رفتن به مطلب

مشکل در نصب ioncube

amzzm75

پست های پیشنهاد شده

باسلام و احترام

من لودر ioncube رو نصب کردم و وقتی php-v میزنم

نقل قول

PHP 7.1.9 (cli) (built: Sep  3 2017 11:51:45) ( NTS )
Copyright (c) 1997-2017 The PHP Group
Zend Engine v3.1.0, Copyright (c) 1998-2017 Zend Technologies
    with the ionCube PHP Loader (enabled) + Intrusion Protection from ioncube24.com (unconfigured) v10.0.1, Copyright (c) 2002-2017, by ionCube Ltd.
    with Zend OPcache v7.1.9, Copyright (c) 1999-2017, by Zend Technologies

میاد ولی وقتی سایت رو باز میکنم HTTP ERROR 500 برام ظاهر میشه خودم فکر میکنم باید یه تغییری داخل فایل nginx.conf بدم لطفا راهنماییم کنید.

ویرایش شده توسط amzzm75
لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، amzzm75 گفته است :

باسلام و احترام

میاد ولی وقتی سایت رو باز میکنم HTTP ERROR 500 برام ظاهر میشه خودم فکر میکنم باید یه تغییری داخل فایل nginx.conf بدم لطفا راهنماییم کنید.

(البته توی بعضی آموزش ها دیدم که یه کدو داخل فایل php.ini اضافه میکنند zend_extension = /usr/local/ioncube/ioncube_loader_lin_7.1.so ولی من این خطو هم به فایل اضافه کردم و هیچ اتفاقی نیوفتاد چون این فایل /usr/local/ioncube/ioncube_loader_lin_7.1.so درون سرور من وجود نداره با دستور nano چک کردم میخواست فایلو بسازه)

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، amzzm75 گفته است :

باسلام و احترام

سلام دوست گرامی

بنده هم یه باز همین مشکل رو داشتم و میخواستم یه اسکریپتی رو روی لوکال ران کنم و با همین اررور برخورد کردم و میگفت که باید ioncube نصب کنی.

میتونی از این دو لینکی که برات پیوست میکنم استفاده کنی شاید مشکلت برطرف شد.

لینک اول

لینک دوم

موفق باشید...

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

سلام دوست گرامی

بنده هم یه باز همین مشکل رو داشتم و میخواستم یه اسکریپتی رو روی لوکال ران کنم و با همین اررور برخورد کردم و میگفت که باید ioncube نصب کنی.

میتونی از این دو لینکی که برات پیوست میکنم استفاده کنی شاید مشکلت برطرف شد.

لینک اول

لینک دوم

موفق باشید...

باتشکر از شما

البته من روی سرور مجازی میخوام نصبش کنم ولی طبق یکی از لینک هایی که دادین اومدم loader-wizard رو روی سرور آپلود کردم و اجراش کردم و جالب اینه که زد مشکلی نیست و به درستی نصب شده ولی من نمیدونم چرا HTTP ERROR 500 هنوز هم نمایش داده میشه اسکرین شاتشو میزارم براتون لطفا بهم کمک کنین یه روزه که سایتم لود نمیشه و این ارور رو داره

Untitled-1.jpg

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، amzzm75 گفته است :

باتشکر از شما

البته من روی سرور مجازی میخوام نصبش کنم ولی طبق یکی از لینک هایی که دادین اومدم loader-wizard رو روی سرور آپلود کردم و اجراش کردم و جالب اینه که زد مشکلی نیست و به درستی نصب شده ولی من نمیدونم چرا HTTP ERROR 500 هنوز هم نمایش داده میشه اسکرین شاتشو میزارم براتون لطفا بهم کمک کنین یه روزه که سایتم لود نمیشه و این ارور رو داره

Untitled-1.jpg

error 500 برمیگرده با خطاهایی php که تو سایت هست و تا جایی که من اطلاع دارم ربطی به ioncube نداره.

لطفا کدهای سایتتون رو بررسی کنید احتمال زیاد خطا داره.

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

error 500 برمیگرده با خطاهایی php که تو سایت هست و تا جایی که من اطلاع دارم ربطی به ioncube نداره.

لطفا کدهای سایتتون رو بررسی کنید احتمال زیاد خطا داره.

باتشکر از شما 

پس باید به طراح قالب اطلاع بدم چون توی آپدیت جدید قالب به ioncube نیاز هست

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، amzzm75 گفته است :

باتشکر از شما 

پس باید به طراح قالب اطلاع بدم چون توی آپدیت جدید قالب به ioncube نیاز هست

خواهش میکنم.

بله اینطوری بهتره.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

خواهش میکنم.

بله اینطوری بهتره.

موفق باشید

طبق گفته طراح قالب مشکل ناسازگاری ioncube با php بود که وقتی ورژن php رو از 7.1 به 5.6 تغییر دادم مشکل به طور کل حل شد و سایت باز شد

ممنون از وقتی که گزاشتین

موفق باشید

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، amzzm75 گفته است :

طبق گفته طراح قالب مشکل ناسازگاری ioncube با php بود که وقتی ورژن php رو از 7.1 به 5.6 تغییر دادم مشکل به طور کل حل شد و سایت باز شد

ممنون از وقتی که گزاشتین

موفق باشید

خواهش میکنم.

خوشحال شدم مشکلتون برطرف شد.

موفق باشید...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...