رفتن به مطلب

Internal Server Error l,موزیلا سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

سایت من تو همه مرورگرها به جز مرورگر موزیلا فایر فاکس بالا میاد

یعنی با هر مرور گری میزنم سایت اوکی هست و لود میشه ولی تو موزیلا ارور  Internal Server Error

رو میده و بالا نمیاد هم سایت هم پنل مدیریت ولی تو کروم و مرورگرهای دیگه مشکلی نداره

درضمن از طرف سرور هم نیست همه چی رو چک کردیم تو سرور و سایت های دیگه هم روی همین سرور با مشخصات بالا تر از منم هست و هیچ مشکلی ندارن

فایل .htaccess  رو هم چک کردم از اون نیست و اسم پوشه پلاگین ها روم عوض کردم درست نشد و قالب رو هم تغییر دادم باز نشد

مموری هم  memory=64MB ققرار دادم تو پوشه ادمین باز نشد

http://www.yoozmusic.ir/

اینم ادرس سایت چک کنید با فایرفاکس

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، mohamadali گفته است :

سلام به همه دوستان

سایت من تو همه مرورگرها به جز مرورگر موزیلا فایر فاکس بالا میاد

یعنی با هر مرور گری میزنم سایت اوکی هست و لود میشه ولی تو موزیلا ارور  Internal Server Error

رو میده و بالا نمیاد هم سایت هم پنل مدیریت ولی تو کروم و مرورگرهای دیگه مشکلی نداره

درضمن از طرف سرور هم نیست همه چی رو چک کردیم تو سرور و سایت های دیگه هم روی همین سرور با مشخصات بالا تر از منم هست و هیچ مشکلی ندارن

فایل .htaccess  رو هم چک کردم از اون نیست و اسم پوشه پلاگین ها روم عوض کردم درست نشد و قالب رو هم تغییر دادم باز نشد

مموری هم  memory=64MB ققرار دادم تو پوشه ادمین باز نشد

http://www.yoozmusic.ir/

اینم ادرس سایت چک کنید با فایرفاکس

سلام

با فایرفاکس بالا میاد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...