رفتن به مطلب

بهترین روش نمایش ویدئو در سایت های وردپرس؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

همونطور که شما هم می دونید قیمت هاست بالا هست و اینکه یک وبلاگ نویس یا سایتی که درآمد پایینی دارد یا حتی در آمدی هم ندارد بخواد برای ویدئو های سایتش یک هاست با حجم بالا تهییه کنه موجب ضرر مدیر سایت می شه. پس مدیر سایت مجبور میشه که از سرویسهای رایگان اشتراک ویدئو مثل یوتاب ,آپارات ,ویمو و ... استفاده کند در بین این سرویس ها بهترین کد خروجی رو یوتاب می دهد ولی مشکل اینجاست که این سایت غیلتر هست و برای کاربران ایرانی دسترسی به اون مشکلات زیادی رو بوجود می آورد. به سرویس ویمو هم نمیشه اطمینان کامل داشت که روزی مثل یوتاب نشه پس فقط سرویسی که می مونه سرویس آپارات هست که کد خروجی اون iframe هست و روی سئو اثر منفی داره حالا آیا روشی هست تا بشه ویدئو های آپارات رو با سئوی بالا در سایت گذاشت و گوگل اون ها را جزء سایت بدونه.

یا اگر کلا روش دیگه ای شما می پسندید و از اون روش استفاده می کنید بفرمایید تا من و دوستان هم استفاده کنیم.

لینک به ارسال

فایلهای آپارات رو تغییر نام دادن ولی لینک مستقیم میشه گرفت:

host10.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/2/95323660ed2124450caaac2c46b5ed903801.apt

این ها تغییر نام داده شده از mp4 هتسن.

پس با یک تبدیل سریع میشه از اینها روی هر پلیری استفاده کرد.

لینک به ارسال

فایلهای آپارات رو تغییر نام دادن ولی لینک مستقیم میشه گرفت:

host10.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/2/95323660ed2124450caaac2c46b5ed903801.apt

این ها تغییر نام داده شده از mp4 هتسن.

پس با یک تبدیل سریع میشه از اینها روی هر پلیری استفاده کرد.

مرتضی جان فرمت apt یک فرمت ویدئویی هست؟ بهترین روش استفاده از اون در نوشته ها چجوری هست؟

لینک به ارسال

بالاتر گفتم این سایت اومده mp4 رو دستی به apt تغییر نام داده. شما تست کنید همین فایل رو در پلیر نمایش میده یا خیر. من هنوز تست نکردم

لینک به ارسال

بالاتر گفتم این سایت اومده mp4 رو دستی به apt تغییر نام داده. شما تست کنید همین فایل رو در پلیر نمایش میده یا خیر. من هنوز تست نکردم

بنده هاست دی ال هم دارم به نظرتون بهترین روش برای نمایش چه پلاگین و یا طرفندی هست؟

لینک به ارسال
بنده هاست دی ال هم دارم به نظرتون بهترین روش برای نمایش چه پلاگین و یا طرفندی هست؟

عزیز افزونه های پلیر زیاد هست که میتونی بهشون لینک بدی و فیلم برات پخش کنند . ( کمی جستجو کفایت میکنه )

پس فقط سرویسی که می مونه سرویس آپارات هست که کد خروجی اون iframe هست و روی سئو اثر منفی داره

بنده از همین Iframe استفاده میکنم و الان ورودی هام خیلی خوب هستش و رتبه نزدیم 200 ایران رو دارم . تنها چیزی که گوگل از وبمسترها میخواد اینه که طبیعی برخورد کنند و ضایع بازی راه نندازند تو سایت هاشون . همین !

شما هم با خیال راحت استفاده بکن من به شما اطمینان میدم این چیزها بازدید شمارو پایین نمیاره !

در ضمن بهتر از اپارات فعلا وجود نداره !

لینک به ارسال

تنها چیزی که گوگل از وبمسترها میخواد اینه که طبیعی برخورد کنند و ضایع بازی راه نندازند تو سایت هاشون . همین !

منظورتون دقیقا چی هست؟

لینک به ارسال

عزیز افزونه های پلیر زیاد هست که میتونی بهشون لینک بدی و فیلم برات پخش کنند . ( کمی جستجو کفایت میکنه )

بنده از همین Iframe استفاده میکنم و الان ورودی هام خیلی خوب هستش و رتبه نزدیم 200 ایران رو دارم . تنها چیزی که گوگل از وبمسترها میخواد اینه که طبیعی برخورد کنند و ضایع بازی راه نندازند تو سایت هاشون . همین !

شما هم با خیال راحت استفاده بکن من به شما اطمینان میدم این چیزها بازدید شمارو پایین نمیاره !

در ضمن بهتر از اپارات فعلا وجود نداره !

بله چون زیاد هست عرض کردم...

عنوان تاپیک هم "بهترین" هست.

آخه یه بار یه افزونه پلیر نصب کردم به همه افزونه هام گیر دادو زد ترکوندشون.

واسه همون دیگه هر افزونه ای گیر بیارم نمینصبم.

از بزرگترش که شما باشی میپرسم :دی

ویرایش شده توسط konjkav
لینک به ارسال

کلا

بهترین برای هرکسی تعریف جدا داره.

بهتره شما روی لوکال افزونه هایی که امتیاز بالاتری دارن رو تست بگیرید و ببینید کدوم بیشتر بدردتون میخوره.

لینک به ارسال

بله چون زیاد هست عرض کردم...

عنوان تاپیک هم "بهترین" هست.

معروف ترین JWplayer هستش که بنده خودم یک بار ازش استفاده کردم و قابل قبول بود اما اگر بازم دوست دارید رو یه وردپرس تست ، افزونه های زیر رو تست کنید

http://wordpress.org/extend/plugins/search.php?q=Video+Player

منظورتون دقیقا چی هست؟

منظورم اینه که گوگل ازتون میخواد با روبات هاش تو اینجور مسائل مثل یه انسان برخورد کنید . برای همین بخش Human رو قوی تر کرده !

بخوایم نخوایم Iframe هم جزئی از وب هستش و صد در صد گوگل از من و شما بهتر میدونه قضیه رو .

در ضمن اپارات کد جاوا هم میده . نمونه :

<div id="13575134605037146"><script type="text/Javascript" src="http://www.aparat.com/embed/TPqSD?data[rnddiv]=13575134605037146&data[w]=640"></script></div>

لینک به ارسال

معروف ترین JWplayer هستش که بنده خودم یک بار ازش استفاده کردم و قابل قبول بود اما اگر بازم دوست دارید رو یه وردپرس تست ، افزونه های زیر رو تست کنید

http://wordpress.org...?q=Video Player

منظورم اینه که گوگل ازتون میخواد با روبات هاش تو اینجور مسائل مثل یه انسان برخورد کنید . برای همین بخش Human رو قوی تر کرده !

بخوایم نخوایم Iframe هم جزئی از وب هستش و صد در صد گوگل از من و شما بهتر میدونه قضیه رو .

در ضمن اپارات کد جاوا هم میده . نمونه :

<div id="13575134605037146"><script type="text/Javascript" src="http://www.aparat.com/embed/TPqSD?data[rnddiv]=13575134605037146&data[w]=640"></script></div>

میشه یه توضیح مختصری بدید که چیجوری فیلممو با همین افزونه در ادامه مطلب بتونه نشون بده؟

لینک به ارسال

میشه یه توضیح مختصری بدید که چیجوری فیلممو با همین افزونه در ادامه مطلب بتونه نشون بده؟

دوست عزیز میدونم میخواین جواب همه سوال هاتون رو راحت بگیرید اما بنده خودم خیلی وقت پیش از این افزونه استفاده کردم و چیزی به خاطر ندارم اما شما یه بار نصب و تست کنید یا حداقل یه سرچی برای نحوه کار این افزونه تو گوگل داشته باشید مطمئنا به پاسخ میرسید .

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...