رفتن به مطلب

عدم نمایش رکورد وارد شده در افزونه Advanced Custom Field

پست های پیشنهاد شده

با سلام
بنده در وبسایت خودم با استفاده از افزونه Advanced Custom Fields چهار زمینه دلخواه تعریف کرده ام که ۳ تا از آنها از نوع متن بوده و یکی از نوع تاریخ است.

هنگامی که می خواهم پستی جدید ایجاد کنم و دسته پستم از آن دسته ای است که گروه زمینه دلخواه باید برای آن نمایش داده شود تمام زمینه ها به جز یکی از متن ها کاملا به درستی کار می کنند. مشکل این است که هر چند بار که در قسمت ادمین وردپرس این زمینه را پر کرده و انتشار یا بروز رسانی نوشته را می زنم پس از reload شدن صفحه فیلد مربوط به این زمینه خالی می ماند.

ممکن است در رفع این مشکل مرا کمک کنید؟

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، naser_ronnie10 گفته است :

با سلام
بنده در وبسایت خودم با استفاده از افزونه Advanced Custom Fields چهار زمینه دلخواه تعریف کرده ام که ۳ تا از آنها از نوع متن بوده و یکی از نوع تاریخ است.

هنگامی که می خواهم پستی جدید ایجاد کنم و دسته پستم از آن دسته ای است که گروه زمینه دلخواه باید برای آن نمایش داده شود تمام زمینه ها به جز یکی از متن ها کاملا به درستی کار می کنند. مشکل این است که هر چند بار که در قسمت ادمین وردپرس این زمینه را پر کرده و انتشار یا بروز رسانی نوشته را می زنم پس از reload شدن صفحه فیلد مربوط به این زمینه خالی می ماند.

ممکن است در رفع این مشکل مرا کمک کنید؟

آیدی اون زمینه ای که مشکل داره رو یه چیز پرت بزنید.

مثل _mehran (با _ شروع شه) بعد ببینید بازم مشکل داره؟

ویرایش شده توسط mehran-b
لینک به ارسال
در هم اکنون، naser_ronnie10 گفته است :

خیلی عجیبه مشکل حل شد. واقعا ممنونم. این مشکل من رو وادار می کرد که کلی کار رو از نو انجام بدم. مرسی.

احتمالا آیدی ای که وارد کرده بودید قبلا توسط یه پلاگین دیگه رزرو شده بوده یا شاید هم جزو آیدی های رزرو شده اصلی وردپرس بوده.

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

با سلام
بنده در وبسایت خودم با استفاده از افزونه Advanced Custom Fields زمینه تکرار شونده ایجاد کردم ولی منتشر نمیشه

هر کدی هم تو سایتها و داخل آموزش ها بود وارد کردم فایده ای نداره و فقط کلمه Array رو نشون میده

چندین روز درگیرش هستم هیچ راهی برای نمایش پیدا نکردم

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام به همه 

بنده 5 فیلد متنی داخل ACF ایجاد کردم و به یک دسته خاص از نوشته هام اختصاص دادم  و فیلد های مربوطه در صفحه نوشته ایجاد شده و مقادیر رو واردش کردم .

قضیه از این قراره که میخوام برای ظاهر کارت های اون دسته خاص مثلا نمونه کار ها قالب اختصاصی طراحی کنم و با کاروسل داینامیک المنت پک اونا رو فراخونی کنم حالا

مشکل اینجاست که در المنتور با استفاده از برچسب های تیتر  ، قسمت ACF و فیلد مورد نظر انتخاب میکنم اما اون مقداری که داخل صفحه نوشته هام وارد کردم نمایش داده نمیشه 

نیاز به راهنمایی دارم دوستان اگر کسی راه حلی بلده یه دنیا ممنونش میشم با منم به اشتراک بزاره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...