باشید و سایت شما رنک خوبی نخواهد داشت. وجود نقشه برای سایت شما آنقدر اهمیت دارد که به شما پیشنهاد می کنم همین الان اگر آب در دستتان است زمین بگذارید و به فکر ساخت یک نقشه سایت باشید.
      نقشه سایت شما باید از نوع نقشه سایت برای موتورهای جستجوگر باشد. فرمت این نقشه بصورت  .xml می باشد که مورد قبول سایت گوگل می باشد.
      شاید بتوان یکی از مهمترین و اصلی ترین اقداماتی که می توان برای سئو سایت انجام داد، ایجاد نقشه سایت باشد. بعد از ایجاد نقشه باید آن را به موتورهای جستجو معرفی کرد.
      در نقشه سایت علاوه بر این که آدرس هر مطلب در سایت را مشخص می کند، تاریخ ایجاد هر آدرس، درصد اهمیت هرمطلب و ... نیز ثبت می شود.
      میتوان تنها مزیت نقشه سایت در موتورهای جستجو را سریع ایندکس شدن مطالب دانست.
      لینک این مقاله:https://goo.gl/Emd25m

• توسط فردین
      سلام دوستان خسته نباشید ببخشید ما داخل سایتمون از سایت مپ گوگل استفاده میکنیم 
      چند وقت پیش متوجه شدیم که اصلا تگ های سایت داخل سایت مپ قرار نمیگیرن 
      به نظرتون مشکل از چی هست تو تنظیمات افزونه تیکش خورده که داخل سایت مپ باشه اما وقتی باز میکنیم سایت مپ رو هیچی نیست 
      لطفا کسی میتونه راهنماییمون کنه
      ادرس سایت و سایت مپ
      http://www.myavangmusic.com/
      http://www.myavangmusic.com/sitemap.xml
      http://www.myavangmusic.com/sitemap-tax-post_tag.xml
    • توسط meraj
      سلام
      من افزونه Google XML Sitemaps رو نصب کردم و تنظیمات لازم رو انجام دادم (مو به مو) اما الان آدرس سایت مپم اینطوری شده http://difiles.ir/sitemap.xml لطفا راهنماییم کنید که چطوری درستش کنم