رفتن به مطلب

کمک در خبرخوان (rss) و انتقال مطالب به سایت وردپرسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

مشکلی بزرگی که خیلی از دوستان باهاشون مواجه هستند انتقال اخبار از سایت های مرجع به سایت خودشون هست...

دوستان کمک کنند این مشکل برای همیشه حل بشه....

من افزونه های زیادی رو تست کردم اما مطالبی که آورد معمولا حاوی چند خط خبر از سایت منبع بود  و کل خبر متاسفانه نمیاد....میدونم الان بعضی از دوستان میگم سایت منبع فید ها رو طوری کرده که سورس اصلی خبر نیاد اما من تو چند سایت محلی نگاه کردم که سایت رو برنامه نویسی کردن و با cms کار نکردند ولی اخبار رو از همون سایت که من میخوام تو سایتشون کامل نشون میده...

لطفا راهنمایی کنید افزونه خوبی رو پیدا کنیم تا همه بتونن راحت ازش استفاده کنند چه بسا پولی هم باشه برام معرفی کنید.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام ..

بنده حدود 20.30 تا سایت خبخوان اجرا کردم و حتی قالب خبرخوان هم طراحی کردم و هنوز هم پشتیبانی انجام میشه از طرف بنده برای دوستانی که میخوان سایت خبرخوان بزنند .اگه میخواید مطالب رو کامل دریافت کنید باید هزینه کنید برای خرید و نصب و کانفیگ افزونه wpematico یکی از حرفه ای ترین افزونه ها برای دریافت خبر از سایت مرجع که امکانات بی نظیری هم داره در کنار دریافت کامل اخبار !

برای اطلاعات بیشتر pv پیام بدید .

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

برای دریافت متن کامل خبر نباید از rss کپی بزنه سیستمتون باید از صفحه خبر متن رو استخراج کنید که در اینصورت باید برای هر کدوم از سایت های سورستون یه ماژول بنویسید.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام

برای دریافت متن کامل خبر نباید از rss کپی بزنه سیستمتون باید از صفحه خبر متن رو استخراج کنید که در اینصورت باید برای هر کدوم از سایت های سورستون یه ماژول بنویسید.

تجربه این کار رو دارید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...