unid_user

اهمیت استفاده از تگ های هدینگ در سئو قالب

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

میخواستم بدونم استفاده از تگ های هدینگ در طراحی قالب چقدر برای سئو اهمیت داره؟

آیا ترتیب خاصی برای استفاده از این گروه تگ وجود داره؟ مثلا میتونم از چندتا تگ h1 استفاده کنم یا اینکه تگ h1 باید فقط یکبار استفاده بشه و باید از تگ های کوچک تر مثله h2 یا h3 استفاده کنم؟

ممنون:huh:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 9/5/2017 at 23:58، masoudch گفته است :

سلام دوستان

آیا ترتیب خاصی برای استفاده از این گروه تگ وجود داره؟ مثلا میتونم از چندتا تگ h1 استفاده کنم یا اینکه تگ h1 باید فقط یکبار استفاده بشه و باید از تگ های کوچک تر مثله h2 یا h3 استفاده کنم؟

سلام

استانداردش اینه h1 یکبار بیشتر استفاده نشه در هر صفحه

تکرار h2 و h3 و پایینتر اشکالی نداره.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در صفحه اصلی بهتره اسم سایت h1 باشه (یک بار ) شعار یا عناوین h2 و بقیه h3 . در صفحه محصولات هم بهترین حالت h1 برای عنوان مطلب هست (یک بار) و در پست از h2 و h3 به تعداد مورد نیاز استفاده کنید . مسلماً تعداد h3 ها بیشتر از h2 ها خواهد بود .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی سایت ی شرکت طراحی سایت (لینکشو میذارم که برید ببینید سایت رو. اسم مقالش یادم نیست) یه مقاله خوندم که نوشته بود h1 باید یک بار استفاده بشه. تگ h2 و h3 هم آزادیم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 9/5/2017 at 23:58، masoudch گفته است :

سلام دوستان

همونطور که دوستان گفتند عمل کنید ، فقط در نظر داشته باشید تگ H1 باید شامل کلمه کلیدی اصلی صفحه یا موضوع سایت باشه ، چون موتور جستجو این تگ رو موضوع صفحه یا سایت شناسایی میکنه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط میلاد صادقی
      سلام دوستان
      یک سایت هست که حدودا دو ماه راه اندازی کردم (برای سئو سایت از yoast استفاده کردم) ولی  کلمات کلیدی که انتخاب کردم و در سایت گذاشتم گوگل اصلا نشون نمیده و حتی از سایت هایی که سئو سایت بررسی می کنن استفاده کردم چیزی نشون داده نمی شه .
      میخواستم بدونم مشکل از چی هست ؟

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی من میخوام وب سایت من در نتایج جستجوی گوگل به شکل تصویر زیر نمایش داده بشه ولی نه میدونم چیه و نه میدونم چطور میتونم از این امکان گوگل استفاده کنم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

• توسط sydvza
      باسلام من 9 خطا دارم در سایت مپم و ایندکسم رو 400 قفل کرده وبسایتم جهت مشاهده
      https://dackeh.com
      لطفا کمکم کنید.
    • توسط sydvza
      باسلام و درود.
      من مشکل دارم و مشکل من دیده نشدن دسته بندی هایم در نتایج جستجو گوگل هست.
      بلفرض مثال یکی از دسته بندیام که با کلیدواژه افزونه وردپرس سئو کردم متاسفانه حتی جز ده صفحه هم نیستم
      سایتم جهت انالیز
      https://dackeh.com
    • توسط sydvza
      باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز سرعت سایت من کند شده از نظر گوگل آیا راهکار های برای بهبود آن دارید؟ لطفا پیشنهاد دهید
      این لینک سایت من جهت بررسی می باشد.
      https://aryalogo.com
      از نظر گوگل اسپید متاسفانه سرعت سایتم رتبه خوبی نداره خواهشمند هستم راهکارهایی ارائه دهید تا مشکل من برطرف شود.