رفتن به مطلب

اهمیت استفاده از تگ های هدینگ در سئو قالب

unid_user

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میخواستم بدونم استفاده از تگ های هدینگ در طراحی قالب چقدر برای سئو اهمیت داره؟

آیا ترتیب خاصی برای استفاده از این گروه تگ وجود داره؟ مثلا میتونم از چندتا تگ h1 استفاده کنم یا اینکه تگ h1 باید فقط یکبار استفاده بشه و باید از تگ های کوچک تر مثله h2 یا h3 استفاده کنم؟

ممنون:huh:

لینک به ارسال
در در 9/5/2017 at 23:58، masoudch گفته است :

سلام دوستان

آیا ترتیب خاصی برای استفاده از این گروه تگ وجود داره؟ مثلا میتونم از چندتا تگ h1 استفاده کنم یا اینکه تگ h1 باید فقط یکبار استفاده بشه و باید از تگ های کوچک تر مثله h2 یا h3 استفاده کنم؟

سلام

استانداردش اینه h1 یکبار بیشتر استفاده نشه در هر صفحه

تکرار h2 و h3 و پایینتر اشکالی نداره.

لینک به ارسال

در صفحه اصلی بهتره اسم سایت h1 باشه (یک بار ) شعار یا عناوین h2 و بقیه h3 . در صفحه محصولات هم بهترین حالت h1 برای عنوان مطلب هست (یک بار) و در پست از h2 و h3 به تعداد مورد نیاز استفاده کنید . مسلماً تعداد h3 ها بیشتر از h2 ها خواهد بود .

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
در در 9/5/2017 at 23:58، masoudch گفته است :

سلام دوستان

همونطور که دوستان گفتند عمل کنید ، فقط در نظر داشته باشید تگ H1 باید شامل کلمه کلیدی اصلی صفحه یا موضوع سایت باشه ، چون موتور جستجو این تگ رو موضوع صفحه یا سایت شناسایی میکنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...