1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.میخوام  یه پروفایل اختصاصی برای کاربر داشته باشم.یه صفحه ی جداگانه که که کاربر بتونه از طریق اون یه سری کار ها رو انجام بده.مثلا یک سری فایل اموزشی و تست برای کاربر بزاریم که تویه پروفایلش به اونا دسترسی داشته باشه و استفاده کنه.

اگر افزونه خاصی داره یا نیاز به کدنویسی داره راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mojtabasamani
      سلام . دونبال افزونه ای هستم که یه فرم ثبت نام کامل داشته باشه و پنل یا داشبرد مدیریت کاربر داشته باشه که کاربر بتونه عکس یا فیلم آپلود کنه و مدیریت کنه . برای جشنواره و مسابقه عکاسی و فیلم .

• توسط mazarei
      سلام 
      من درون سایتم برای ساخت صفحه پروفایل کاربران از افزونه Ultimate Member استفاده میکنم ، صفحه پروفایل هم به خوبی کار میکنه و مشکلی ندارم ، حتی کاربران قابلیت آپلود عکس پروفایل هم دارند و عکس توی پروفایلشون نشون داده میشه 
      مشکلی که وجود داره آواتار مورد استفاده در قسمت نظرات هم چنین ویجت آخرین نظرات هستش که از از گراواتار برای نمایش آواتار کاربرها استفاده میکنه 
      میخواستم ببینم چطور میشه این قسمت ها رو جوری تنظیم کرد که اواتار لوکال Ultimate Member رو به عنوان آواتار نشون بدند.
      متشکرم.
    • توسط Zahramz
      سلام. افزونه ای که پنل کاربری ای شبیه سایت www.khooger.com بده وجود داره؟ من user pro و MemberShip Pro رو تست کردم. یوزرپرو امکانات بیشتری داشت ولی ظاهرش خیلی خوب نبود و یه جاهایی باهاش به مشکل خوردم. ممبرشیپ پرو هم ظاهر بهتری داشت ولی امکاناتش کافی نبود. اگه دوستان افزونه ای میشناسن معرفی کنند ممنون میشم. البته اگه افزونه ی آماده ای وجود نداره و با هزینه میشه این کار رو کرد ممنون میشم اگه پیغام بدید.
    • توسط Codepin
      سلام.
      دوستان بنده الان درحال پرسوجو برای بهترین قیمت برای نوشتن برنامه زیر برای سایت فروشگاهیمون هستم. لطف میکنید قیمت پایه رو برای اینکار به من بگید.
      قصد داریم برنامه ای نوشته بشه که کاربران بتونن به تعداد نامحدود در سایت ثبت نام کنن و محصولات خودشونو برای فروش قرار بدن و زمانی که خریدار ، هر محصوله این کاربر رو  سفارش میده یا خریداری میکنه ، اطلاعات سفارش مشتری ، نام محصول خریداری یا سفارش داده شده ، و همچنین مشخصات محصول مثل رنگ و سایز و... بلافاصله بعد از سفارش به کاربری که محصول رو ثبت کرده ارسال بشه و همچنین این اطلاعات علاوه بر فروشنده به مدیر اصلی سایت نیز ارسال بشه. 
      لطفا بگید که برای این بخش از برنامه نویسی که بدون نقص نوشته بشه چه مقدار باید هزینه کنیم...
    • توسط AsedMorteza
      سلام
      من میخوام یه سیستم شبیه سیستم مدیریت مدارس درست کنم ولی خیلی ساده تر
      یعنی کاربر بعد از عضو شدن بتونه تو پروفایلش فایل بفرسته برای مدیر یا بشه براش فایل خاص خودش رو فرستاد
      امکان ارسال و دریافت پیام داشته باشه توش
      و همچنین ثبت نمره
      خیلی گشتم ... چند تا افزونه مدیریت مدرسه پیدا کردم که انگلیسی بودن و خیلی جزئیات داشتن
      افزونه ی دیگه ای نیست که بشه باهاش همچین کاری کرد؟