• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس

1 پست در این موضوع قرار دارد

بنام خدا

:::لینک دانلود قالب فراسر:::

دانلود قالب  

خیلی وقت هست که به دنبال یک قالب وردپرسی ای بودم که جدا از ساده بودن، بتوانم با آن کد لایسنس و چیزایی از این دست بفروشم. علاوه بر اون کد فروخته شده بلافاصله به شماره موبایل مشتری هم پیامک بشه.

قالبها و افزونه های زیادی ادعا داشتند که می توانند این کار را انجام دهند؛ اما در واقع هیچکدام کامل نبودند و پاسخی برای نیاز صاحبان فروشگاه نداشتند.

بالاخره بر آن شدیم تا یه قالب ساده و در عین حال سریع و کارآمد برای این کار آماده کنیم. بعد از فراز و نشیب های بسیار، الان در خدمت شما هستیم با معرفی قالب فراسر.

قالب فراسر یک قالب وردپرس هست که با اون میشه کارای زیادی رو انجام داد. یه نمونه ی معروف از اون فروش کارت شارژ هست. از طرف دیگه میشه با اون کد لایسنس هم فروخت. یعنی یه سایت فروش لایسنس آنتی ویروس داشت.

با قالب فراسر می تونید هر نوع خدمتی که بر اساس کد و یا متن باشه انجام دهید. مثل فروش اپل آیدی و یا فروش یه جمله عاشقانه به طوری که هر جمله در یک سطر باشه و آپلود بشه و ...

تصاویری از قالب فراسر رو می بینید:

screenshot

این قالب توسط قلم سافت کدنویسی و آماده شده است و زحمت فارسی سازی اون رو بچه های همیاروردپرس کشیدن که به نشانه ی تشکر، متن پایین وبسایت حفظ شده است.

هنگامی که بر روی هر کدام از دکمه های پرداخت کلیک کنید؛ با صفحه ی زیر منتقل می شوید:

screen2

این تصویر در واقع سبد خرید شماست. این صفحه به صورت خودکار به صفحه پرداخت منتقل می شود. انتقال خودکار اختیاری است که می توانید آن را از این صفحه حذف نمایید.

در ادامه کاربر به صفحه زیر هدایت می شود. در این صفحه با وارد کردن تنها شماره موبایل خود می تواند خرید را انجام دهد. وارد کردن پست الکترونیکی اجباری نیست.

screen3

بعد از وارد کردن اطلاعات و پرداخت، بلافاصله کد مدنظر، به شماره شما پیامک می گردد. این قالب بر اساس پنل پیامکی sms.ir نوشته شده است. بزودی پنل های پیامکی  دیگر نیز به این قالب اضافه خواهند شد.

اگر شما هم مدتهاست که به دنبال چنین قالبی هستید می توانید هم اکنون با کلیک بر روی متن آن را دانلود کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط Rangarang
      سلام
      وقتی سایتمون پروتکل SSL داشته باشه و بخوایم تو صفحه اول از یک IFRAME ای استفاده کنیم که خودش SSL نداره (HTTP هست)، باید چیکار کرد؟ چون قبل از اینکه SSL رو سایت نصب بشه، IFRAME درخواست خودش رو به نسخه HTTP می فرستاد اما دقیقا بعد از نصب SSL اون IFRAME به صورت خودکار درخواست HTTPS می فرسته به سایت مقصد و چون سایت مقصد HTTPS نداره، IFRAME با خطا مواجه می شه. من می خواستم بدونم چطوری باید کاری کرد که IFRAME درخواست HTTP ارسال کنه همچنان.
      از افزونه Really Simple SSL استفاده می کنم.
      مرسی
    • توسط sygunsys
      دوستانی که سئو کار هستند و یا تجربه دارند می تونن بگن که چطوری میشه کلمه ی کلیدی  نرم افزار حسابداری یه روزه از صفحه ی اول لینک 5 بره صفحه ی 2 لینک 8؟؟؟
    • توسط hasanataie
      سلام خدمت همکاران عزیز
      من میخوام یه انجمن وی‌بولتین بزنم که به وردپرس متصل بشه
      یعنی وقتی کاربر میاد تو وردپرس ثبت نام میکنه داخل انجمن هم واسش اکانت ایجاد بشه
      و وقتی که کاربر توی انجمن ثبت نام میکنه داخل وردپرس هم ثبت نام بشه
      وقتی کاربر در انجمن لاگین کرد در وردپرس هم لاگین بشه و برعکس.

از دوستان عزیز کسی این مورد رو میتونه اوکی کنه
      با پرداخت هزینه

• توسط Rangarang
      سلام
      مثلا فرض کنید تو سایت های خبری، اون تصویر کوچیکی که کنار عنوان قرار داره عکس نویسنده ست و وقتی وارد می شیم به صورت عادی عکس نویسنده بزرگ هست، خب این برای بقیه مطالب درسته و خوبه که تصویر کوچیک بزرگ بشه ولی وقتی بخوایم برای یک دسته خاص همون بحث نمایش تصویر کوچیک نویسنده رو داشته باشیم، دیگه درست نیست وقتی وارد ادامه مطلب می شیم، تصویر نویسنده به صورت بزرگ نمایش داده بشه.
      من می خواستم بدونم آیا امکانش هست که کارکرد فعلی تصویر شاخص رو برای یک دسته مشخص تغییر بدیم به کمک افزونه ای؟ و مثلا برای این دسته خاص دو تصویر معرفی کنیم، یکی تصویر کوچیک که نمایش دهنده عکس نویسنده و یکی هم بزرگ که شامل یک تصویر دل خواه هست. ممنون می شم این رو بگید، یا حتی اینکه کلا چیکار کنیم برای یک دسته خاص اصلا تصویر شاخص داخل پست رو نمایش نده.
      ممنونم
    • توسط omidch
      سلام یه افزونه میخوام برای ووکامرس که قابلیت چند فروشنده رو به محصول اضافه کنه.
      و نکته اینجاست که نمیخوام نماینده های فروش خودشون یه محصول جدید رو منتشر کنن تو سایت.
      میخوام یه افزونه باشه که همون محصولی رو که من تو سایت قرار دادم نماینده های مختلف هم بتونن اعلام موجودی کنن تو پنل خودشون اون محصول رو و مشتری وقتی وارد اون صفحه محصول میشه انتخاب کنه از کدوم نماینده فلان شهر خرید کنه.

خیلی ضروریه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.