رفتن به مطلب

وردپرس شبکه و سایت چند زبانه

پست های پیشنهاد شده

عرض ادب و صبح به خیر ، مدتی بود که با افزونه WPML کار میکردم .

زیاد راضی نیستم  پریمیوم هست و توانایی خرید نیست + احساس میکنم منابع بیشتری رو نسبت به این روش درگیر میکنه .

میخوام وردپرس MultiSite رو فعال کنم از طریق دامین یک سایت دیگه به مجموعه اضافه کنم با ادرس :

en.site.com

میخوام در مجموع بدونم این روش روش عاقلانه ای هست ؟

در این حالت چه مشکلاتی ممکنه وجود داشته باشه ؟

کاربران سایت فارسی میتونن به سایت انگلیسی دسترسی داشته باشن ؟ برای مثال نظر بدن در سایت انگلیسی و... ؟

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، سید علی گفته است :

عرض ادب و صبح به خیر ، مدتی بود که با افزونه WPML کار میکردم .

زیاد راضی نیستم  پریمیوم هست و توانایی خرید نیست + احساس میکنم منابع بیشتری رو نسبت به این روش درگیر میکنه .

میخوام وردپرس MultiSite رو فعال کنم از طریق دامین یک سایت دیگه به مجموعه اضافه کنم با ادرس :

en.site.com

میخوام در مجموع بدونم این روش روش عاقلانه ای هست ؟

در این حالت چه مشکلاتی ممکنه وجود داشته باشه ؟

کاربران سایت فارسی میتونن به سایت انگلیسی دسترسی داشته باشن ؟ برای مثال نظر بدن در سایت انگلیسی و... ؟

سلام

مولتی سایت هم ایده خوبی برای سایت دو زبانه هست

و همچنین میتونی از افزونه ها و قالب ها به راحتی استفاده کنی

بعید بدونم مشکلی پیش بیاد در استفاده برای سایت 2 زبانه

بله کاربران سایت فارسی میتونن به سایت انگلیسی دسترسی داشته باشن و کارهای عادی رو انجام بدن

لینک به ارسال

ممنون جناب پارسا ، از دیگر دوستان هم دعوت میکنم اگر نظری در این باره دارن یا مواردی هست که باید در نظر بگیرم لطفا اعلام کنند .

راهی هم هست که مثلا مقالات انگلیسی رو در مقاله فارسی لینک کنیدم به صورت اتوماتیک ؟

@Morteza ,

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...