رفتن به مطلب

مشکل در پرش قسمت افزودن پیوند.

پست های پیشنهاد شده

درود به شما دوستان گرامی

سه روزی کمتر هست که نمی تونم پیوندهای درون مطلب رو بخاطر پرش مداوم و عدم دسترسی به تنظیمات اون درست قرار بدم.
همه افزونه هارو غیرفعال کردم و همه اشون از جمله وردپرس بروز هستند. کش و کوکی مرورگر ور هم پاک کردم ولی درست نشد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

سپاس*

پرش پیوند وردپرس.png

لینک به ارسال
در 53 دقیقه قبل، dreamsss2011 گفته است :

درود به شما دوستان گرامی

سه روزی کمتر هست که نمی تونم پیوندهای درون مطلب رو بخاطر پرش مداوم و عدم دسترسی به تنظیمات اون درست قرار بدم.
همه افزونه هارو غیرفعال کردم و همه اشون از جمله وردپرس بروز هستند. کش و کوکی مرورگر ور هم پاک کردم ولی درست نشد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

سپاس*

پرش پیوند وردپرس.png

یعنی دقیقا به چه شکل میشه؟

یعنی این بخشی که توی عکسه همش محو میشه؟

ویرایش شده توسط mehran-b
لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

یعنی دقیقا به چه شکل میشه؟

یعنی این بخشی که توی عکسه همش محو میشه؟

درود دوست عزیز و خسته نباشید.

اول خوشحال شدم یکی پیدا شد جواب سوالات کاربران رو بده, امیدوارم موفق باشید.

درسته محو میشه و نمیشه روی تصاویر هم رفت و روی علامت ادیت زد. مدام تند تند محو میشه. با کلیک کردن هم هیچ اتفاقی نمیوفته. من هیچی نصب نکردم. آپدیت وردپرس هم انجام دادم مشکلی نبود توی این 3 روز اینجور شده.

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، dreamsss2011 گفته است :

درود دوست عزیز و خسته نباشید.

اول خوشحال شدم یکی پیدا شد جواب سوالات کاربران رو بده, امیدوارم موفق باشید.

درسته محو میشه و نمیشه روی تصاویر هم رفت و روی علامت ادیت زد. مدام تند تند محو میشه. با کلیک کردن هم هیچ اتفاقی نمیوفته. من هیچی نصب نکردم. آپدیت وردپرس هم انجام دادم مشکلی نبود توی این 3 روز اینجور شده.

احتمالا اختلالی در کدهای جاوا اسکریپت هست.

پوشه سایتتون رو به پوسته های پیشفرض وردپرس تغییر بدید و همه پلاگین ها رو خاموش کنید.

ببینید بازم همچین اختلالی هست؟

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

احتمالا اختلالی در کدهای جاوا اسکریپت هست.

پوشه سایتتون رو به پوسته های پیشفرض وردپرس تغییر بدید و همه پلاگین ها رو خاموش کنید.

ببینید بازم همچین اختلالی هست؟

سپاس از شما نشد.

پوسته پیش فرض وردپرس رو گذاشتم و تمامی افزونه ها رو غیرفعال کردم نشد.

پیوندهای یکتا رو بروز رسانی کردم و وردپرس رو راه اندازی مجدد باز هم نشد.

مرورگر رو هم افزونه هاش رو غیرفعال و کش و کوکی رو حذف کردم.

لینک به ارسال
در هم اکنون، dreamsss2011 گفته است :

سپاس از شما نشد.

پوسته پیش فرض وردپرس رو گذاشتم و تمامی افزونه ها رو غیرفعال کردم نشد.

پیوندهای یکتا رو بروز رسانی کردم و وردپرس رو راه اندازی مجدد باز هم نشد.

مرورگر رو هم افزونه هاش رو غیرفعال و کش و کوکی رو حذف کردم.

بسیار خوب.

اگر تمایل دارید مشخصات سایت رو برای بنده خصوصی کنید تا خودم یه بررسی انجام بدم.

لینک به ارسال

میخواستم ارسال کنم ولی با فایرفاکس تست کردم دیدم مشکلی نداره !

مرورگر کروم رو ریست کردم افزونه ها حذف ولی درست نشد. مشکل پس نرم افزاری هست انگار یک بروزرسانی نیاز داره کروم !

بازم ممنونم از راهنمایی شما.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، dreamsss2011 گفته است :

میخواستم ارسال کنم ولی با فایرفاکس تست کردم دیدم مشکلی نداره !

مرورگر کروم رو ریست کردم افزونه ها حذف ولی درست نشد. مشکل پس نرم افزاری هست انگار یک بروزرسانی نیاز داره کروم !

بازم ممنونم از راهنمایی شما.

اتفاقا وقتی گفتید پلاگین ها رو غیر فعال کردید و قالب هم پیشفرض وردپرس گذاشتید و هنوز مشکل پابرجا بود فهمیدم مشکل از مرورگرتونه میخواستم با مرورگر خودم تست کنم تا مطمئن بشم.

از نسخه آخر کروم استفاده میکنید؟

لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

اتفاقا وقتی گفتید پلاگین ها رو غیر فعال کردید و قالب هم پیشفرض وردپرس گذاشتید و هنوز مشکل پابرجا بود فهمیدم مشکل از مرورگرتونه میخواستم با مرورگر خودم تست کنم تا مطمئن بشم.

از نسخه آخر کروم استفاده میکنید؟

بله دوست عزیز از آخرین ورژن که خودش آپدیت می کنه.

شات همین الان » 1h4b_869689.png

شما خودتون در این ورژن جدید, با وردپرس 4.8.1–fa_IR مشکلی ندارید با گذاشتن پیوند ؟

الان می خوام با نرم افزارهای آنینستالر از ریشه حذف و نصبش کنم. البته اینکه بدونم شما هم مشکلی ندارید با این قسمت می تونه مهم باشه.

ممنونم از وقتی که میگذارید. در زمینه های نرم افزاری در خدمتتون هستم.

ویرایش شده توسط dreamsss2011
لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، dreamsss2011 گفته است :

بله دوست عزیز از آخرین ورژن که خودش آپدیت می کنه.

شات همین الان » 1h4b_869689.png

شما خودتون در این ورژن جدید, با وردپرس 4.8.1–fa_IR مشکلی ندارید با گذاشتن پیوند ؟

الان می خوام با نرم افزارهای آنینستالر از ریشه حذف و نصبش کنم. البته اینکه بدونم شما هم مشکلی ندارید با این قسمت می تونه مهم باشه.

ممنونم از وقتی که میگذارید. در زمینه های نرم افزاری در خدمتتون هستم.

باگ نسخه 61 کروم هست.

من خودم روی نسخه 60 بودم الان آپدیت کردم.

به گوگل باگ رو ریپورت دادم حلش میکنند.

ویرایش شده توسط mehran-b
لینک به ارسال
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

باگ نسخه 61 کروم هست.

من خودم روی نسخه 60 بودم الان آپدیت کردم.

به گوگل باگ رو ریپورت دادم حلش میکنند.

سپاس دوست گرامی

من هم بیست دقیقه پیش ریپورت و شات دادم مشکل رو براشون. بازم ممنون از وقتی که گذاشتید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان کماکان من این مشکل رو دارم. از قرار معلوم خبری هم از فیکس نشده... راهکاری ندارید ؟ البته توی قسمت دیداری فقط این مشکل هست و لینک کردن توی قسمت متنی درسته و کارو راه می ندازه ولی خب باز این اذیت می کنه و تو مخ هست...

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در 9/18/2017 at 01:59، arsham67 گفته است :

دوستان کماکان من این مشکل رو دارم. از قرار معلوم خبری هم از فیکس نشده... راهکاری ندارید ؟ البته توی قسمت دیداری فقط این مشکل هست و لینک کردن توی قسمت متنی درسته و کارو راه می ندازه ولی خب باز این اذیت می کنه و تو مخ هست...

درود دوست گرامی متاسفانه هنوز مشکل پابرجاست بعد از ارائه دو ورژن.

من حتی یک تاپیک در فروم گوگل کروم زدم که فعلا پاسخ ها بی فایده است ...

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

این مشکل برای من هم چند روزی هست وجود داره که کلی اذیت میشم موقعی که می خوام لینکی اضافه کنم از بس پرش داره

لینک به ارسال

سلام و درود

نقل قول

این مشکل برای من هم چند روزی هست وجود داره که کلی اذیت میشم موقعی که می خوام لینکی اضافه کنم از بس پرش داره

فعلا به خاطر اینکه مشکلتون حل شه میتونید این پلاگینی که پیوست میکنم رو نصب کنید روی وردپرستون.

پلاگینی که پیوست میکنم به طور کلی سیستم Inline Link Editing که از نسخه 4.5 به وردپرس اضافه شد رو غیرفعال میکنه و مثل نسخه های قبلا از 4.5 وقتی میخواید روی یه واژه ای لینک بذارید یه Modal باکس باز میشه و توی اون لینک مورد نظر رو روی واژه مورد نظر میذارید.

wp_mce_wplink_quickfix.zip

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
در در 10/17/2017 at 13:24، mehran-b گفته است :

سلام و درود

فعلا به خاطر اینکه مشکلتون حل شه میتونید این پلاگینی که پیوست میکنم رو نصب کنید روی وردپرستون.

پلاگینی که پیوست میکنم به طور کلی سیستم Inline Link Editing که از نسخه 4.5 به وردپرس اضافه شد رو غیرفعال میکنه و مثل نسخه های قبلا از 4.5 وقتی میخواید روی یه واژه ای لینک بذارید یه Modal باکس باز میشه و توی اون لینک مورد نظر رو روی واژه مورد نظر میذارید.

wp_mce_wplink_quickfix.zip

موفق باشید

درود دوست گرامی و سپاس.

4 نسخه از کروم اومده ولی با وجود اینهمه ریپورت تاپیک توی انجمن کروم اهمیتی نمیدن نه کروم نه وردپرس ! .

این افزونه که لطف کردید و معرفی کردید در مخزن وردپرس وجود داره ؟

لینک به ارسال

سلام و درود

مشکل از وردپرس هست انگار.

نقل قول

این افزونه که لطف کردید و معرفی کردید در مخزن وردپرس وجود داره ؟

خیر متاسفانه بر روی مخزن منتشر نشده.

این افزونه بر روی گیت هاب منتشر شده بود که بنده ابتدا خط به خط کدهاشو بررسی کردم که مشکلی برای سایت شما و سایر دوستان پیش نیاد سپس آپلود کردم که بتونید استفاده کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...